Kvalitní Parfémy do pračky

Sháníte zboží z kategorie parfémy do pračky? Vybírejte jej u nás na MALL.cz podle filtrů a parametrů nebo si zboží nechte srovnat od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes.
  • Produkty z kategorie parfémy do pračky přivezeme až k vám domů, nový spotřebič vám pomůžeme vynést a starý odvezeme.
  • Potřebujete pomoci? Naše zákaznická podpora funguje 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo klidně až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud se vám zakoupený výrobek nelíbí, můžete jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i Termosky, Litinové hrnce, Strojky na těstoviny, Příborníky, Elektrické kráječe potravin.

-15%
CARE + PROTECT parfém do pračky LPL1005CW
1x

CARE + PROTECT parfém do pračky LPL1005CW

259 Kč
219 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

CLEAN WASH parfém do pračky s dezinfekčním účinkem. Care + Protect LPL1005CW – 100ml.

Od prodejce MALL
CARE + PROTECT parfém do pračky LPL1042M
2x

CARE + PROTECT parfém do pračky LPL1042M

449 Kč
399 Kč

Parfém do pračky vůně MOUSSE ROSE balení 400 ml. Vyndávejte prádlo z pračky nejen čisté, ale i nádherně voňavé. V tom vám pomůže parfém značky CARE+PROTECT, který se váže na vlákna a dodá látkám příjemný nádech. Vůně zůstane na oblečení i po vyjmutí ze sušičky. Tento koncentrovaný parfém můžete využít pro všechny druhy pracích cyklů a na všechny typy oblečení včetně sportovního. Zároveň se nemusíte bát, že by přípravek zanechal na prádle skvrny. Provoňte si den nádhernou a intenzivní vůní Mousse Rose, vyrobenou v Itálii.

Od prodejce MALL
CARE + PROTECT parfém do pračky LPL1041B
3x

CARE + PROTECT parfém do pračky LPL1041B

449 Kč
399 Kč

Parfém do pračky vůně BLUE WASH balení 400 ml. Vyndávejte prádlo z pračky nejen čisté, ale i nádherně voňavé. V tom vám pomůže parfém značky CARE+PROTECT, který se váže na vlákna a dodá látkám příjemný nádech. Vůně zůstane na oblečení i po vyjmutí ze sušičky. Tento koncentrovaný parfém můžete využít pro všechny druhy pracích cyklů a na všechny typy oblečení včetně sportovního. Zároveň se nemusíte bát, že by přípravek zanechal na prádle skvrny.

Od prodejce MALL
CARE + PROTECT parfém do pračky LPL1043F
1x

CARE + PROTECT parfém do pračky LPL1043F

449 Kč
399 Kč

Parfém do pračky vůně FIORI DI TALCO balení 400 ml. Vyndávejte prádlo z pračky nejen čisté, ale i nádherně voňavé. V tom vám pomůže parfém značky CARE+PROTECT, který se váže na vlákna a dodá látkám příjemný nádech. Vůně zůstane na oblečení i po vyjmutí ze sušičky. Tento koncentrovaný parfém můžete využít pro všechny druhy pracích cyklů a na všechny typy oblečení včetně sportovního. Zároveň se nemusíte bát, že by přípravek zanechal na prádle skvrny. Provoňte si den nádhernou a intenzivní vůní Fiori di Talco, vyrobenou v Itálii.

Od prodejce MALL
CARE + PROTECT LPL1001B
34x

CARE + PROTECT LPL1001B

239 Kč
219 Kč

Další nabídky od 259 Kč

Parfém do pračky vůně BLUE WASH balení 100 ml. Vyndávejte prádlo z pračky nejen čisté, ale i nádherně voňavé. V tom vám pomůže parfém značky CARE+PROTECT, který se váže na vlákna a dodá látkám příjemný nádech. Vůně zůstane na oblečení i po vyjmutí ze sušičky. Tento koncentrovaný parfém můžete využít pro všechny druhy pracích cyklů a na všechny typy oblečení včetně sportovního. Zároveň se nemusíte bát, že by přípravek zanechal na prádle skvrny. Provoňte si den nádhernou a intenzivní vůní Blue Wash, vyrobenou v Itálii.

Od prodejce MALL
CARE + PROTECT LPL1002M
16x

CARE + PROTECT LPL1002M

239 Kč
219 Kč

Parfém do pračky vůně MOUSSE ROSE balení 100 ml. Vyndávejte prádlo z pračky nejen čisté, ale i nádherně voňavé. V tom vám pomůže parfém značky CARE+PROTECT, který se váže na vlákna a dodá látkám příjemný nádech. Vůně zůstane na oblečení i po vyjmutí ze sušičky. Tento koncentrovaný parfém můžete využít pro všechny druhy pracích cyklů a na všechny typy oblečení včetně sportovního. Zároveň se nemusíte bát, že by přípravek zanechal na prádle skvrny. Provoňte si den nádhernou a intenzivní vůní Mousse Rose, vyrobenou v Itálii.

Od prodejce MALL
CARE + PROTECT LPL1003F
12x

CARE + PROTECT LPL1003F

239 Kč
219 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Parfém do pračky vůně FIORI DI TALCO balení 100 ml. Vyndávejte prádlo z pračky nejen čisté, ale i nádherně voňavé. V tom vám pomůže parfém značky CARE+PROTECT, který se váže na vlákna a dodá látkám příjemný nádech. Vůně zůstane na oblečení i po vyjmutí ze sušičky. Tento koncentrovaný parfém můžete využít pro všechny druhy pracích cyklů a na všechny typy oblečení včetně sportovního. Zároveň se nemusíte bát, že by přípravek zanechal na prádle skvrny. Provoňte si den nádhernou a intenzivní vůní Fiori di Talco, vyrobenou v Itálii.

Od prodejce MALL
-15%
CARE + PROTECT parfém do pračky LPL1004TAF

CARE + PROTECT parfém do pračky LPL1004TAF

259 Kč
219 Kč

TALCO WASH parfém do pračky pro alergiky, děti a osoby s citlivou pokožku. Care + Protect LPL1004TAF (dermatologicky testováno) – 100ml.

Od prodejce MALL