10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 43378143

Glorious Podložka pod myš Chroma Key, zelená barva (46 x 91 cm)

Glorious Podložka pod myš Chroma Key, zelená barva (46 x 91 cm)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Glorious Chroma Key Mousepad je špičková herní podložka pod myš určená pro vizuální efekty zelené obrazovky při živých přenosech nebo jiném video obsahu. Ideální pro OBS, Twitch Studio a další streamovací aplikace. Barva Chroma key je ideální pro efekty zelené obrazovky. Celý popis
643 Kč
643 Kč
Poslední 2 kusy
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

24.7.2024 - 25.7.2024 na vaší adrese

Popis

Společnost Glorious je uznávaným výrobcem mechanických klávesnic. Od vydání své první podložky pod myš se věnuje rozšiřování hranic možností a změně stavu v herním průmyslu. Společnost vyvinula řadu hardwaru profesionální kvality, který byl dříve pro běžného hráče nedostupný.

Společnost Glorious věří, že nákup herního vybavení by neměl být složitý. Zaměřují se na zdokonalování každého prodávaného produktu, aby každý nákup byl ten správný. Pro někoho je hraní koníčkem, pro jiného životním stylem. Společnost Glorious je tu proto, aby každému hráči poskytla možnost hrát na nejvyšší úrovni.


Glorious – podložka pod myš Chroma Key – Streamer Mat (46 × 91 cm) Glorious Chroma Key Mousepad je špičková herní podložka pod myš určená pro vizuální efekty zelené obrazovky při živých přenosech nebo jiném video obsahu. Ideální pro OBS, Twitch Studio a další streamovací aplikace.

Barva Chroma key od společnosti Glorious je ideální pro efekty zelené obrazovky. Vyznačuje se hladkým a odolným látkovým herním povrchem. Protiskluzová gumová základna ji udrží pevně na místě a pro snadné čištění ji lze prát v pračce. Prošité okraje zajišťují dlouhotrvající odolnost.


Technické specifikace

Materiál povrchu Smooth-Control Cloth

Protiskluzová gumová základna

Pevné, měkké a ploché švy

Hustý pěnový vnitřek

Lze prát v pračce; sušit pouze na vzduchu (chraňte před přímým slunečním zářením)

Povrch Green Screen pro Chroma Keying

Rozměry

Rozměry: 18 × 36 palců (46 × 91 cm)

Tloušťka: 3 mm