Corsair K95 PLATINUM RGB, Cherry MX Brown, US (CH-9127012-NA)

Značka: Corsair Náš kód: 1287056

Doprava zdarma

Corsair K95 PLATINUM RGB, Cherry MX Brown, US (CH-9127012-NA)

Vysoce kvalitní herní mechanická klávesnice s barevným nastavitelným LED podsvícením, hliníkové tělo, odnímatelná opěrka zápěstí, spínače Cherry MX Brown, multimediální klávesy, 6 G-kláves, 8M interní paměť, 100% anti-ghosting, US rozložení kláves. Celý popis

5585
Poslední kus za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1287056

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti:

Corsair Gaming K95 PLATINUM

Corsair Gaming K95 PLATINUM je plně mechanická herní klávesnice s eloxovaným, leštěným hliníkovým tělem pro profesionální vzhled a pocit. Její součástí jsou spínače Cherry MX Brown, které zajistí lehkou hmatovou zpětnou vazbu bez slyšitelného ťukání a podsvícení, které vám umožní vybrat, které klávesy budou podsvícené. 100% anti-ghosting zajistí přesný přenos stisknutých kláves do hry.

Vynikající odezva – to je Cherry MX Brown

Klávesnice je vybavena velmi kvalitními spínači s výbornou odezvou na stick bez slyšitelného „kliknutí“. K aktivaci klávesy stačí už hmotnost 55 gramů, její pohyb se odehrává na minimální vzdálenosi 2 milimetrů. Co to jinými slovy znamená? Že klávesnice svižně a pohotově reaguje i na slabší stisknutí. Přepínače „Cherry MX Brown“ poskytují spojitou lineární odezvu se širokou ovládací zónou. Dovolují hráči vykonat dvojité či trojité „ťuknutí“ do klávesnice a tím přesně reagovat na dění ve hře.

Přizpůsobí se vašemu hernímu stylu

Podsvícení si můžete nejen pro každou klávesu nastavit samostatně, ale můžete i ovlivnit, jak se bude podsvícení chovat. Zda bude pulzovat, zda se budou postupně měnit barvy nebo dokonce při psaní bude podsvícení vydávat vlny. Možnosti nastavení jsou téměř nekonečné. Vytvořte si tak barevné schéma, které bude jen vaše. Toto nastavení si můžete brát všude s sebou díky interní paměti klávesnice.

6 G-tlačítek pro rychlejší hraní a krásný design

Získejte přístup ke svým nejčastěji používaným makrům, nastavením a kombinacím kláves i při té nejintenzivnější akci. Makra můžete vytvořit za běhu, upravit a aktivovat za pomoci jediného úderu klávesy. Nejen, že je K95 PLATINUM skvělá klávesnice, ale také skvěle vypadá. Její tělo z leštěného hliníku je černě eloxované pro zajímavý vzhled a barevné podsvícení jí dodává neomylný vzhled seriózního herního stroje.

Podrobná specifikace:

Technické parametry
  • Rozhraní: USB
  • Podsvícené: Ano
  • Herní: Ano
  • Typ spínače: Cherry MX Brown, Mechanické
  • Layout: US
  • Barva podsvícení: RGB
Rozměry/váha
  • Hloubka [mm]: 171
  • Šířka [mm]: 465
  • Výška [mm]: 36
  • Hmotnost [g]: 1324

Užitečné odkazy:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Provedení drátové
Jazyková verze US
Herní klávesnice ano
Konektor USB
Podsvícení Ano
Barva

Barva

černá