10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

S potlačením šumu

Funkce: aktivní potlačení šumu

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Funkce
    aktivní potlačení šumu
    ×
Pecka cena
Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 Bose Noise Cancelling Headphones 700 bezdrátová sluchátka
Samsung Galaxy Buds2 SM-R177

Stylová bezdrátová sluchátka se báječně hodí na poslech hudby i telefonování. Samsung Galaxy Buds2 vydrží na jedno nabití až 5 hod poslechu a 3,5 hod telefonování a kromě nezbytného ANC disponují i technologií Ambient Sound a VPU. S vybraným zařízením se párují pomocí Bluetooth 5.0. Milovníky designu zaujmou čistým, elegantním designem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Sony WH-1000XM4, model 2020 Bose Noise Cancelling Headphones 700 bezdrátová sluchátka
Sony WH-1000XM4, model 2020

Bezdrátová Bluetooth sluchátka s technologií potlačení šumu a výdrží baterie až 30 h. Sony WH-1000XM4, model 2020 vás ponoří do světa vaší hudby, kde nebudou rušit ani hlasy a zvuky pozadí, které většina sluchátek propouští. Funkce optimalizace atmosférického tlaku vyrovná zvuk i ve vysoké nadmořské výšce – například v letadle.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bose Noise Cancelling Headphones 700 bezdrátová sluchátka Bose Noise Cancelling Headphones 700 bezdrátová sluchátka
Bose Noise Cancelling Headphones 700 bezdrátová sluchátka

Už žádné otravné hluky z okolí, ale jen čistý zvuk díky ANC technologii, kterou se pyšní Bluetooth sluchátka Bose Noise Cancelling Headphones 700 s 20h výdrží baterie na nabití. Sluchátka disponují funkcí rozšířené reality Bose AR, kompatibilitou s hlasovými asistenty, systémem 4 mikrofonů a funkcí rychlonabíjení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Philips TAUH202WT Farrot Sluchátka přes uši R200, Sportovní bluetooth sluchátka pro běh 500 mAh powerbanky
Philips TAUH202WT

Jsou lehoulinká jako vánek, ale hrají přímo hromovými basy – bezdrátová Bluetooth 4.2 sluchátka Philips TAUH202WT bodují nízkou hmotností 195 g a znělým zvukem díky 32mm neodymovým měničům. Na nabití vydrží v provozu až 15 h a lze je používat pro handsfree hovory. Konstrukci je možné složit.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Jabra Elite 5, černá Farrot Sluchátka přes uši R200, Sportovní bluetooth sluchátka pro běh 500 mAh powerbanky
Jabra Elite 5, černá

Dokáží potlačit ještě širší škálu zvuků než kdy dřív – in-ear Bluetooth 5.2 sluchátka Jabra Elite 5 jsou vybavená ANC technologií se zpětnovazebními mikrofony na vnitřní i vnější straně, díky které aktivně utlumí okolní šumy. Mají výkonné 6mm měniče, HearThrough funkci příposlechu, 6 MEMS mikrofonů pro čisté hovory i komunikaci s hlasovým asistentem. Na nabití hrají 7 h s aktivní ANC, nabíjecí pouzdro přidá energii pro dalších 21 h provozu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Farrot Sluchátka přes uši R200, Sportovní bluetooth sluchátka pro běh 500 mAh powerbanky Farrot Sluchátka přes uši R200, Sportovní bluetooth sluchátka pro běh 500 mAh powerbanky
Farrot Sluchátka přes uši R200, Sportovní bluetooth sluchátka pro běh 500 mAh powerbanky

SPORTOVNÍ BLUETOOTH SLUCHÁTKA R200 Vysoce kvalitní bezdrátová sluchátka TWS . Použití vysokorychlostního modulu Bluetooth 5.0 umožňuje pohodlné používání zařízení (dosah až 10 metrů). Přiložená kompaktní dokovací stanice funguje jako power banka, která vám umožní pohodlně dobíjet sluchátka.

můžete mít 27.2.

Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A) Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)
Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)

Jedna z nejlepších in-ear sluchátek na trhu – to jsou jednoznačně bezdrátová Bluetooth 5.3 sluchátka Apple AirPods Pro (2. generace), která mají ANC technologii aktivního potlačení hluků z okolí, Transparency režim, adaptivní ekvalizér a prostorový zvuk. Osazena jsou dynamickými měniči Apple s extra pohyblivou membránou, podporují hlasové ovládání, mají handsfree funkci a hrají 6 h na nabití. Nabíjecí MagSafe pouzdro s USB-C nabíjením přidá sluchátkům energii pro celkových 30 h provozu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bose QuietComfort Earbuds II, černá Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)
Bose QuietComfort Earbuds II, černá

Bez kompromisů potlačí okolní hluky a přizpůsobí zvuk na míru uším posluchače – moderní Bluetooth 5.3 sluchátka Bose QuietComfort Earbuds II jsou určená vysoce náročným uživatelům, kteří si potrpí na nejmodernější technologie. Nabízí ANC technologii s CustomTune kalibrací zvuku, Tichý režim, Aware mód a technologii ActiveSense. Disponují duálními handsfree mikrofony a hrají 6 h na nabití.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
JBL Tune Flex Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)
JBL Tune Flex

Pustí vám do uší songy v té nejlepší audio kvalitě – parádní Bluetooth sluchátka JBL Tune Flex jsou osazená výkonnými 12mm měniči, proto nabízí výjimečný JBL Pure Bass Sound. Navíc aktivně potlačují okolní zvuky díky Smart Ambient funkci. Disponují systémem 4 mikrofonů pro čisté handsfree hovory. Na nabití hrají 8 h, s nabíjecím boxem se celková doba provozu sluchátek dostává až na 32 h.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bowers & Wilkins Px7 S2e Sennheiser Momentum 4 Wireless, černá
Bowers & Wilkins Px7 S2e + DÁREK maXlife WirelessCharger

Nová generace velmi úspěšných sluchátek od společnosti Bowers & Wilkins je tu v podobě luxusních audiofilských náhlavních sluchátek Bowers & Wilkins Px7 S2e. Ta jsou vybavená Bluetooth 5.2 technologií s podporovanými kodeky aptX Adaptive, aptX HD, aptX a vybavená špičkovými 40mm dynamickými měniči. Na nabití hrají 30 h, lze je použít pro handsfree hovory a pochlubit se mohou i ANC technologií.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
MARSHALL Motif A.N.C. Sennheiser Momentum 4 Wireless, černá
MARSHALL Motif A.N.C. + DÁREK maXlife WirelessCharger

Ikonická značka Marshall vyvinula nová mini Bluetooth sluchátka Marshall Motif A.N.C. s dokonalými zvukovými vlastnostmi díky 6mm dynamickým měničům a ANC technologii aktivního potlačení okolních hluků. Na nabití hrají 4,5 h, mají mikrofony pro handsfree volání a jsou odolná vodě dle normy IPX5.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Sennheiser Momentum 4 Wireless, černá Sennheiser Momentum 4 Wireless, černá
Sennheiser Momentum 4 Wireless, černá + DÁREK maXlife WirelessCharger

Vytříbený zvuk studiové kvality pustí do vašich uší high-endová Bluetooth 5.2 sluchátka Sennheiser Momentum Wireless 4, která mají hybridní ANC technologii aktivního potlačení okolního hluku, Transparency režim, audiofilně vyladěné 42mm měniče, nabíjecí baterii s výdrží 60 h, handsfree mikrofon i skládací konstrukci. Součástí balení je kvalitní pouzdro a adaptér do letadla.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL