Gastroback 42436

Gastroback 42436

Hodnocení: 3
2 299 Kč 1 824 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Rychlovarná konvice s funkcí automatického udržení teploty a možností nastavit teplotu vody od 35 °C do 100 °C. Gastroback 42436 s tělem z nerezové oceli a dvojitou stěnou upozorní na var vody akustickým signálem. Díky ochraně proti přehřátí a automatickému vypnutí po dovaření vody zaručuje bezpečné užívání.

Gastroback 42426
3 199 Kč 2 553 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rychlovarná konvice s rychlým ohřevem vody dle vašeho nastavení teploty a termo funkcí pro udržení horké vody až 4 hod. Gastroback 42426 disponuje LCD displejem s dotykovým ovládáním. Možnost nastavit teplotu od 40 °C do 100 °C. Tepelně izolovaná rukojeť a dvojitý termo plášť z nerezové oceli.

Gastroback 42427
2 899 Kč 2 213 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rychlovarná konvice 1,5 l s barevnou signalizací dosažené teploty. Gastroback 42427 nabízí funkci udržení teploty až 30 min, nastavitelnou teplotu od 50 °C do 100 °C a automatické vypnutí po dosažení bodu varu. Díky vodoznaku budete vždy vědět, kolik vody dáváte uvařit, a žádná nepřijde nazmar.

Varná konvice - funkčnost i styl

Postavit vodu na čaj nebývalo nic zvlášť zajímavého, ale technologický pokrok a neustálá honba za dokonalým šálkem čaje si žádají, aby byly dnešní čajové rituály díky špičkové varné konvici výrazně lepší.

Náš sortiment varných konvic zahrnuje neuvěřitelnou škálu funkcí, stylů a vychytávek, které přemění kdysi prostý, ale zdlouhavý, akt přivedení vody k varu na raketově rychlé vědě. Můžete chtít konvici, se kterou připravíte horké nápoje během chvilky, nebo přesně nastavit teplotu svých nápojů. Zjistíte, že varné konvice jsou stylové buď moderním, nebo retro způsobem. Varná konvice, kterou si vyberete, jistě skvěle doplní interiér vaší kuchyně. Sady konvic a toustovačů zajistí, že všechno v kuchyni bude ladit a odpovídat vašemu osobnímu vkusu.

Podívejte se na konvici značky Delonghi, která je dostupná v různých barvách, jako i jiné přístroje, které s ní ladí. Mezi významné značky, které máme skladem, patří konvice od KitchenAid a Morphy Richards, které disponují velkým objemem a podle potřeby vodu rychle uvaří, zatímco vy se věnujete svým hostům.

_____

^ Zpátky nahoru