10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Napařovače oděvů

Napařovač oděvů se postará o to, aby bylo vaše oblečení šetrně a dokonale vyžehlené a desinfikované s minimem času i námahy. Díky němu můžete rovnat i textilie, které se nesmí žehlit. Jsou ideální na potahy na gauči či závěsy.

Zobrazit více

Ruční (cestovní) napařovač oděvů

  • Ruční napařovač oděvů je ideální na cesty nebo příležitostné napařování oděvů. Při napařování ručním napařovačem je prádlo obvykle zavěšené na ramínku.
+kompaktní a praktický - nižší výkon a menší objem nádoby na vodu
+ rychlé a efektivní použití
+ nízká pořizovací cena

Stojanový napařovač oděvů

  • Stojanový napařovač je vhodný pro široké využití v domácnosti. U stojanového naparovače je oděv zavěšen na speciálním stojanu, z jehož spodní části vychází pára.
+ efektivnost, možnost napařování většího množství prádla najednou - vyšší cena
+ vyšší výkon - větší rozměry
+ zvládne i objemné textilie
Info:

K efektivnímu žehlení prádla slouží napařovací žehličky. Hodí se na odolné textilie, které lze klasicky žehlit při vysokých teplotách.


Jaký příkon je u napařovače oděvů optimální?

Lze říci, že čím vyšší je příkon napařovače, tím bude napaření snazší.

Typ tkaniny Výkon napařovače
Jemné tkaniny (např. tyl, satén aj.) cca 1 000 – 1 500 W
Běžné tkaniny (např. bavlna, elastan) cca 1 500 – 1 900 W
Hrubé tkaniny (len, režné plátno aj.) nad 1 900 W

*Tabulka je orientační.

Konstantní pára u napařovačů

Při výběru napařovače je důležitá také hodnota konstantní páry. Udává se v gramech za minutu a značí, jak plynule a jak dlouho bude přístroj páru produkovat.

→ Konstantní pára se u ručních napařovačů pohybuje mezi 20 – 30 g/min, u stojanových napařovačů dosahuje 30 – 90 g/min. Na běžné domácí použití stačí konstantní pára okolo 40 g/min.


Jaký zvolit objem vodní nádržky napařovače?

Objem vodní nádoby souvisí s typem napařovače a jeho příkonem. Čím větší je objem nádoby, tím déle bude přístroj produkovat páru.

Cestovní napařovače jsou obvykle opatřeny menší nádobou o objemu cca 0,25 l, která postačí na provoz napařovače po dobu cca 15 minut.

Stojanové napařovače disponují větší nádobou s objemem 2 – 4 l. Napařovač o objemu 3,5 l bude nepřetržitě pracovat cca 140 minut.

Doba ohřevu napařovače

Doba ohřevu značí, jak dlouho bude trvat, než bude napařovač připraven k použití. Dle typu napařovače se doba ohřevu pohybuje mezi 15 – 90 s.


Jaké jsou praktické funkce napařovače oděvů?

  • Automatické vypnutí – jedná se o ECO režim, který přístroj vypne v době nečinnosti
  • Délka el. kabelu – obvykle mezi 1,8 – 3 m pro snadnou manipulaci
  • Úložné pouzdro – vhodné pro cestovní napařovače
  • Automatické čištěn– přístroj se po ukončení práce automaticky vyčistí
  • Regulace teploty a intenzity páry – teplotu i intenzitu páry lze regulovat dle potřeby
TIP!

V nabídce máme také celé žehlicí systémy, které jsou ideální pro časté žehlení a velké objemy prádla.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i Pračky se sušičkou, Americké lednice, Indukční varné desky, Domácí vinotéky, Digestoře.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SteamOne žehlící systém H18B Princess ruční napařovač oděvů 332846
SteamOne žehlící systém H18B

SteamOne HB18 napařovací žehlící systém žehlí párou nerezovou plochou a to šetrně a rychle. Napařovač oděvů SteamOne žehlí látku rychleji a šetří místem, napařování oděvů probíhá bez použití žehlicího prkna přímo na ramínku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Princess ruční napařovač oděvů 332846 Princess ruční napařovač oděvů 332846
Princess ruční napařovač oděvů 332846

Ruční napařovač – žehlička Princess 332846 zaujme funkcí rychlého nahřátí za pouhých 40 sekund. Je vhodná pro žehlení oblečení, hedvábí, záclon, potahů a odstraňuje 99% bakterií a roztočů. Nechybí ani ochrana proti přehřátí, integrovaný háček na dvěře nebo funkce automatické vypnutí po 8 min. nečinnosti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SteamOne žehlící systém PRO2000 Princess ruční napařovač oděvů 332846
SteamOne žehlící systém PRO2000

Profesionální napařovací žehlicí systém s příkonem 2000 W žehlí oděvy rychleji a šetrněji než klasická žehlička. SteamOne PRO2000 je připraven k použití za 1 minutu a disponuje nádržkou na vodu o objemu 2,5 l. Účinně eliminuje pachy, dezinfikuje a nabízí plynulou regulaci intenzity páry.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tefal ruční napařovač DT9100E0 Access Steam Care Lauben napařovač oděvů Handheld Steam Iron 1950BC
Tefal ruční napařovač DT9100E0 Access Steam Care
MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na vybrané kuchyňské a domácí spotřebiče značky Tefal s kódem 24MDW2CZ52 (platí od 12. 2. do 25. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob)!
Ruční napařovač oděvůrychlým nahříváním během 40 vteřin. Tefal DT9100E0 Access Steam Care je vhodný i pro velmi jemné látky. S parním výkonem ve 3 nastaveních až 30 g/min a žehlicí deskou z litého hliníku urovnáte i nepoddajné záhyby. Napařovač se dodává s vertikální opěrnou deskou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Kitfort Ruční napařovač KT-977-2 Lauben napařovač oděvů Handheld Steam Iron 1950BC
Kitfort Ruční napařovač KT-977-2

Tento napařovač funguje také jako žehlička: umožňuje vám rychle žehlit jakékoli oblečení a textil. Jedná se o důkladnou péči o věci, která nezabere mnoho času.

můžete mít 1.3. - 5.3.

Lauben napařovač oděvů Handheld Steam Iron 1950BC Lauben napařovač oděvů Handheld Steam Iron 1950BC
Lauben napařovač oděvů Handheld Steam Iron 1950BC
MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na vybrané domácí spotřebiče značky Lauben s kódem 24MDW2CZ84 (platí od 12. 2. do 25. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob)!
Napařovač oděvů s příkonem 1950 W a parním výkonem 30 g/min. Lauben Handheld Steam Iron 1950BC nabízí horizontální napařování HorizIron, vertikální napařování a suché žehlení. Součástí balení je tepluvzdorný dusbag pro bezpečné skladování a kartáč na hrubší tkaniny.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
HOME & MARKER® Napařovací žehlička - PřenosnÍ ruční napařovač oděvů | STEAMY HOME & MARKER® Napařovací žehlička - PřenosnÍ ruční napařovač oděvů | STEAMY
HOME & MARKER® Napařovací žehlička - PřenosnÍ ruční napařovač oděvů | STEAMY

Přenosná ruční napařovací žehlička na oblečení, ideální pro rychlé žehlení a cestování. Napařovač oděvů se rychle a snadno ovládá jednou rukou a je vhodnÍ pro veškeré oblečení.

můžete mít 29.2. - 4.3.

ETA Ruční napařovač oděvů Stephany 2270 90000 HOME & MARKER® Napařovací žehlička - PřenosnÍ ruční napařovač oděvů | STEAMY
ETA Ruční napařovač oděvů Stephany 2270 90000

Ruční napařovač oděvů s příkonem 1400 W a s objemem nádržky na vodu 380 ml. ETA Ruční napařovač oděvů Stephany 2270 90000 disponuje keramickou plochou se 7 tryskami, integrovaným čerpadlem a ergonomickou rukojetí. Dvě nastavení intenzity páry. Bezpečnostní automatické vypnutí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Orava ruční napařovač Steameasy HOME & MARKER® Napařovací žehlička - PřenosnÍ ruční napařovač oděvů | STEAMY
Orava ruční napařovač Steameasy

Ruční napařovač oděvů pro jednoduché odstraňování záhybů díky stálému výstupu páry. Orava Steameasy v ergonomickém designu je vhodný pro horizontální i vertikální napařování. Odstraňuje zápach, viry, bakterie i roztoče. Vhodný i na cesty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Philips ruční napařovač oděvů 7000 Series STH7030/10 Philips ruční napařovač oděvů 7000 Series STH7030/10
Philips ruční napařovač oděvů 7000 Series STH7030/10

Ruční napařovač oděvů s polohovatelnou hlavou a přesnou špičkou pro pohodlné a efektivní napařování. Philips 7000 Series STH7030/10 nabízí technologii OptimalTEMP s jedním nastavení teploty, která garantuje nespálení žádné látky a 2 stupně napařování. Připraven k použití za 30 sekund.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SENCOR napařovač oděvů SSI 0850RS Philips ruční napařovač oděvů 7000 Series STH7030/10
SENCOR napařovač oděvů SSI 0850RS

Napařovač oděvů s příkonem 1200 W a se silou páry až 20 g/minutu. SENCOR SSI 0850RS je vybaven nerezovou žehlicí plochou, vyjímatelnou nádržkou na vodu o objemu 260 ml a funkcí Drip-Stop. Možnost vertikálního napařování.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SENCOR napařovač oděvů SSI 0860GD Philips ruční napařovač oděvů 7000 Series STH7030/10
SENCOR napařovač oděvů SSI 0860GD

Ruční napařovač oděvů se sílou páry 25 g/min a 2 režimy výstupu páry. SENCOR SSI 0860GD je vybaven keramickou žehlicí plochou, nádržkou na vodu o objemu 320 ml a funkcí Drip-Stop. Snadné vertikání napařování.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Napařovače oděvů

Napařovače oděvů se postarají o perfektní narovnání textilií, které jsou náchylné na klasické žehlení žehličkou. Dokáží narovnat závěsy i potahy na gauči bez toho, abyste je museli sundávat. Stojanový napařovač je vhodný především na objemné textilie.

Napařovač oděvů Tefal

  • Napařovače oděvů od firmy Tefal jsou proslulé snadnou obsluhou a dlouhou výdrží díky objemné nádobce na vodu.

Napařovač oděvů Philips

  • Napařovač oděvů Philips rychle a efektivně odstraní záhyby i případný zápach z oděvů. K použití je připraven již za 45 sekund.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Napařovače oděvů.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Napařovače oděvů výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Napařovače oděvů akce.