Berlingerhaus Rychlovarná konvice 1,7 l Metallic Line Burgundy Edition
939 Kč

  • materiál: nerezová ocel – příkon: 2200 W – napětí: 220–240 V – objem: 1,7 l – modré LED podsvícení spínacího tlačítka, když je konvice v provozu – nerezové víko – 360° otočný podstavec – automatické vypnutí – odměrná stupnice – nerezové dno – skrytá topná spirála – vestavěný filtr
Berlingerhaus Rychlovarná konvice 1,7l Carbon Metallic Line
939 Kč

  • materiál: nerezová ocel – výkon: 2200 W – objem: 1,7 l – 360°otočný kruhový podstavec – LED světelná indikace – odměrná stupnice – automatické vypnutí – velká pohodlná rukojeť – značka: BerlingerHaus

Varná konvice - funkčnost i styl

Postavit vodu na čaj nebývalo nic zvlášť zajímavého, ale technologický pokrok a neustálá honba za dokonalým šálkem čaje si žádají, aby byly dnešní čajové rituály díky špičkové varné konvici výrazně lepší.

Náš sortiment varných konvic zahrnuje neuvěřitelnou škálu funkcí, stylů a vychytávek, které přemění kdysi prostý, ale zdlouhavý, akt přivedení vody k varu na raketově rychlé vědě. Můžete chtít konvici, se kterou připravíte horké nápoje během chvilky, nebo přesně nastavit teplotu svých nápojů. Zjistíte, že varné konvice jsou stylové buď moderním, nebo retro způsobem. Varná konvice, kterou si vyberete, jistě skvěle doplní interiér vaší kuchyně. Sady konvic a toustovačů zajistí, že všechno v kuchyni bude ladit a odpovídat vašemu osobnímu vkusu.

Podívejte se na konvici značky Delonghi, která je dostupná v různých barvách, jako i jiné přístroje, které s ní ladí. Mezi významné značky, které máme skladem, patří konvice od KitchenAid a Morphy Richards, které disponují velkým objemem a podle potřeby vodu rychle uvaří, zatímco vy se věnujete svým hostům.

_____

^ Zpátky nahoru