Philips Avent SCD503/26 elektronická chůvička s technologií DECT

Značka: Philips Avent Náš kód: 1366991

Doprava zdarmaAkce

Akce platí do 31.10.2019 nebo do vyprodání zásob.

Philips Avent SCD503/26 elektronická chůvička s technologií DECT

Digitální chůva DEct SCD503/26 zajišťuje maximální soukromí, poskytuje totiž nejdůležitější funkce dětské chůvičky. Nejspolehlivější spojení s křišťálově čistým zvukem a příjemným nočním světlem pro vás a vaše díte. Dosah je až 300m. Celý popis

1299

1 699 Kč
1 299 Kč
-23%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1366991

Popis

Popis produktu

Digitální chůva DEct SCD503/26 zajišťuje maximální soukromí, poskytuje totiž nejdůležitější funkce dětské chůvičky. Nejspolehlivější spojení s křišťálově čistým zvukem a příjemným nočním světlem pro vás a vaše díte. Dosah je až 300m.

Technologie DECT zaručuje nulové rušení a 100% soukromí

  • Technologie DECT poskytuje bezpečné a soukromé připojení, takže můžete mít jistotu, že posloucháte pouze vy. Zaručuje nulové rušení od jakýchkoli dalších vysílacích přístrojů – například jiných dětských chůviček, bezdrátových telefonů a mobilních telefonů.

Režim Smart ECO pro úsporu energie pro minimální přenos

  • Jedinečný režim Smart ECO automaticky minimalizuje přenos zvuku a prodlužuje výdrž baterie. Čím blíže jste k dítěti, tím méně energie je třeba k dokonalému spojení.

Vždy budete vědět, zda je chůva v dosahu a připojená

  • Rodičovská jednotka vás upozorní, když je chůva mimo rozsah nebo když dochází baterie, takže si budete vždy jistí, že máte spojení se svým dítětem.

Kontrolky znázorňují zvuky, které dítě vydává

  • Kontrolky se aktivují a zobrazí úroveň zvuku v dětském pokoji, i když je rodičovská jednotka ztlumena.

Dosah až 330 metrů

  • Uvnitř dosah až 50 m, venku dosah až 330 m.

Mimořádná doba provozu až 24 hodin

  • Malá rodičovská jednotka nabízí na jedno nabití pohodlí až 24 hodin bezdrátového sledování. Doba ovšem závisí na typu použitých baterií a na tom, jak často a jak dlouho jednotku používáte s bateriovým napájením.

Rodičovská jednotka se napájí ze sítě nebo bateriemi

  • Rodičovská jednotka funguje skvěle při napájení ze sítě. Pokud chcete být mimořádně pohybliví, můžete vložit baterie a používat jednotku bez kabelu. Lze vložit dvě 1,5V jednorázové alkalické baterie R6 AA nebo dvě dobíjecí 1,2V baterie R6 AA.

Křišťálově čistý zvuk díky technologii DECT

  • Technologie DECT poskytuje křišťálově čistý zvuk, takže dokonale jasně uslyšíte každé sebemenší zahihňání, říhnutí a škytnutí.

Uklidňující noční světlo

  • Když dítě poprvé uložíte do postýlky, může být stále neklidné. Pomozte je ukonejšit a uklidnit pomocí příjemného a teplého nočního světla, aby usnulo.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Dosah

Dosah

300 m
Funkčnost chůvička
Přenos jednostranný
Provoz bez sítě rodičovská jed ano
Provoz bez sítě dětská jednotk ne
Melodie ne
Displej ano
Typ chůvičky Digitální
Typ baterie 2xAA
Barva

Barva

bílá