Kiddylicious Rýžové oplatky - Mrkvové - 10 x 4g
128 Kč 108 Kč

Kiddylicious rýžové mrkvové oplatky 10 × 4g s jemnou chutí a lehkou texturou. Snadno se rozpouští a přináší tak uklidnění pro zoubky kojence. Jsou snadno uchopitelné s fantastickou chutí a jsou ideální pro malé dětské ručičky. K použití od ukončeného 6. měsíce věku dítěte.

Kiddylicious Rýžové oplatky - Borůvka - 10 x 4g
128 Kč 108 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kiddylicious rýžové borůvkové oplatky s jemnou ovocnou chutí mají lehkou texturu. Snadno se rozpouští a přináší tak uklidnění pro zoubky kojence. Jsou snadno uchopitelné s fantastickou chutí a jsou ideální pro malé dětské ručičky. K použití od ukončeného 6. měsíce věku dítěte.

Kiddylicious Ovocné křupky - Jahoda 6x10g
129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kiddylicious jahodové křupky jsou snadno uchopitelné a s fantastickou chutí a jsou ideální pro malé dětské ručičky. K použití od ukončeného 7. měsíce věku dítěte.

Kiddylicious Bramborové tyčinky zeleninové 4x12g
128 Kč 108 Kč

Kiddylicious bramborové tyčinky zeleninové 4×12 g (rajčata, kapusta, špenát) s jemnou chutí a lehkou texturou. Snadno se rozpouští a přináší tak uklidnění pro zoubky kojence. K použití od ukončeného 9. měsíce věku dítěte.

Kiddylicious Rýžové oplatky - Banán - 10 x 4g
128 Kč 108 Kč

Kiddylicious rýžové banánové oplatky s jemnou ovocnou chutí mají lehkou texturu. Snadno se rozpouští a přináší tak uklidnění pro zoubky kojence. Jsou snadno uchopitelné s fantastickou chutí a jsou ideální pro malé dětské ručičky. K použití od ukončeného 6. měsíce věku dítěte.

Kiddylicious Rýžové oplatky - Jahoda - 10 x 4g
128 Kč 108 Kč

Rýžové jahodové oplatky s jemnou ovocnou chutí mají lehkou texturu. Snadno se rozpouští a přináší tak uklidnění pro zoubky kojence. Jsou snadno uchopitelné s fantastickou chutí a jsou ideální pro malé dětské ručičky. K použití od ukončeného 6. měsíce věku dítěte.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: