Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 800776004

Cybex Aton Q, Strawberry

Cybex Aton Q, Strawberry

CYBEX Aton Q kombinuje vylepšenou bezpečnost a inovativní funkčnost s ikonických designem. Nová teleskopická ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) absorbuje sílu bočního nárazu v kombinaci s energii absorbující skořepinou. Celý popis
Produkt se již neprodává
2 490 Kč
Zboží od: MALL
2 490 Kč

Popis

DĚTSKÁ AUTOSEDAČKA ATON Q

BEZPEČNOST se setkává s DESIGNEM

 • Skupina 0+, 0–13 kg (od narození až do cca 18 měsíců)
 • Teleskopická lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System).
 • Automatické nastavení výšky sedačky.
 • Nová 8-poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů.
 • Integrovaná sklápěcí XXL sluneční stříška s UVP50+.
 • Cestovní systém nejen s kočárky CYBEX
 • Možnost nejploššího úhlu mezi hlavou, krkem a hrudníkem dítěte.
 • Instalace pomocí připojení ISOFIX základny nebo pomocí bezpečnostního pásu.
 • Rozměry (délkaxšířkaxvýška): 65×44×39,5–56,1 cm
 • Váha: 5,1 kg
 • Látkové potahy lze prát v pračce při 30°C.

Teleskopický L.S.P. System

Nová teleskopická ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) absorbuje sílu bočního nárazu v kombinaci s energii absorbující skořepinou. Novou teleskopickou Lineární ochranu při bočním nárazu lze jednoduše individuálně nastavit. Počáteční síly nárazu jsou přenášeny přes vytažený boční protektor u dveří vozidla do skořepiny autosedačky. Flexibilní materiál a struktura dětské autosedačky poté sílu nárazu absorbuje a odvádí pryč od dítěte.

Automatické nastavení výšky autosedačky

Společně s německými zdravotními specialisty a porodními asistentkami a s ohledem na výsledky mnoha testů, byla vyvinuta nová funkce, která poskytuje nejplošší možný úhel lehu mezi hlavou, krkem a hrudníkem. Je tak sníženo riziko dýchacích problémů. S nastavením opěrky hlavy se automaticky mění úhel sezení a autosedačka tak roste společně s dítětem. S tímto automatickým nastavením poskytuje autosedačka více prostoru a pohodlí také pro větší děti.

Integrovaná XXL sklápěcí sluneční stříška

Pro maximální ochranu dětské pokožky splňuje XXL sklápěcí stříška přísný australský standard UVP50+ pro sluneční ochranu. Integrovaná extra velká sluneční stříška se elegantně schová za barevně laděné stínítko. Lze ji postupně roztáhnout a poskytuje tak dostatek ochrany nejen před sluncem, ale také před větrem a deštěm.

8-poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy

S novou 8-poziční výškově nastavitelnou opěrkou hlavy a integrovaným systémem pásů, se délka pásů nastavuje automaticky s nastavením opěrky hlavy. Díky této funkci není potřeba jakékoliv vyvlékání a provlékání pásů s velkým rizikem nesprávného použití.

Cestovní systém

Dětskou autosedačku Aton Q lze společně s kočárky nejen od firmy CYBEX, jednoduše přeměnit na cestovní systém. S pomocí jednoduchého adaptéru se dětská autosedačka společně s kočárky CYBEX Callisto, Topaz a Onyx přemění na chytrý a harmonicky vypadající cestovní systém.

K autosedačce dále doporučujeme:

Z naší nabídky Vás ještě mohou zajímat:

Video

Cybex Aton Q 2014