Počet nalezených produktů: 9

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

HiPP 6x Krémová polévka bramborová se zeleninou
269 Kč

HIPP BIO krémovými polévkami nabídnete vašemu malému jedlíkovi plnohodnotný oběd či večeři. HiPP bramborovo zeleninový krém je připraven z těch nejkvalitnějších BIO surovin.


HiPP 6x Krémová polévka rajčatová
269 Kč

HIPP BIO krémovými polévkami nabídnete vašemu malému jedlíkovi ideální a plnohodnotný oběd či večeři. HiPP rajčatový krém je připraven z těch nejkvalitnějších BIO surovin.


HiPP 6x Krémová polévka zeleninová
269 Kč

HIPP BIO krémovými polévkami nabídnete vašemu malému jedlíkovi plnohodnotný oběd či večeři. HiPP zeleninový krém je připraven z těch nejkvalitnějších BIO surovin.


HiPP Rajčatová polévka s kuřecím masem - 6x190g
269 Kč

Baby menu HiPP BIO Rajčatová polévka s kuřecím masem je vhodný pro děti od ukončeného 7. měsíce. Příkrm má nízký obsah sodíku a pečeť BIO kvality.


HiPP Kuřecí polévka s pšeničnou krupicí - 6x190g
269 Kč

Zeleninový příkrm Kuřecí polévka s pšeničnou krupicí je vhodný pro děti od ukončeného 5. měsíce. Příkrm má nízký obsah sodíku a pečeť BIO kvality.


HiPP Vývar s nudlemi a krůtím masem - 6x190g
269 Kč

Baby menu HiPP BIO Vývar s nudlemi a krůtím masem je vhodný pro děti od ukončeného 7. měsíce. Příkrm má nízký obsah sodíku a pečeť BIO kvality.


HiPP Zeleninová polévka s krůtím masem - 6x190g
269 Kč

Baby menu HiPP BIO Zeleninová polévka s krůtím masem je vhodné pro děti od ukončeného 4. měsíce. Příkrm má nízký obsah sodíku a pečeť BIO kvality.


HiPP Zeleninová polévka s kuřecím masem - 6x190g
269 Kč
264 Kč

Zeleninový příkrm Zeleninová polévka s kuřecím masem je vhodný pro děti od ukončeného 5. měsíce. Příkrm má nízký obsah sodíku a pečeť BIO kvality.


HiPP Zeleninová polévka s telecím masem - 6x190g
269 Kč

Zeleninový příkrm Zeleninová polévka s telecím masem je vhodný pro děti od ukončeného 5. měsíce. Příkrm má nízký obsah sodíku a pečeť BIO kvality.