10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11261637

B-Safe B-SAFE Lock 1159 - blue

B-Safe B-SAFE Lock 1159 - blue

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
B-SAFE Lock 1159 – blue pro Pocketbook 631 + BONUSY Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
369 Kč
Zboží od: AZ Mobil
369 Kč
S novou kartou za

Popis

Pouzdro má světle modrou barvu a je vyrobené z vysoce kvalitní umělé kůže. Vaše čtečka bude naprosto v bezpečí při přenosu nebo při uložení. Pouzdro nabídne zaručený komfort a spolehlivou ochranu před vnějšími nepříznivými jevy. Pro větší pohodlí je pouzdro vybaveno magnetickým zapínáním. Pokud vlastníte skvělou elektronickou čtečku knih PocketBook 631 Touch HD, jistě vám přijde vhodné toto stylové ochranné pouzdro značky B-SAFE. Je vyrobeno z odolných materiálů v kombinaci plastu a umělé kůže.

Praktické zavírání pomocí magnetu drží vaše zařízení v bezpečí před nepříznivými vlivy a především před poškrábáním displeje na cestách nebo při přenášení. Funkce Wake/Sleep vám zajišťuje automatické zapínaní/vypínání zařízení při otevření/zavření pouzdra.

Pouzdro na doma i na cesty

Pouzdro B-Safe Lock určené pro čtečku Poketbook 631 Touch HD nabízí ultratenký design. Tím pádem i nízkou hmotnost, ale díky tvrzenému ABS plastu tak mechanickou odolnost. Čtečka se napevno zacvakne do plastové vaničky, která je přesně uzpůsobena rozměrům čtečky. Na spodní hraně je výřez na konektor a spouštěcí tlačítko. Pouzdro je potažené syntetickou EKO kůží. Vnitřní strana pouzdra je potažena semišem, který po zavřeni pouzdra přilehne na displej čtečky. Ten je tím pádem ochráněn proti poškrábání.

Pouzdro má magnetické zavírání. Celkové rozměry a hmotnost jsou velice kompaktní a téměř přesně kopírují rozměry čtečky.  Pouzdro samozřejmě nabízí funkci automatického usínání / probouzení čtečky podle toho, jak pouzdro otevřete nebo zavřete. Přední desky lze otočit o 360° a pouzdro tedy držet pohodlně v jedné ruce. Pouzdro je ve světle modré barvě s jemnou povrchovou úpravou. K dispozici je široká nabídka dalších barevných provedení.

Toto pouzdro nabízí také rozšířenou záruku na 3 roky.

Vlastnosti pouzdra B-Safe Lock Pocketbook 631 Touch HD, světle modrá:
  • Barva: světle modrá
  • Hmotnost: 110g
  • Magnetické zavírání
  • Dvojité prošívání
  • Kvalitní skořepinové pouzdro
  • Funkce AutoSleep/WakeUp
  • PU kůže s povrchovou úpravou
  • Přední desky lze otočit o 360°
Pouzdro je vhodné na tyto čtečky:

Pocketbook 631 Touch HD