10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Britax Römer Autosedačka Hi-Liner Britax Römer Autosedačka Evolvafix
Britax Römer Autosedačka Hi-Liner

Nový model HI-LINER je pro každého, kdo hledá spolehlivou a snadno použitelnou autosedačku s vysokým opěradlem. Model HI-LINER je navržený a vyráběný v Německu a splňuje nejvyšší standardy s ohledem na pohodlí a bezpečnost na cestách.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Evolvafix Britax Römer Autosedačka Evolvafix
Britax Römer Autosedačka Evolvafix

Autosedačka EVOLVAFIX je navržená tak, aby chránila děti od 15 měsíců až do 12 let. Splňuje normu i-Size. Můžete se tak spolehnout, že je maximálně bezpečná a flexibilní. Ze sedačky se zabudovaným pásem pro menší děti se pomocí několika jednoduchých kroků přemění na sedačku s vysokou zádovou opěrkou pro větší cestovatele.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BeSafe iZi Flex FIX i-Size Britax Römer Autosedačka Evolvafix
BeSafe iZi Flex FIX i-Size

BeSafe iZi Flex FIX i-Size je autosedačka nastavitelná do výšky od 100 do 150 cm, s upevněním na isofix. Maximální bezpečnost dětí zajišťuje přídavná boční ochrana SIP+, která pohlcuje energii bočního nárazu. Přizpůsobí se sedadlům ve všech automobilech.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
NUNA AACE LX Britax Römer Autosedačka Kidfix M i-Size
NUNA AACE LX

Dětská autosedačka AACE LX prémiové holandské značky Nuna je vhodná pro děti od 100 do 150 cm. Jednoduchá instalace ve vozidle pomocí ISOFIXu zajistí spolu s ochranou proti bočnímu nárazu ještě větší bezpečí během cest pro vaše dítě. Unikátní systém 3D Growth přináší dětem maximální pohodlí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
ZOPA Autosedačka Matrix i-Size Britax Römer Autosedačka Kidfix M i-Size
ZOPA Autosedačka Matrix i-Size

Autosedačka Matrix i-Size od značky Zopa nabízí prvnotřídní ochranu pro děti od 3,5 do 12 let (15 – 36 kg). Pevný a prostorný sedák spolu s měkkým polstrováním zajistí pohodlí i na delších cestách. Autosedačku lze do vozidla nainstalovat pomocí bezpečnostního pásu, či pomocí ISOFIX kotvícího systému.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Kidfix M i-Size Britax Römer Autosedačka Kidfix M i-Size
Britax Römer Autosedačka Kidfix M i-Size

Autosedačka Kidfix M i-Size značky Britax Römer je rostoucí autosedačka pro děti od 3,5 roku do 12 let (100–150 cm). Úzká konstrukce autosedačky umožní umístit ve vozidle hned 3 autosedačky, tudíž je skvělá pro větší rodiny. Autosedačka nabízí vysokou ochranu a maximální pohodlí během cest. 

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Nania BEFIX II 2020 Kinderkraft XPAND 2 i-Size ISOFIX system
Nania BEFIX II 2020

Hurá s maminkou a tatínkem na výlety za největšího bezpečí v autě díky autosedačce Nania BEFIX s veselým zvířátkovým motivem, ergonomickou konstrukcí, uchycením pomocí 3bodového pásu, vnitřním polštářkem a polohovatelnou opěrkou hlavy. Autosedačku je možné používat i jako podsedák a hodí se pro děti ve váhové skupině 15 až 36 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Kinderkraft XPAND 2 i-Size ISOFIX system Kinderkraft XPAND 2 i-Size ISOFIX system
Kinderkraft XPAND 2 i-Size ISOFIX system

Představujeme XPAND 2 i-Size – autosedačku, která splňuje nejnovější bezpečnostní normu R129 i-Size pro děti o výšce 100–150 cm (cca 3,5–12 let). Jedná se o výrobek, který dává nový význam rčení „roste s vaším dítětem“. Díky systému DUO EXPAND můžete současně nastavit výšku a šířku autosedačky tak, aby se přizpůsobila vašemu rostoucímu dítěti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Cybex SOLUTION G I-FIX Kinderkraft XPAND 2 i-Size ISOFIX system
Cybex SOLUTION G I-FIX

Autosedačka s vysokou zádovou opěrkou poskytne vašemu dítěti maximální pohodlí a tu nejlepší ochranu díky špičkovým bezpečnostním funkcím. Cybex SOLUTION G I-FIX je vhodná od 3 do 12 let, od 15 kg do 50 kg. Patentovaná třípolohová sklopná opěrka hlavy podepře hlavu, když dítě usíná, a přitom je až sedmkrát bezpečnější. Autosedačku jednoduše zacvakněte do kotvicích bodů ISOFIX ve vozidle.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Autosedačka 15-36 Kg I-size s isofixem NEAL Lionelo Autosedačka 15-36 Kg I-size s isofixem NEAL
Lionelo Autosedačka 15-36 Kg I-size s isofixem NEAL

Dětská autosedačka značky Lionelo je určená pro děti do 15 do 36 kg. Díky lehké, pevné konstrukci z vysoce kvalitního plastu lze snadno přenášet z auta do auta. Sedadlo má také dodatečnou ochranu v případě bočních srážek. Autosedačku jednoduše připevníte pomocí ISOFIXU nebo automobilového pásu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Cybex SOLUTION B I-FIX Lionelo Autosedačka 15-36 Kg I-size s isofixem NEAL
Cybex SOLUTION B I-FIX

Autosedačka typu podsedáku s vysokým opěradlem nabízí kombinaci bezpečnosti, pohodlí a snadného používání. Cybex SOLUTION B I-FIX je vhodná od 3 měsíců do 12 let, od 15 kg do 50 kg. Snadná instalace pocmocí systému Isofix do sedadla jakéhokoli vozu. Nastavitelná opěrka hlavy do 12 různých pozic a systém lineární ochrany při bočním nárazu. Materiál sedaček podléhá striktnímu testování na nebezpečné látky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Cybex SOLUTION G I-FIX PLUS Lionelo Autosedačka 15-36 Kg I-size s isofixem NEAL
Cybex SOLUTION G I-FIX PLUS

Autosedačka s vysokou zádovou opěrkou poskytne vašemu dítěti maximální pohodlí a tu nejlepší ochranu díky špičkovým bezpečnostním funkcím. Cybex SOLUTION G I-FIX PLUS je vhodná od 3 do 12 let, od 15 kg do 50 kg. Patentovaná třípolohová sklopná opěrka hlavy podepře hlavu, když dítě usíná, a přitom je až sedmkrát bezpečnější. Autosedačku jednoduše zacvakněte do kotvicích bodů ISOFIX ve vozidle. 3D síťovina varianty Plus je až šestkrát prodyšnější než srovnatelné materiály autosedaček. Stálý proud vzduchu snižuje teplotu autosedačky a udržuje dítě v chládku a pohodlí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Autosedačky 15 – 36 kg

Autosedačky 15 – 36 kg je vhodná pro děti od 4 do 12 let. Vybírejte ji podle bezpečnosti a typu uchycení v autě. Z praktických funkcí oceníte jednoduchou údržbu a možnost polohování.

Jaké parametry by měla mít autosedačka 15 – 36 kg?

  • Bezpečnost – zajišťují evropské normy a standardy, vždy vybírejte prověřené výrobce
  • Typ uchycení v autě – tříbodový pás nebo systém ISOFIX
  • Polohování – možnost polohování celé sedačky nebo krční opěrky, vhodné na dlouhé cesty
  • Údržba – ideální je pratelný a snímatelný potah
  • Autosedačka 15 – 36 kg typu 2 v 1

Vysoký opěrák se doporučuje do výšky dítěte 135 cm, poté je možné autosedačku rozložit a používat pouze podsedák.

  • Autosedačka 15 – 36 kg s ISOFIXEM

Autosedačka se systémem ISOFIX představuje nejbezpečnější volbu. Autosedačka je pevně spojena kotvením s konstrukcí vozu. Automobil musí mít systém uchycení ISOFIX ve výbavě.

  • Autosedačka 15 – 36 kg polohovací

Polohovací autosedačka od 15 do 36 kg je nejlepší volbou na dlouhé cesty. Umožňuje naklopení pro pohodlný spánek, a to zádové části i části opěrky.

Zákazníci si oblíbili autosedačky prověřených značek jako Maxi Cosi, Chicco nebo Cybex.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Autosedačky 15-36 kg.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Autosedačky 15-36 kg výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Autosedačky 15-36 kg akce.