OLYMP Elektrické ořezávátko AS-607

OLYMP Elektrické ořezávátko AS-607

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Velmi robustní a tiché elektrické ořezávátko s velkou vysouvací nádržkou na hobliny (0,2 litru) a napájením z běžné zásuvky. Vhodné pro tužky, pastelky, voskovky, uhly apod. různých tvarů o průměru max. 10,9 mm. Funkce zpětného chodu. Celý popis
Partner: Offia CZ
1 249 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma

Již se neprodává

Zboží partnera Offia CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100052230172

Popis

Elektrické ořezávátko Olymp AS-607 je skvělým pomocníkem všude tam, kde je potřeba často ořezávát tužky, pastelky, voskovky, kreslířské uhly apod. Využití najde například ve školách, školkách, u rodin s dětmi, v kancelářích, výtvarných dílnách apod. Snadno, rychle a bez námahy tužku či pastelku ostrouhá a vytvoří dokonale ostrý hrot.

Jak se s ním vlastně ořezává? Položíte ořezávátko na stůl, zapojíte kabel do zásuvky, otočným kolečkem si nastavíte požadovanou velikost otvoru a pak do něj zasunete tužku. Ořezávání se spustí automaticky. Po pár sekundách tužku vytáhnete, zkontrolujete, zda je dostatečně ořezaná a případně ji na chvilku zasunete znovu pro doladění ostří. Jednoduché, že?

Olymp AS-607 je špičkové ořezávátko, u kterého najdete mnoho výhod:

  • Otočné kolečko obsahuje 6 vstupních otvorů o průměrech 5,8 / 6,8 / 7,5 / 8,0 / 9,2 / 10,9 mm, které zajišťují, že tužka bude při ořezávání vycentrována do správné polohy a tím pádem rovnoměrně ořezána.
  • Hobliny padají do velkého zásobníku o objemu 0,2 litru. Ten je vysouvací, takže vysypávání odpadu je maximálně pohodlné. Výrobce myslel i na bezpečnost, takže při vysunutém koši nelze spustit ořezávání (zajišťuje to vestavěný mechanický senzor).
  • V případě, že by se vám v ořezávacím mechanismu zasekla ulomená tuha, pomůže vám funkce zpětného chodu, kterou spustíte stiskem tlačítka na horní straně ořezávátka.
  • Řezací mechanismus je vyroben z kvalitní a odolné slitiny zinku.
  • Ořezávátko je poměrně velké (174×106×174 mm), váží 1,3 kg a na spodní straně má 4 protiskluzové gumové patky, takže skvěle drží na stole a jeho stabilita přispívá k přesnosti ořezávání tužek.
  • Jistě oceníte tichý chod ořezávátka (méně než 70 dB), díky čemuž nebudete při ořezávání tužek příliš rušit své okolí.
  • Ořezávátko je napájeno z běžné zásuvky (AC 220 V – 240 V), nepotřebujete tedy žádné baterie.

Ke stažení