Baby Jogger Tác pro dítě City mini
769 Kč

656 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Baby Jogger tác pro dítě. je přímo určený ke kočárku City mini, City elite, Summit XC, Fit.


Valco Pult na kočárek Snap 3, Snap 4
499 Kč

469 Kč

Praktický pult na kočárek. Snadná instalace i údržba. Hluboký s držákem na pití. Je vhodný na kočárky modelů: Snap 3, Snap 4, Snap Ultra.


Britax Römer Hrací pult na B-Agile/B-Motion/4 Plus
750 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrací pult na B-Agile Double je příslušenství kočárkům B-AGILE 4, podvozek – B-AGILE 4 PLUS, B-MOTION 3, B-MOTION 4, podvozek – B-MOTION 4 PLUS, podvozek – B-MOTION 3 PLUS. Kvalitní německé výroby. Přídavný hrací pultík z kvalitních tvrdých plastů. Jednoduše vyměňte madlo za hrací pult.


Britax Römer Jídelní pultík ke kočárku Bob
690 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Britax Römer Jídelní pultík je určená pro kočárky Bob Revolution Pro. Jeden držák na nápoje a tácek pro přepravu nápojů, svačin nebo hraček. Snadné a bezpečné připojení na konstrukci kočárků.


Baby Monsters Compact pultík
659 Kč

569 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Baby Monsters Pultík ke kočárku Baby Monster Compact. Jednoduše jej vyměníte za bezpečnostní madlo kočárku. Pultík poslouží jako jídelní, herní nebo odkládací pult.


Britax Hrací pult na kočárek B-Agile Double
750 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrací pult na B-Agile Double – Příslušenství kočárků B-Agile Double – kvaltní německé výroby. Přídavný hrací pultík z kvalitních tvrdých plastů. Jednoduše vyměňte madlo za hrací pult.


Britax Römer Jídelní pultík ke kočárku Bob Duallie
890 Kč
879 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Britax Römer Jídelní pultík je určená pro kočárky Bob Revolution Pro Duallie. Jeden držák na nápoje a tácek pro přepravu nápojů, svačin nebo hraček. Snadné a bezpečné připojení na konstrukci kočárků.