Gorenje SVC219FMW

Gorenje SVC219FMW

Hodnocení: 4,5
4 299 Kč 3 850 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyčový vysavač 2 v 1 s LED osvětlením. Gorenje SVC219FMW je vybaven Li-Ion akumulátorem s výdrží až 42 minut, plné nabití za 6 hodin. Nádoba na prach s objemem 0,5 litru.

Gorenje SVC180FW

Gorenje SVC180FW

Hodnocení: 4,6
3 646 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyčový vysavač 2 v 1 s LED osvětlením. Gorenje SVC180FW je vybaven Li-Ion akumulátorem s výdrží až 50 minut, plné nabití za 6 hodin. Nádoba na prach s objemem 0,6 litru.

Gorenje SVC144FBK

Gorenje SVC144FBK

Hodnocení: 4,4
2 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Podlahový vysavač 2 v 1 lze využít také jako ruční vysavač. Gorenje SVC144FBK v černé barvě a s příkonem 95 W vydrží vysávat 38 minut na jedno nabití. Prach a nečistoty pohltí účinná HEPA filtrace. Díky bezdrátovému provozu už nikdy nebudete zakopávat o přívodní kabel, tím si značně usnadníte a zpříjemníte úklid.

Gorenje VCEA21GPRRCY

Gorenje VCEA21GPRRCY

Hodnocení: 5
3 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sáčkový vysavač vhodný pro všechny typy tvrdých podlah i koberců. Gorenje VCEA21GPRRCY zaujme nárazníkem ActiveBumper, elektronickou regulací sacího výkonu, dotykovým ovládáním a především možností volby mezi vysáváním do prachového sáčku nebo do plastového kontejneru, který snadno vyprázdníte. Pohodlný pojezd zajistí trojice pogumovaných koleček.

Gorenje SVC252GFA

Gorenje SVC252GFA

Hodnocení: 2
4 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyčový vysavač 2 v 1 s LED osvětlením. Gorenje SVC252GFA je vybaven Li-Ion akumulátorem s výdrží až 70 minut, plné nabití za 6 hodin. Nádoba na prach s objemem 0,5 litru. Vyjímatelná baterie.

Gorenje VCEA21GPLRCY

Gorenje VCEA21GPLRCY

Hodnocení: 5
3 490 Kč 2 828 Kč

Sáčkový vysavač o příkonu 700 W pro všechny typy podlah. Gorenje VCEA21GPLRCY s účinnou HEPA filtrací umožňuje vysávání do prachového sáčku nebo plastového kontejneru. Samozřejmostí je ochrana proti přehřátí motoru a ukazatel naplnění sáčku.

Gorenje VCEA21GPLW

Gorenje VCEA21GPLW

Hodnocení: 4,3
3 490 Kč 2 781 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sáčkový vysavač v bílém provedení o příkonu 700 W pro všechny typy podlah. Gorenje VCEA21GPLW s účinnou HEPA filtrací umožňuje vysávání do prachového sáčku, na jeho naplnění vás upozorní ukazatel. Samozřejmostí je ochrana proti přehřátí motoru a otočný knoflík pro regulaci sacího výkonu.

Vysavače

Výběr vysavače se na dnešním trhu zdá jako nadlidský úkol. Jak vybrat vysavač na zvířecí chlupy a podle čeho se řídit, když už nemají vysavače energetický štítek?

Proč vysavače už nemají energetické štítky

Dnes již výrobce nemusí u vysavače udávat jeho spotřebu, respektive nemusí vysavače označovat energetickým štítkem. Proč? Protože každý výrobce testoval vysavač na spotřebu energie svými vlastními metodami, a hodnoty na štítku tedy ve skutečnosti nesouvisely s reálnou spotřebou vysavače v běžné domácnosti. Při výběru musíte tento parametr oželet, zaměřte se ale na hlučnost, sací výkon a kapacitu nádoby či sáčku.

Vysavače na psí chlupy a pro zvířata

Milovníci chlupatých domácích mazlíčku mají vysavač jako svou pravou ruku, proto se výrobci vysavačů zaměřili právě na jejich domácnosti. Vyrábí se vysavače, které jsou vhodné na zvířecí chlupy. Obvykle jsou označované jako „Animal Care“ nebo „Pet Pro“. Tyto vysavače mají obvykle:

  • jemný HEPA či EPA filtr
  • vysoký sací výkon
  • rotační turbokartáč v balení
  • hubici na čalounění v balení

Vysavač s mopem 2v1

Pokud chcete co nejvíce zefektivnit úklid, zaměřte se na vysavače 2 v 1. Tyto tyčové vysavače v sobě ukrývají nádobu na prach a na vodu. Vysavač podlahu vysaje a následně vyčistí horkou párou. Tyto vysavače jsou také ideální pro majitele domácích mazlíčků.

Akumulátorový vysavač

Obtěžují vás při vysávání dlouhé šňůry k zásuvce? Akumulátorový vysavač stačí nabít pomocí nabíječky nebo kabelu a vydrží až hodinu vysávání. Nevýhodou jsou menší nádoby na nečistoty (0,5 – 1 l).

Cyklónový vysavač

Princip cyklónového vysavače je prostý. V luxu se vytvoří malý cyklon, pomocí něhož se všechny nečistoty a prach usadí na stěnách a zbyde jen čistý vzduch. Čím větší rychlostí se vzduch do vysavače dostane, tím je odloučení prachu od vzduchu účinnější. V praxi to tedy opět znamená, že záleží především na sacím výkonu cyklonového vysavače.

Vysavač listí využijete na podzim

Víte, že mimo klasického domácího vysavače můžete pořídit i vysavač na listí? Akumulátorové nebo benzínové vysavače se hodí zejména velké zahrady pokryté stromy a na podzim vám tento pomocník ušetří dřinu s vidlemi a hráběmi.

^ Zpátky nahoru

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné vysavače
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii vysavače výprodej
Produkty v akci naleznete v kategorii vysavače akce.