10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

U nás na MALL.CZ prodáváme více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i čisticí prostředky na TV. Proč pořídit kvalitní elektroniku a příslušenství právě u nás?

Zobrazit více
  • Nákup vám přivezeme už dnes nebo až se vám to bude hodit.
  • Můžete také využít více než 2 500 výdejních míst pro osobní odběr.
  • Potřebujete si vybrané zboží z kategorie čisticí prostředky na TV nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až na 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dnů.
  • Máte nějaké dotazy? Naše zákaznická podpora pro vás funguje 24 hodin denně.

Ušetřete čas a prohlédněte si levné zboží ze sekce čisticí prostředky na TV nebo nejlépe hodnocené produkty této kategorie.

U nás na MALL.CZ nabízíme nejen zboží z kategorie čisticí prostředky na TV. Najdete u nás i datový kabel, obývací stěna, dálkový ovladač, televizní stolek nebo wifi adaptér.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Aveli ECO vlhčené ubrousky na obrazovky Aveli ECO čistící roztok na obrazovky + hadřík
Aveli ECO vlhčené ubrousky na obrazovky

Přírodní efektivní a ekologicky bezpečné vlhčené ubrousky na čištění obrazovek LCD / LED / OLED / PLASMA. Balení 100 ks.

můžete mít 24.7.

Aveli ECO čistící roztok na obrazovky + hadřík Aveli ECO čistící roztok na obrazovky + hadřík
Aveli ECO čistící roztok na obrazovky + hadřík

Přírodní, efektivní a ekologicky bezpečná čisticí kapalina pro obrazovky LCD/LED/OLED/PLASMA. Díky ekologické receptuře s přírodním mátovým olejem získáte dokonale čistý povrch a příjemnou vůní bez použití chemikálií.

můžete mít 24.7.

Aveli ECO vlhčené ubrousky na plasty Aveli ECO čistící roztok na obrazovky + hadřík
Aveli ECO vlhčené ubrousky na plasty

Přírodní, efektivní a ekologicky šetrné vlhčené ubrousky na čištění kancelářského vybavení, plastů. Balení 100 ks.

můžete mít 24.7.

Clean IT Čisticí roztok na plasty EXTREME s utěrkou, 250 ml CL-190 Clean IT Čisticí roztok na plasty EXTREME s utěrkou, 250 ml CL-190
Clean IT Čisticí roztok na plasty EXTREME s utěrkou, 250 ml CL-190

Čisticí roztok na velmi znečištěné plasty. Clean IT Extreme se obzvlášť hodí k čištění tiskáren a dalších zařízení, se kterými si běžné čističe neporadí. Součástí balení je utěrka z mikrovlákna. Nepoužívejte na čištění obrazovek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SENCOR SCL 2200 Čisticí sada 4v1 35032657 Clean IT Čisticí roztok na plasty EXTREME s utěrkou, 250 ml CL-190
SENCOR SCL 2200 Čisticí sada 4v1 35032657

Sada antistatické utěrky z mikrovlákna, čisticího roztoku a štětce vyčistí, co je třeba, a to bez zanechání šmouh či poškrábání. Sencor SCL 2200 Čisticí sada 4v1 35032657 snadno odstraňuje otisky prstů a jiné znečištění z CD/DVD, LCD/Plazmy, PDA/MDA displejů a dalších povrchů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
MAX Čistič obrazovky SC2v1 Clean IT Čisticí roztok na plasty EXTREME s utěrkou, 250 ml CL-190
MAX Čistič obrazovky SC2v1

Sada pro čištění obrazovek 2v1. Objem čističe: 200 ml, rozměr hadříku: 300 × 300 mm. Čistič je netoxický, bez zápachu, bez alkoholu, bez amoniaku – nepoškozuje povrch obrazovky, ani citlivé povrchy. Nezanechává šmouhy. Balení obsahuje rozprašovač pro snadnou aplikaci.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SENCOR SCL 1000 Compact čistič obrazovky AF Phone-Clene - Čistící hygienické ubrousky na telefony/náhlavní soupravy (100 ks)
SENCOR SCL 1000 Compact čistič obrazovky

ALL-IN ONE čistič obrazovky odstraní nečistoty a prach z vašeho chytrého zařízení. Unikátní kombinace hadříku z mikrovlánka a čistícího roztoku v jednom těle umožňuje vyčistit obrazovku ať jste kdekoli. Malé rozměry zajistí pohodlný přenos čističe sebou. Čistič obrazovky je vhodný pro mobilní telefony, tablety, notebooky a další zařízení s dotykovou obrazovkou. Hadřík je možné umýt pod tekoucí vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima a ústy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
AF Phone-Clene - Čistící hygienické ubrousky na telefony/náhlavní soupravy (100 ks) AF Phone-Clene - Čistící hygienické ubrousky na telefony/náhlavní soupravy (100 ks)
AF Phone-Clene - Čistící hygienické ubrousky na telefony/náhlavní soupravy (100 ks)

Phone-Clene Utěrky pro udržování čistoty telefonů. Utěrky se silným antibakteriálním účinkem pro čištění a udržování hygieny všech typů telefonů, náhlavních souprav a telekomunikačního vybavení.

můžete mít 24.7. - 25.7.

SENCOR SCL 2100 Čisticí sada 3v1 35032656 AF Phone-Clene - Čistící hygienické ubrousky na telefony/náhlavní soupravy (100 ks)
SENCOR SCL 2100 Čisticí sada 3v1 35032656

Sada antistatické utěrky z mikrovlákna, čisticího roztoku a štětce vyčistí, co je třeba, a to bez zanechání šmouh či poškrábání. Sencor SCL 2100 Čisticí sada 3v1 35032656 snadno odstraňuje otisky prstů a jiné znečištění z CD/DVD, LCD/Plazmy, PDA/MDA displejů a dalších povrchů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
WEICON Čistič obrazovek AF Boardclene - Čistící sprej na bílé tabule 250ml
WEICON Čistič obrazovek

šetrně
bez otisků

můžete mít 24.7. - 25.7.

WEICON TFT/LCD Čistič obrazovek 200 ml AF Boardclene - Čistící sprej na bílé tabule 250ml
WEICON TFT/LCD Čistič obrazovek 200 ml

Na bázi pěny, antistatický, antireflexní. Je ideální produkt pro čistění a péči také citlivých plastů a skleněných povrchů. TFT/LCD Čistič obrazovek odstraňuje nečistoty, prach, tuk a nikotin a čistí opatrně beze zbytku. Má antistatický efekt, kterým zamezuje dalšímu přilnutí nečistot a prachu.

můžete mít 24.7. - 25.7.

AF Boardclene - Čistící sprej na bílé tabule 250ml AF Boardclene - Čistící sprej na bílé tabule 250ml
AF Boardclene - Čistící sprej na bílé tabule 250ml

Ideální sprej pro odstraňování většiny typů popisovačů z povrchu bílé tabule. . Nehořlavý pumpičkový sprej s příjemnou citrónovou vůní. Efektivní odstranění zaschlých zbytků inkoustu a mastnoty. Nastříkejte ze vzdálenosti 20 cm od povrchu desky a otřete dočista.

můžete mít 24.7. - 25.7.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Čištění.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Čištění výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Čištění akce.