Bezdrátová sluchátka MARSHALL

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Značka
    MARSHALL
    ×
MARSHALL Major IV Bluetooth MARSHALL Major IV Bluetooth
MARSHALL Major IV Bluetooth
MALL.CZ Dny – Sleva 5 % na vybranou elektroniku značky MARSHALL s kódem 24MDC6CZ36 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob)!

Ikonický design a legendární zvuk ve vysoké kvalitě – Bluetooth 5.0 sluchátka Marshall Major IV Bluetooth jsou zkrátka jedinečná. Pyšní se dynamickými 40mm měniči, které reprodukují zvuk se silnými basy, hladkými středy a čistými výškami. Dají se připojit audio kabelem, disponují handsfree mikrofonem a na nabití hrají více než 80 h.

můžete mít DNES

Od MALL
MARSHALL Motif A.N.C. MARSHALL Major IV Bluetooth
MARSHALL Motif A.N.C.

Ikonická značka Marshall vyvinula nová mini Bluetooth sluchátka Marshall Motif A.N.C. s dokonalými zvukovými vlastnostmi díky 6mm dynamickým měničům a ANC technologii aktivního potlačení okolních hluků. Na nabití hrají 4,5 h, mají mikrofony pro handsfree volání a jsou odolná vodě dle normy IPX5.

můžete mít DNES

Od MALL
MARSHALL Minor III, černá MARSHALL Major IV Bluetooth
MARSHALL Minor III, černá

Charakteristický design hned napoví, od které fenomenální audio společnosti drobné pecky do uší jsou – moderní Bluetooth 5.2 sluchátka Marshall Minor III zkrátka dávají vědět už z dálky, že jde o model z dílny Marshall. Vysoce výkonné 12mm měniče pustí do uší posluchače úžasně čistý zvuk. Na nabití hrají 5 h, dalších 20 h přidá nabíjecí box. Sluchátka disponují handsfree mikrofonem a jsou odolná dle IPX4.

můžete mít DNES

Od MALL
MARSHALL Motif II A.N.C MARSHALL Minor IV Bluetooth, černá
MARSHALL Motif II A.N.C

Kvalita od společnosti Marshall – Bluetooth 5.3 LE sluchátka Marshall Motif II ANC aktivně utlumují okolní hluky a na nabití hrají 6 h. Pouzdro prodlouží dobu provozu o dalších 30 h. Mají mikrofon pro handsfree hovory a jsou odolná potu i vodě dle normy IPX5.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
MARSHALL Major V Bluetooth, černá MARSHALL Minor IV Bluetooth, černá
MARSHALL Major V Bluetooth, černá

Legendární maršálovky v nejnovějším podání – Bluetooth 5.3 náhlavní sluchátka Marshall Major V mají špičkově vyladěný charakteristický zvuk Marshall, díky kterému hudbu uslyšíte v křišťálové čistotě. Na nabití hrají až 100 h, mají přizpůsobitelné tlačítko M a lze je připojit i audio kabelem.

můžete mít 24.6.

Od MALL
Novinka
MARSHALL Minor IV Bluetooth, černá MARSHALL Minor IV Bluetooth, černá
MARSHALL Minor IV Bluetooth, černá

Legendární maršálovky v nejnovějším podání – Bluetooth 5.3 in-ear sluchátka Marshall Minor IV mají špičkově vyladěný charakteristický zvuk Marshall, díky kterému hudbu uslyšíte v křišťálové čistotě. Na nabití hrají až 30 h, mají nastavitelná dotyková gesta a přepracovaný komfortní design.

můžete mít 24.6.

Od MALL