HiPP BIO Krémová polévka zeleninová 6x200g
269 Kč 44,83 Kč/ks

HIPP BIO krémovými polévkami nabídnete vašemu malému jedlíkovi plnohodnotný oběd či večeři. HiPP zeleninový krém je připraven z těch nejkvalitnějších BIO surovin.

HiPP BIO Krémová polévka rajčatová 6x200g
269 Kč 44,83 Kč/ks

HIPP BIO krémovými polévkami nabídnete vašemu malému jedlíkovi ideální a plnohodnotný oběd či večeři. HiPP rajčatový krém je připraven z těch nejkvalitnějších BIO surovin.

HiPP BIO Krémová polévka bramborová se zeleninou 6x200g
269 Kč 44,83 Kč/ks

HIPP BIO krémovými polévkami nabídnete vašemu malému jedlíkovi plnohodnotný oběd či večeři. HiPP bramborovo zeleninový krém je připraven z těch nejkvalitnějších BIO surovin.

Hamánek Polévka dýňovo mrkvová 8x 190g
230 Kč 28,74 Kč/ks

Novinka

Lahodná zeleninová polévka značky Hamánek je vhodná pro děti od 8 měsíců. Praktická sklenička vhodná na doma i ven má lahodnou chuť a vaše děti si ji zamilují. Polévka je navíc zdrojem tekutin pro vaše dítě a pomáhá k jeho hydrataci..

Hamánek Polévka špenátovo-hrášková s ovesnými vločkami 8x 190g
230 Kč 28,74 Kč/ks

Novinka

Lahodná zeleninová polévka s ovesnými vločkami značky Hamánek je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce. Praktická sklenička vhodná na doma i ven má lahodnou chuť a vaše děti si ji zamilují. Polévka je navíc zdrojem tekutin pro vaše dítě a pomáhá k jeho hydrataci..

Hamánek Polévka hráškový krém se smetanou 8x 190g
230 Kč 28,74 Kč/ks

Novinka

Lahodná zeleninová polévka se smetanou značky Hamánek je vhodná pro děti od ukončeného 8. měsíce. Praktická sklenička vhodná na doma i ven má lahodnou chuť a vaše děti si ji zamilují. Polévka je navíc zdrojem tekutin pro vaše dítě a pomáhá k jeho hydrataci..

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Polévky pro kojence.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Polévky pro kojence výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Polévky pro kojence akce.