Smart Kid Belt Dětský pás

60%
Hodnocení: 3

Smart Kid Belt Dětský pás

60%
Hodnocení: 3

Smart Kid Belt je bezpečnostní pás do auta ušitý na míru dětem. Plnohodnotně nahradí dětskou sedačku, přitom je menší, levnější a můžete ho použít v kterémkoliv autě. Systém jednoduše přizpůsobí klasický bezpečnostní pás výšce dítěte, takže může sedět stejně jako dospělý. Smart Kid Belt sedne dětem od 4 do 12 let vážícím od 15 do 36 kilogramů. Jeho kvality a bezpečnost potvrzují i nezávislé autority v EU, kde proběhly crashtesty. Celý popis

799
3 1

Ušetřete na dopravě

Staňte se členy MALL.CZ Plus za pouhých 599 Kč a získejte dopravu zdarma na vše a po celý rok. Více informací
Objednávky do 1000 Kč,
expresní doprava
Objednávky nad 1000 Kč,
členové MALL.CZ Plus
Osobní odběr 29 Kč zdarma
DPD 99 Kč zdarma
Česká pošta 99 Kč zdarma
Geis 99 Kč zdarma
Top Trans 399 Kč zdarma
Mall inclusive (Gebruder Weiss) 899 Kč 899 Kč
Flexi-Komfort (Gebruder Weiss) 399 Kč zdarma
799 Kč
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1408238

Popis

Popis produktu

Bezpečí dítěte na prvním místě

  • Smart Kid Belt je revoluční alternativa k autosedačkám. Vaše dítě během cesty bude ve stejném bezpečí, ale vy se již nebudete muset tahat s robustními sedačkami. Pás je skladný, lehký, snadno se přenáší a dá se použít naprosto kdekoliv – třeba na dovolené ve vypůjčeném autě. Náš zádržný systém se dá přizpůsobit výšce dítěte, roste s ním a vydrží vám tedy několik let.
  • Smart Kid Belt **jsme testovali nezávisle ve dvou crash test institucích v EU a výsledky dopadly skvěle. Zádržný systém je **stejně bezpečný jako kvalitní dětská autosedačka. Při testech jsme simulovali náraz, při kterém vzniklo přetížení až 55 G. Smart Kid Belt však tento tlak dokázal rozložit, takže při měření nepřekročil 40 G – na svých cestách tak můžete zůstat naprosto klidní.
  • Poroste s vaším potomkem. Z autosedačky dítě rychle vyroste, z našeho zádržného systému ne. Díky jednoduché nastavitelnosti vydrží Smart Kid Belt s dítětem od 4 až do 12 let. A pak? Pak už dítě žádnou dodatečnou ochranu nepotřebuje. Ideální hmotnost dítěte pro používání pásu je mezi 15 a 36 kilogramy.
  • Kapesní velikost vám usnadní život. Zádržný systém Smart Kid Belt váží pouze 120 gramů a je nejpohodlnější cestou, jak bezpečně vozit děti v autě. Díky své skladnosti se vám vejde do batohu, tašky i kabelky. Smart Kid Belt tak snadno půjčíte přátelům, kteří vaše dítě vyzvedávají ze školy nebo ho použijete při návratu taxíkem z oslavy.
  • Víc místa na zadních sedačkáchSmart. Kid Belt nezabírá navíc žádné místo. I do menšího auta se tak pohodlně dozadu vejdou až tři děti – všechny navíc připoutáte raz dva. Rodinné výlety vás bez zdlouhavého kurtování budou bavit zase o trochu víc.
  • Vhodný nejen pro děti. Správné nastavení výšky pásu výrazně zvyšuje bezpečí každého pasažéra. Smart Kid Belt tak nemusí využívat jen děti, u kterých dodatečnou ochranu vyžaduje zákon. Skvěle poslouží i dospělým s menším vzrůstem.
  • Funguje v každém autě. Kde jsou bezpečnostní pásy, může být i Smart Kid Belt. Jeho univerzálnost oceníte v každém autě, protože nemusíte řešit, zda se tam vejde velká autosedačka. Náš systém také sedadla nijak neničí ani neošoupává.
  • Produkt je homologován pro použití na území EU podle předpisu EHK OSN č. 44 verze 04 (E20 44R-04 4013) pro skupinu II. a III., tj. pro děti od 15 do 36 kg nebo do výšky 150 cm (uvedeno také na štítku produktu) jako alternativa k autosedačce.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Barva

Barva

černá
Pásy pro těhotné ne