Genius SW-HF 5.1 5000 Dark Wood

Genius SW-HF 5.1 5000 Dark Wood

Ve své třídě nemají tyto reproboxy konkurenci! Jsou vhodné především jako hlavní repro, lze je připojit k PC, přímo k DVD přehrávači (nepotřebujete zesilovač), k MP3 přehrávači nebo herní konzoli. Celý popis
2 790 Kč
2 314 Kč
-17%
Od prodejce MALL

Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 209147

Popis

OCENĚNÍ:

Computer – Dobrá koupě 04/06 Computer – Palec čísla 02/06

Šestikanálová reproduktorová soustava určená pro ozvučení domácího kina. Ideální pro použití s 5.1 kanálovou zvukovou kartou nebo DVD přehrávačem. Dá se však použít i s jiným stereofonním zdrojem, jako je např. receiver CD přehrávač nebo video.

Soustava se skládá ze subwooferu, dvou předních reproduktorů, dvou zadních a jednoho centrálního. Reproduktory jsou vestavěny ve dřevě a jejich elegantní design nenásilně zapadne do obývacího pokoje stejně jako do kanceláře.

Napájení a ovládací prvky jsou umístěny na subwooferu. Pohodlnější je však použít dodávané dálkové ovládání. Odděleně lze nastavit „hlavní“ hlasitost, hlasitost subwooferů, zadních reproduktorů i centrálního reproduktoru. Přepínat lze mezi jednotlivými vstupy, k dispozici jsou celkem čtyři -jeden AC3 a tři stereo vstupy (TV, tape, CD).

Veškeré ovládání probíhá přes dálkové ovládání nebo prostřednictvím elektroniky vestavěné v subwooferu. Jeho basový měnič má průměr 16,5cm. Ze dřevotřísky jsou vyrobeny všechny reproduktory. Přední i zadní satelity jsou dvoupásmové!

Výkon: 150W subwoofer, 15W centralní reproduktor, 15W RMS přední/zadní reproduktory • Balení obsahuje: 2 přední reproduktory, 1 centralní reproduktor, 2 zadní reproduktory, subwoofer, veškerou potřebnou kabeláž, dálkový ovladač