Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 27709247

AKOi Heart monitor dechu 3v1 multifunkční

AKOi Heart monitor dechu 3v1 multifunkční

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Monitor pro detekci dýchání, protáčení a plenky. Monitor dechu: Monitoruje dýchání a drobné pohyby miminka 24 hodin. Celý popis
2 508 Kč
Zboží od: TvFit.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 508 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

31.3.2023 na výdejním místě
31.3.2023 - 4.4.2023 na vaší adrese

Popis

Monitor pro detekci dýchání, protáčení a plenky.

Monitor dechu: Monitoruje dýchání a drobné pohyby miminka 24 hodin. Když vaše dítě přestane dýchat na více než 10 sekund, AKOi Heart pošle alarm do vašeho chytrého telefonu. Je možné potvrdit, zda je zařízení dobře připojeno k vašemu dítěti.

Monitor přetáčení: Pomáhá předcházet nehodě, pokud miminka ještě neudrží hlavu nahoru nebo se v noci vzbudí. Když se vaše dítě převrátí o 120˚, AKOi Heart pošle alarm do vašeho smartphonu.

Monitor plenek: Pomáhá předcházet vyrážkám z pleny tím, že vás upozorní, kdy máte vyměnit plenu. Je důležité okamžitě přebalovat děťátko, když má atopii, ekzém, vyrážku nebo má citlivou pokožku. Když se vaše dítě počůrá, AKOi Heart pošle alarm do vašeho chytrého telefonu (funguje i pro látkové pleny).

Jednotlivé funkce monitoru lze zapínat, vypínat podle potřeby. Funkce monitoru dechu a protáčení může být zapnuta najednou, nebo samostatně. Pokud jsou zapnuty funkce monitoru dechu a protáčení, tak není možné používat monitor plenek nebo obráceně. Je to kvůli tomu, že při funkci monitoru plenek se monitor používá na jiném místě, v jiné poloze.

Jednou nabijte (2 hodiny) a používejte 1 týden. Automatické připojení App (pro iPhone a Android) Bluetooth – detekční kapacita pokrývá přímou vzdálenost 10 m na základě vnějších standardů