Tinéo Cestovní stoleček na autosedačku
599 Kč

Cestovní stoleček na autosedačku zabaví děti během jízdy. Může si na něm kreslit, jíst, hrát si atd. Zvednuté hrany zabraňují vypadávání hraček, pastelek během jízdy. Vnější kapsy pro ukládání dětských hraček.

Tinéo Ochrana sedadla pod autosedačku
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochrana sedadla pod autosedčakou se umísťuje pod autosedačku a má protiskluzovou úpravu. Drží tak sedačku pevně na svém místě. Díky velikosti chrání celé sedadlo i od nečistot.

Tinéo Cestovní organizer na sedačku
519 Kč

Cestovní organizér na sedačku, s úložnými prostory (síťované kapsy a velká centrální kapsa). Obsahuje i průhlednou kapsu na tablet pro sledování filmu v zadní části vozidla (kompatibilní s dotykovým displejem).

Tinéo Stínítko do auta
189 Kč

Stínítko do auta chrání před slunečním zářením. Díky ultra tenké lepicí fólii je možné stáhnout okna bez nutnosti je odstranit. Dva kusy v balení. Rozměr: 30 × 48 cm.

Tinéo Podložka do autosedačky medvídek
619 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální podložka pro zajištění optimální polohy miminka kdekoliv. Jedna strana měkký teplý materiál na zimu, druhá z lehkého a příjemného materiálu na léto.

Tinéo Cestovní organizer mezi sedačky
549 Kč

Cestovní organizér mezi sedačky – aby byly věci na dosah ruky. Skvěle se hodí i pro sourozence. Dvě velké přihrádky a držák dětské láhve v termoizolačním neoprenu.

Tinéo Ochrana předního sedadla s kapsářem
269 Kč

Ochrana předního sedadla s kapsářem zajistí jak ochranu sedadla před okopáním, tak odkládací prostor pro hračky vašeho dítka. Hluboké síťované kapsy v horní částí bezpečně uchovají hračky, svačinu a další věci.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: