10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Sluchátka GoGEN

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Značka
    GoGEN
    ×
GoGEN EBTM 81 bezdrátová sluchátka, červená GoGEN EBTM 81 bezdrátová sluchátka, červená
GoGEN EBTM 81 bezdrátová sluchátka, červená

Bezdrátová sluchátka do uší, které mají vysoký výkon, dynamický zvuk, zajímavý vzhled a robustní provedení. Volnost při pohybu vám zajistí spojení pomocí Bluetooth 4.1 a baterie vydrží při plném nabití hrát až 4 hodiny. Součástí je i mikrofon který využijete při telefonování, výměnné náušníky.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík sluchátka GoGEN EBTM 81 bezdrátová sluchátka, červená
GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík sluchátka

Poslouchat písničky s Ájou a Fíkem? Ano, je tomu tak, váš junior nebo juniorka si budou moct užívat písničky z dětských kabelových sluchátek GoGEN MAXISLECHY, která jsou šetrná ke sluchu dítěte díky regulaci hlasitosti na 90 dB. Dají se ozdobit veselými nálepkami a pohodlně se nosí na uších.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
GoGEN HBTM 32 GoGEN EBTM 81 bezdrátová sluchátka, červená
GoGEN HBTM 32

Ta jsou tak krásná a jak čistě a zněle hrají i přes omezení hlasitosti na 85 dB, které chrání citlivý dětský sluch před poškozením – roztomilá dětská bezdrátová Bluetooth 4.2 sluchátka GoGEN HBTM 32 mají příjemný zvuk, handsfree mikrofon pro vyřizování hovorů, tlačítkové ovládání a bodují i výdrží 15 h na nabití.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 590 Kč
GoGEN HBTM 43 GoGEN TWS BRO evo 2, černá
GoGEN HBTM 43

Líbivá pro svůj povedený design, s krásným zvukem díky kvalitním měničům – taková jsou náhlavní Bluetooth 5.0 sluchátka GoGEN HBTM 43, která lze připojit také audio kabelem. Na jedno nabití hrají až 31 h a disponují mikrofonem pro handsfree hovory.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 453 Kč
GoGEN TWS BRO evo 2, černá GoGEN TWS BRO evo 2, černá
GoGEN TWS BRO evo 2, černá

Bravurní vyladění zvuku – Bluetooth 5.3 sluchátka GoGEN TWS BRO evo 2 jsou ryze bezdrátová a hrají 6,5 h na jedno nabití. Díky nabíjecímu boxu se doba provozu sluchátek dostává na celkových 30,5 h. Nechybí ani handsfree mikrofon, herní mód s nízkou latencí, podpora hlasových asistentů. Předností je IPX5 odolnost potu a vodě.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
GoGEN EBTM 83 GoGEN TWS BRO evo 2, černá
GoGEN EBTM 83

Líbivé mladistvé provedení ve sportovním stylu a krásně dynamický zvuk – tím potěší bezdrátová Bluetooth 4.2 sluchátka GoGEN EBTM 83 s vysokým výkonem a 5h výdrží na nabití Li-Pol baterie. Ve výbavě mají i mikrofon pro handsfree a tlačítkový ovladač umístěný na praktickém pogumovaném kabelu vedeném kolem krku.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
GoGEN TWS CROWD, černá GoGEN TWS BUDDIES evo 2
GoGEN TWS CROWD, černá

Moderní provedení a super zvuk – Bluetooth 5.2 sluchátka GoGEN TWS CROWD jsou ryze bezdrátová a hrají 5 h na jedno nabití. Díky nabíjecímu boxu se doba provozu sluchátek dostává na celkových 24 h. Nechybí ani handsfree mikrofon, herní mód s nízkou latencí, podpora hlasových asistentů. Předností je IPX5 odolnost potu a vodě.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
GoGEN Vrtulka z Déčka GoGEN TWS BUDDIES evo 2
GoGEN Vrtulka z Déčka

Pohodlné poslouchání písniček a audiopohádek zajistí dětská náhlavní sluchátka GoGEN Vrtulka z Déčka. Mají omezenou hlasitost na bezpečných 82 dB a krásně čistý zvuk. Na jedno nabití vydrží až 45 h v provozu. Mají zabudovaný handsfree mikrofon a je možné je připojit i audio kabelem.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 719 Kč
GoGEN TWS BUDDIES evo 2 GoGEN TWS BUDDIES evo 2
GoGEN TWS BUDDIES evo 2

Bravurní vyladění zvuku – Bluetooth 5.1 sluchátka GoGEN TWS BUDDIES evo 2 jsou ryze bezdrátová a hrají 7 h na jedno nabití. Díky nabíjecímu boxu se doba provozu sluchátek dostává na celkových 28 h. Nechybí ani handsfree mikrofon a podpora hlasových asistentů. Předností je IPX5 odolnost potu a vodě.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
GoGEN Špunti z Déčka GoGEN TWS BAR, bílá - použité
GoGEN Špunti z Déčka

Pohodlné poslouchání písniček a audiopohádek zajistí dětská náhlavní sluchátka GoGEN Špunti z Déčka. Mají omezenou hlasitost na bezpečných 82 dB a krásně čistý zvuk. Na jedno nabití vydrží až 16 h v provozu. Mají zabudovaný handsfree mikrofon a praktickou skládací konstrukci.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
GoGEN TWS MATE GoGEN TWS BAR, bílá - použité
GoGEN TWS MATE

Sportovní bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka GoGEN TWS MATE jsou určena především na sport. Díky vyměnitelným silikonovým háčkům skvěle drží v uchu za každé situace. Voděodolnost IPX4 proti dešti a potu. Nabízí kvalitní zvuk napříč všemi hudebními žánry. Tlačítky jde měnit hlasitost a ovládat přehrávání hudby. Mikrofon pro handsfree hovory. Na nabití hrají 6 h, dalších 18 h přidá nabíjecí pouzdro.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Použité
GoGEN TWS BAR, bílá - použité GoGEN TWS BAR, bílá - použité
GoGEN TWS BAR, bílá - použité

Jasné výšky, detailní středy a dokonale silné basy vám do uší vpustí bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka GoGEN TWS BAR osazená výkonnými měniči a kompatibilní s hlasovými asistenty Siri a Google. Na jedno nabití hrají 4 h a nabíjecí 500mAh pouzdro je plně nabije hned . Ve výbavě jim nechybí mikrofon pro handsfree, pohodlné pecky do uší a dotykové ovládání.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro