Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA.
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8671802

Recovery Seed - STANDART, hardwarová peněženka

Recovery Seed - STANDART, hardwarová peněženka

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Offline hardwarová peněženka pro uložení seedu od Vaší kryptoměnové peněženky. V tomto balení najdete jednu ocelovou destičku s gravírovací tužkou, ta slouží pro snadný, rychlý a trvalý záznam Vašeho seedu. Celý popis
995 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
995 Kč
Získejte dopravu ZDARMA
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

1.12.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
1.12.2022 - 2.12.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Verze STANDART obsahuje jednu destičku, ta slouží k zápisu jednoho seedu. Ta tak krásně doplní Vaší hardwarovou peněženku o další stupeň bezpečnosti. Vy tak můžete klidně spát s vědomím, že jste pro bezpečnost vašich kryptoměn udělali vše potřebné.

Recoveryseed.cz destičky jsou vyrobené v České Republice z té nejkvalitnější zrcadlové nerezové oceli. Naše destičky nabízí spojení prémiového designu a maximální funkčnosti. Na přední straně destičky se nachází tabulka s 24 políčky pro Váš seed.

Jedná se o ocel EN 10088–2 s tloušťkou 1.5mm – bez problému tak ochráníte Váš seed proti vodě, času, i žáru – a to do 1510°. 

Na každé destičce je předtištěno 24 políček, pro uložení přístupového hesla BIP39 v podobě 12, 18 nebo 24 slov vašeho seedu. Materiál destičky je velmi pevný a téměř nezničitelný. Lesklý zrcadlový povrch zaručuje bezproblémovou viditelnost Vámi vyrytých slov. Zadní strana destičky je také zrcadlově lesklá a je na ní logo Bitcoinu s webovou adresou naší stránky.

Gravírovací tužku není složité ovládat. Po vložení AA baterií ji není třeba nějak zapínat. Jednoduše stisknete a držíte tlačítko umístěné v přední části tužky. Tužka se automaticky spustí a vy můžete snadno a rychle gravírovat. Baterie nejsou součástí balení.