IROBOT Dual Mode Virtual Wall
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Příslušenství k iRobot Roomba (série 500–900) a iRobot Scooba 400. Virtuální stěna zabraňuje robotu vjet do další místnosti. Funkce Halo zabraňuje robotu narážet do křehkých věcí.

Rowenta ZR903701 Sada filtrů
496 Kč

Sada filtrů pro vysavače Rowenta Silence Force Cyclonic RO76. Sada obsahuje 1 účinný filtr pro lepší zachytávání alergenů a 1 pěnový filtr pro dlouhotrvající sací výkon.

IROBOT Braava - NorthStar Cube - Channel 1
999 Kč 813 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Navigační kostka iRobot Braava – NorthStar Cube – Channel 1 pro rozšíření oblasti úklidu. Vysílá signál, pomocí kterého Braava bezpečně pozná svou aktuální polohu v místnosti a hlavně místa, která zbývá uklidit. Navíc se na konci vytírání vždy vrátí na místo, kde s úklidem začínala.

IROBOT Braava - NorthStar Cube - Channel 2
999 Kč 796 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Navigační kostka iRobot Braava – NorthStar Cube – Channel 2 pro rozšíření oblasti úklidu. Vysílá signál, pomocí kterého Braava bezpečně pozná svou aktuální polohu v místnosti a hlavně místa, která zbývá uklidit. Navíc se na konci vytírání vždy vrátí na místo, kde s úklidem začínala.

KOMA HFEX1 - HEPA filtr do vysavačů Electrolux
249 Kč

Novinka

HEPA filtr Electrolux neomyvatelný Rozměry filtru: rozměr zasunovací – dolní části šířka: 11 cm, délka: 13,8 cm, hloubka: 2,2 cm rozměr horního rámečku šířka: 12 cm, délka: 15 cm

KOMA Turbohubice - rotační kartáč univerzální
599 Kč

Novinka

Univerzální turbokartáč rotační, vzduchový, pro většinu vysavačů. Hubici lze použít prakticky na všechny klasické průměry trubek u většiny vysavačů na našem trhu.

KOMA Parketová podlahová hubice, průměr 30-40 mm
249 Kč

Novinka

Tato parketová podlahová hubice s průměrem 30 – 40 mm snadno vyčistí parketové podlahy bez poškrábání i jiného poškození. Podlahová hubice je vhodná pro všechny domácí vysavače.

KOMA HEPA Filtr ETA 250700090
299 Kč

Novinka

Určeno pro modely ETA2507, ETA1505 Divine, ETA0501 Manoa, ETA1501 Manoa, ETA2501 Manoa. Balení obsahuje 1ks.

AllServices Univerzální podlahová hubice k vysavači
313 Kč

Univerzální podlahová hubice k vysavači – pro všechny vysavače s kruhovým průměrem sacích trubic do průměru 4 cm. Podlahová hubice je vybavena variabilním úchytem pro sací trubku, přepínačem pro změnu na vysávání koberců nebo pevných ploch s kartáčem. Cena je za jeden kus.

AllServices Univerzální parketová hubice k vysavači
188 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální parketová hubice k vysavači – pro všechny vysavače s kruhovým průměrem sacích trubic do průměru 4 cm. Podlahová hubice je vybavena vodícími kolečky a pevným hustým kartáčem, hubice je určena pro vysávání pevných povrchů dlažba, lino, parkety. Cena je uvedena za jeden kus.

AllServices Štěrbinka - speciální hubice pro každý vysavač
351 Kč

Štěrbinka – speciální hubice pro každý vysavač – štěrbinka je řešení obtížného vysávání! Nejedná se o běžný kartáč k vysavači, ale o revoluční řešení, které změní Vás pohled na úklid. Jedna revoluční hubice nahradí celou škálu koncovek, které máte doma.

JEES Vonné sáčky do vysavače pro osvěžení vzduchu - Vanilka
47 Kč

Vonné sáčky – určeny do vysavačů pro osvěžení vzduchu v domácnosti. Sáčky jsou vhodné do všech běžných vysavačů, které používají látkové či papírové pytle do vysavače. Účinnost vůně je na jedno naplnění sáčku vysavače, tedy 1 – 3 měsíce.

JEES Vonné sáčky do vysavače pro osvěžení vzduchu - Extra fresh
47 Kč

Vonné sáčky – určeny do vysavačů pro osvěžení vzduchu v domácnosti. Sáčky jsou vhodné do všech běžných vysavačů, které používají látkové či papírové pytle do vysavače. Účinnost vůně je na jedno naplnění sáčku vysavače, tedy 1 – 3 měsíce.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: