Yenkee YBB 1501 NOMAD

Yenkee YBB 1501 NOMAD

Cestovní batoh s ochranou proti krádeži na notebook do velikosti rozlišení 15,6" či další technické vybavení. Yenkee YBB 1501 NOMAD je ideálním společníkem na cesty, lze ho uzavřít díky zámku TSA a pomocí integrovaného nabíjecího USB konektoru umožňuje nabíjet mobilní telefon odkudkoli. Univerzální design a černá barva jsou vhodné jak do města, tak také do práce. Celý popis
Ušetříte 430 Kč 1 199 Kč
769 Kč
Prodává MALL
Ušetříte 430 Kč 1 199 Kč
769 Kč
Jiní prodejci
Levněji s novou kartou za

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Klíčové vlastnosti Yenkee YBB 1501 NOMAD

 • Vzhled a uzpůsobení vhodné k cestování či pohybu po městě
 • Zabudovaný USB konektor na nabíjení elektroniky
 • Univerzální batoh nejen na notebook
 • Možnost uzamčení na zámek
yenkee YYBB 1501 NOMAD usb konektor notebook zámek

Yenkee YBB 1501 NOMAD nejodolnější materiály voděodolný notebook 15,6

Cestujte pohodlně a jen s tím nejnutnějším!

Pohodlné cestování se všemi věcmi a navíc i s veškerou elektronikou už není žádný problém. Díky cestovnímu batohu Yenkee YBB 1501 NOMAD budete schopni s sebou na cesty vzít veškeré věci, bez kterých se prostě neobejdete. Batoh je vyroben z těch nejodolnějších materiálů a díky speciálnímu designu nebudete muset doma nechávat jedinou věc. Zvládne skvěle přenést oblečení, elektroniku nejrůznější velikosti, jako například notebook až do velikosti 15,6".

yenkee ybb 1501 nomad zámek TSA skryté kapsy a zipy

Nedejte kapsářům šanci!

Buďte neustále v bezpečí a nebojte se o své věci. Yenkee YBB 1501 NOMAD poskytuje zámek TSA, který je globálním bezpečnostním systémem. Díky němu můžete uzamknout své zavazadlo a nedat kapsářům jedinou možnost! Navíc je zámek výhodný pro lety letadlem a bezpečnostní kontroly bez poškození. Kapsy a zipy batohu jsou skryté tak, aby je žádný zloděj v dopravním prostředku jednoduše nenašel a vaše doklady i technika jsou vždy v bezpečí.

yenkee YBB 1501 NOMAD usb konektor powebanka mobilní telefon nabíjení polstrování

Zůstaňte v kontaktu v každém okamžiku

Vybitá baterie v mobilu není to pro batoh Yenkee YBB 1501 NOMAD žádný problém. Díky integrovanému USB konektoru umožňuje z vnitřní strany jednoduše připojit powerbanku k mobilnímu telefonu. Je tak nejlepší alternativou pro dlouhé cesty s neustálým pohybem a umožňuje vám být s okolním světem neustále v kontaktu! Pohodlí při dlouhém cestování či pěší túře zajišťuje kvalitní polstrování.


Věděli jste, že…

.. jeden z prvních „batohů“ se rozšířil v 80. letech 19. století v Norsku? Měl jedinou velkou kapsu, vyráběl se z kůže a lišil se od dnešních batohů tím, že do něj byl zabudován dřevěný rám. Díky němu se váha nákladu lépe rozprostřela po celých zádech a ramena byla namáhána o mnoho méně.


Vlastnosti

 • Zabudovaný USB konektor pro nabíjení mobilního telefonu
 • Univerzální vzhled a využití
 • Vhodné na notebooky s maximálním rozlišením 15,6"
 • Vyrobeno z nejodolnějších materiálů
 • Zámek TSA pro bezpečnost uložených věcí
 • Kapsy a zipy skryté proti kapsářům
 • Kvalitní polstrování zad

Technické parametry

Typ brašny batoh na notebook
Dle úhlopříčky 15,6 "
Rozměry 43 × 32 × 16 cm
Barva černá