10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Sluchátka Apple

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Značka
    Apple
    ×
Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A)
Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 2019 mají oproti minulé verzi až 2× rychlejší přepínání mezi aktivními zařízeními, 1,5× rychlejší spojení telefonních hovorů, až o 30 procent nižší latenci při hraní her a vydrží až 5 hodin poslechu. Bohatý, vysoce kvalitní zvuk a hlas. Automaticky se zapnou.

můžete mít 11.12.

SkyShowtime zdarma
Apple AirPods 2021 MME73ZM/A Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A)
Apple AirPods 2021 MME73ZM/A

Legendy ve 3. generaci jsou tady – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods (2021) vystřelí každého posluchače či posluchačku do hudebního ráje. Hrají špičkovým zvukem, který je automaticky přizpůsoben poloze hlavy i tvaru ucha. Do výbavy dostala mikrofon pro handsfree hovory a hlasové ovládání. Na nabití hrají až 6 h, dalších 24 h provozu sluchátek přidá nabíjecí pouzdro.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A) Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A)
Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A)

Sluchátka do uší s konektorem Lightning jsou navržena podle geometrie lidského ucha a díky tomu je může pohodlně nosit téměř většina lidí. Měniče sluchátek poskytnou hluboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizují ztráty zvuku, vestavěný ovladač s mikrofonem umožní nastavit hlasitost, ovládat přehrávání hudby nebo přijmout či ukončit hovor.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A) Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)

Jedna z nejlepších in-ear sluchátek na trhu – to jsou jednoznačně bezdrátová Bluetooth 5.3 sluchátka Apple AirPods Pro (2. generace), která mají ANC technologii aktivního potlačení hluků z okolí, Transparency režim, adaptivní ekvalizér a prostorový zvuk. Osazena jsou dynamickými měniči Apple s extra pohyblivou membránou, podporují hlasové ovládání, mají handsfree funkci a hrají 6 h na nabití. Nabíjecí MagSafe pouzdro s USB-C nabíjením přidá sluchátkům energii pro celkových 30 h provozu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A) Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)

Legendy ve 3. generaci jsou tady – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods (3. generace) s Lightning pouzdrem vystřelí každého posluchače či posluchačku do hudebního ráje. Hrají špičkovým zvukem, který je automaticky přizpůsoben poloze hlavy i tvaru ucha. Do výbavy dostala mikrofon pro handsfree hovory a hlasové ovládání. Na nabití hrají až 6 h, dalších 24 h provozu sluchátek přidá nabíjecí pouzdro.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Použité
Apple AirPods Pro MWP22ZM/A bezdrátová sluchátka - použité Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
Apple AirPods Pro MWP22ZM/A bezdrátová sluchátka - použité

Bezdrátová Bluetooth sluchátka jsou opatřená nabíjecím pouzdrem, které zvládne až 6 nabití. Apple AirPods Pro MWP22ZM/A vydrží na jedno nabití až 3,5 h telefonování či 4,5 poslechu hudby. Nechybí integrovaný mikrofon. Dobíjecí pouzdro podporuje bezdrátovou nabíjecí technologii Qi.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Apple EarPods sluchátka s mikrofonem a 3,5mm sluchátkovým konektorem (MNHF2ZM/A) Apple EarPods sluchátka s mikrofonem a 3,5mm sluchátkovým konektorem (MNHF2ZM/A)
Apple EarPods sluchátka s mikrofonem a 3,5mm sluchátkovým konektorem (MNHF2ZM/A)

Sluchátka do uší jsou navržena podle geometrie lidského ucha a díky tomu je může pohodlně nosit téměř většina lidí. Měniče sluchátek poskytnou hluboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizují ztráty zvuku, vestavěný ovladač s mikrofonem umožní nastavit hlasitost, ovládat přehrávání hudby nebo přijmout či ukončit hovor.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Apple Earpods (2017) Apple EarPods sluchátka s mikrofonem a 3,5mm sluchátkovým konektorem (MNHF2ZM/A)
Apple Earpods (2017)

Originální sluchátka do uší společnosti Apple, mikrofon, ovládání na kabelu, vysoce kvalitní podání zvuk, 3,5 mm jack.

můžete mít 11.12.

Apple EarPods s konektorem USB-C (MTJY3ZM/A) Apple EarPods s konektorem USB-C (MTJY3ZM/A)
Apple EarPods s konektorem USB-C (MTJY3ZM/A)

Zvuk vysoké kvality vpustí do vašich uší slavná jablíčkovská kabelová sluchátka Apple EarPods s konektorem USB-C (MTJY3ZM/A), která mají konstrukci vycházející z geometrie lidského ucha pro co nejpohodlnější nošení. Samozřejmostí je vysoce kvalitní zvukový výstup, ovladač na kabelu, kabelové připojení s USB-C konektorem a mikrofon pro handsfree hovory.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Apple AirPods Max Apple EarPods s konektorem USB-C (MTJY3ZM/A)
Apple AirPods Max

Bohové mezi sluchátky – to jsou jednoznačně bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods Max, která mají ANC technologii aktivního potlačení hluků z okolí, Transparency režim, adaptivní ekvalizér a prostorový zvuk. Osazena jsou 40mm dynamickými měniči s duálními neodymovými magnety, podporují hlasové ovládání, mají handsfree funkci a hrají 20 h na nabití.

Momentálně nedostupné

Od MALL