10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Ochranná a hudebnická sluchátka

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
ALPINE Hearing Pluggies Kids, dětské špunty do uší WOWO Bezdrátová sluchátka s potlačením šumu ANC - Bezdrátová sluchátka s potlačením šumu
ALPINE Hearing Pluggies Kids, dětské špunty do uší

Účinně ochrání citlivý dětský sluch – moderní špunty do uší pro děti ALPINE Hearing Pluggies Kids potlačí okolní hluk až o 26 dB a navíc sou vhodné i do letadla pro vyrovnání tlaku a i do vody na plavání. Všechno v jediném páru špuntů pro děti, který vám domů dorazí i s praktickým pouzdrem, nálepkami a trubičkou pro snadnou aplikaci špuntů do uší.

můžete mít 28.2.

Od MALL
Partizan tactical Taktické špunty DO UŠÍ Partizan Tactical Black WOWO Bezdrátová sluchátka s potlačením šumu ANC - Bezdrátová sluchátka s potlačením šumu
Partizan tactical Taktické špunty DO UŠÍ Partizan Tactical Black

Taktické hlukově potlačující špunty do uší jsou vyrobeny z nejvyšší kvality silikonu a mají vestavěný akustický filtr DST. Tento filtr chrání uši před nadměrným hlukem. Filtr DST pomáhá účinně tlumit hlasité zvuky. Všechny ostatní normální zvuky, které uslyšíte, jsou téměř stejné. Špunty do uší lze

můžete mít 29.2. - 1.3.

WOWO Bezdrátová sluchátka s potlačením šumu ANC - Bezdrátová sluchátka s potlačením šumu WOWO Bezdrátová sluchátka s potlačením šumu ANC - Bezdrátová sluchátka s potlačením šumu
WOWO Bezdrátová sluchátka s potlačením šumu ANC - Bezdrátová sluchátka s potlačením šumu

Bezdrátová sluchátka s potlačením šumu ANC bílé do uší, pods pro Android, iPhone vám nabídnou volné pohybování od připojeného zařazení až do vzdálenosti 10 metrů. Výdrž při aktivním poslechu hudby se pohybuje mezi 3–4 hodinami.

můžete mít 28.2. - 29.2.

WOWO True Wireless sluchátka ANC - True Wireless sluchátka WOWO True Wireless sluchátka ANC - True Wireless sluchátka
WOWO True Wireless sluchátka ANC - True Wireless sluchátka

True Wireless sluchátka bílá bezdrátová s mikrofonem do uší pro Apple Iphone, Android vám nabídnou volné pohybování od připojeného zařazení až do vzdálenosti 10 metrů. Výdrž při aktivním poslechu hudby se pohybuje mezi 3–4 hodinami.

můžete mít 28.2. - 29.2.

ALPINE Hearing Muffy WOWO True Wireless sluchátka ANC - True Wireless sluchátka
ALPINE Hearing Muffy

Ochrání sluch dítěte na velmi hlasitých koncertech a jiných akcích – praktické dětské chrániče sluchu Alpine Muffy utlumí okolní zvuky o 25 až 37 dB. Jsou vhodná pro nošení při letu letadlem, pomáhají s lepší koncentrací dítěte při učení. Součástí balení je praktický přepravní vak.

můžete mít 28.2.

Od MALL
ALPINE Hearing SleepSoft WOWO True Wireless sluchátka ANC - True Wireless sluchátka
ALPINE Hearing SleepSoft

Pomohou s vytvořením příjemného ticha pro hluboký spánek – praktické špunty do uší na spaní Alpine SleepSoft utlumí okolní zvuky až o 25 dB. Jsou z hypoalergenního materiálu bez obsahu silikonu, hodí se pro ty, co rádi spí na boku a domů vám dorazí s praktickým pouzdrem, výměnnými filtry i čisticí kapalinou.

můžete mít 28.2.

Od MALL
ALPINE Hearing PartyPlug ALPINE Hearing PartyPlug
ALPINE Hearing PartyPlug

Ochrání váš sluch na velmi hlasitých koncertech – praktické ochranné špunty do uší Alpine PartyPlug utlumí okolní zvuky až o 19 dB, zároveň ale nevytvoří pocit izolace a umožní komunikaci s okolím. Jsou z hypoalergenního materiálu a domů vám dorazí s praktickým pouzdrem.

můžete mít 28.2.

Od MALL
ALPINE Hearing MusicSafe ALPINE Hearing PartyPlug
ALPINE Hearing MusicSafe

Ochrání váš sluch na velmi hlasitých koncertech – praktické ochranné špunty do uší Alpine MusicSafe utlumí okolní zvuky ve 2 úrovních ** o 19 dB nebo o 22 dB, zároveň ale nevytvoří pocit izolace a umožní komunikaci s okolím. Jsou **z hypoalergenního materiálu a domů vám dorazí s luxusním pouzdrem a s výměnnými filtry.

můžete mít 28.2.

Od MALL
Mozos MKID White ALPINE Hearing PartyPlug
Mozos MKID White

Chcete svému děťátku dopřát klid a ochránit jeho sluch před případným hlukem? Dejte mu na uši dětské chrániče sluchu Mozos MKID White, které utlumí okolní hluk o několik dB. Jsou vyrobená z odolných materiálů a mají mušle vyzbrojené zvukotěsnou pěnou. Kolem hlavy je drží pružná členka.

můžete mít 28.2.

Od MALL
Mozos MKID Blue ALPINE Hearing PartyPlug Pro Natural, bílá
Mozos MKID Blue

Berete s sebou dítko na festival a nechcete ho vystavit nadměrným salvám decibelů? Dejte mu na uši dětské chrániče sluchu Mozos MKID Blue, které utlumí okolní hluk o 25,8 dB. Jsou vyrobená z odolných materiálů a mají mušle vyzbrojené zvukotěsnou pěnou. Díky skládací konstrukci nezaberou příliš místa.

můžete mít 28.2.

Od MALL
ALPINE Hearing PartyPlug Pro Natural, bílá ALPINE Hearing PartyPlug Pro Natural, bílá
ALPINE Hearing PartyPlug Pro Natural, bílá

Ochrání váš sluch na velmi hlasitých koncertech – praktické ochranné špunty do uší Alpine PartyPlug Pro Natural utlumí okolní zvuky až o 21 dB, zároveň ale nevytvoří pocit izolace a umožní komunikaci s okolím. Jsou z hypoalergenního materiálu a domů vám dorazí s praktickým pouzdrem, šňůrkou i čisticí kapalinou.

můžete mít 28.2.

Od MALL
ALPINE Hearing MusicSafe Pro, černá ALPINE Hearing PartyPlug Pro Natural, bílá
ALPINE Hearing MusicSafe Pro, černá

Ochrání váš sluch na velmi hlasitých koncertech – praktické ochranné špunty do uší Alpine MusicSafe Pro utlumí okolní zvuky ve 3 úrovních ** o 15 dB, 17 dB nebo o 20 dB, zároveň ale nevytvoří pocit izolace a umožní komunikaci s okolím. Jsou **z hypoalergenního materiálu a domů vám dorazí s pouzdrem, s čistící kapalinou, se šňůrkou a s výměnnými filtry.

můžete mít 28.2.

Od MALL