Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1383390

Kiddylicious Kiddylicious tyčinky zeleninové multipack (4x12g)

Kiddylicious Kiddylicious tyčinky zeleninové multipack (4x12g)

Kiddylicious bramborové tyčinky zeleninové 4×12 g (rajčata, kapusta, špenát) s jemnou chutí a lehkou texturou. Snadno se rozpouští a přináší tak uklidnění pro zoubky kojence. K použití od ukončeného 9. měsíce věku dítěte. Lahodné zeleninové tyčinky Kiddylicious jsou ideální svačinkou pro děti od 9 měsíců. Mají duté vnitřky a praktický tvar trubičky. Jsou chutné a děti je snadno uchopí. Jsou ideálním pomocníkem k procvičování samostatného krmení a koordinace rukou a úst. Zábavná a chutná svačinka pro miminka, batolata a předškoláky. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
Ušetříte 39 Kč 128 Kč
89 Kč
22,25 Kč/ks
Prodává MALL
Ušetříte 39 Kč 128 Kč
89 Kč
22,25 Kč/ks
Jiní prodejci
S novou kartou za

Popis

Kiddylicious bramborové tyčinky zeleninové 4×12 g (rajčata, kapusta, špenát) s jemnou chutí a lehkou texturou. Snadno se rozpouští a přináší tak uklidnění pro zoubky kojence. K použití od ukončeného 9. měsíce věku dítěte.

Popis

  • Bez umělých barviv.
  • Bez lepku.
  • Různé barvy tyčinek v balení.
  • Od ukončeného 9. měsíce věku dítěte.

Složení:

Bramborový škrob, sušené brambory (40 %), rajčatový prášek (0,5%), prášek ze sušené kapusty (0,5%), prášek ze sušeného špenátu (0,3%), červená řepa (0,2%), sůl, kurkuma, rostlinný olej (řepkový). Neobsahuje lepek, mléko, konzervační látky, vejce, ořechy a semínka. Alergeny: Může obsahovat stopy sóji a celeru. Vhodné pro děti od 9 měsíců.

Pro zdravou výživu Vašich dětí dále doporučujeme:

Z naší nabídky Vás také mohou zajímat: