Bezdrátová sluchátka

Funkce: aktivní potlačení šumu

Bezdrátová sluchátka jsou moderní modifikací běžných sluchátek, jejichž výhodou je absence překážejícího kabelu. Jsou vhodná pro sportovce i běžné uživatele, které přítomnost drátu klasických sluchátek obtěžuje. Jak vybrat ta pravá bezdrátová sluchátka?

Zobrazit více

Typy bezdrátových sluchátek

Bezdrátová sluchátka lze rozdělit dle typu provedení do 2 základních skupin:

 • Bezdrátová sluchátka do uší (intraaurální) – nasazují se přímo do ucha, obvykle v podobě pecek nebo špuntů. Výhodou malé rozměry a nižší cena
 • Bezdrátová sluchátka přes uši (supraurální a cicumaurální) – sluchátka doléhající na ušní boltec, Výhodou lepší izolace, nevýhodou vyšší hmotnost

Sluchátka na doma nebo k TV

 • nejčastěji supraurální a cicumaurální konstrukce
 • vhodné jsou otevřené mušle sluchátek
 • ideální je Bluetooth připojení

Sportovní bezdrátová sluchátka

 • ideální intraaurální konstrukce sluchátek s úchytkami za uši
 • v podobě pecek či špuntů
 • důraz je kladen na nízkou hmotnost a skladnost
 • často odolná proti vodě, potu a hrubějšímu zacházení

Sluchátka k notebooku a PC

 • nejčastěji supraurální a cicumaurální konstrukce
 • otevřené i zavřené mušle
 • napájení obvykle přes USB kabel
Věděli jste, že ... ?

Na trhu najdete mnoho dalších druhů sluchátek. Kromě klasických sluchátek do uší a sluchátek přes hlavu pořídíte také sportovní sluchátka, sluchátka k televizi nebo herní sluchátka.

Způsob připojení bezdrátových sluchátek

Dle způsobu připojení dělíme bezdrátová sluchátka na 3 druhy:

 • Bluetooth připojení – nejrozšířenější, nepotřebují vysílač signálu, dosah až 10 m
 • Připojení přes rádiovou frekvenci – nezbytný je vysílač signálu, dosah až 100 m, přenos i přes překážky, vhodný pro TV a audio bez Bluetooth, připojenípomocí vysílače zapojenému do běžného sluchátkového vstupu, nevýhodou nižší kvalita zvuku a častý šum

Způsob napájení a výdrž bezdrátových sluchátek

Bezdrátová sluchátka je třeba pravidelně dobíjet. Obvykle se dobíjí přes USB kabel.

→ Sluchátka nejčastěji disponují Li-lon nebo Li-Pol baterií.

Kapacita baterie i spotřeba energie se u jednotlivých druhů liší, kapacita se uvádí v miliampérhodinách (mAh).

Výdrž baterie se u jednotlivých druhů velmi liší, na trhu najdete sluchátka s výdrží cca 2 – 180 hod.

Dobití baterie trvá dle druhu sluchátek 0,5 – 24 hod.


Provedení mušlí bezdrátových sluchátek

Způsob provedení mušlí sluchátek (plochy přiléhající na uši) ovlivňuje kvalitu poslechu.

 • Otevřené mušle – mají postranní otvory, výhodou je lepší kvalita zvuku, nevýhodou nedostatečná eliminace okolních zvuků, zvuk ze sluchátek se nese do okolí, sluchátka nejsou vhodná do rušného prostředí
 • Zavřené mušle – nemají postranní otvory, dobře eliminují okolní ruchy a zvuk ze sluchátek se nešíří dále, nevýhodou je zkreslení zvuku

Provedení náušníků bezdrátových sluchátek

Náušníky přiléhají těsně k uchu a tvoří výslednou zvukovou stopu. Na trhu najdete několik druhů náušníků dle použitého materiálu:

 • Plastové náušníky – nejrozšířenější, výhodou je dobrá přilnavost, odolnost a kvalitní tlumení, nevýhodou může být nekomfortní tuhost
 • Textilní náušníky – velmi komfortní náušníky v široké škále provedení, nevýhodou může být vyšší cena
 • Kožené náušníky – kvalitní pohodlné náušníky s dlouhou životností, nevýhodou je náročnější údržba a vyšší cena

Praktické funkce sluchátek

Bezdrátová sluchátka s potlačením šumu

Sluchátka s kvalitní technologií pro potlačení okolního ruchu i zvuků, poslech tak dosáhne maximální kvality.

→ Kvalitní bezdrátová sluchátka mají také několik dalších praktických funkcí:

 • Mikrofon – praktický při napojení na mobilní telefon či hraní her
 • Ovládání – umožňuje rychlé ovládání přímo na sluchátkách
TIP:

V případě potřeby je možné dokoupit k některým typům bezdrátových sluchátek příslušenství ke sluchátkům, v podobě náhradních špuntů či sluchátkových zesilovačů.

Nejprodávanější

 • Funkce
  aktivní potlačení šumu
  ×
-42%
Niceboy HIVE Pins 2 ANC, černá
77x

Niceboy HIVE Pins 2 ANC, černá

2 499 Kč
1 444 Kč
Doprava zdarma

Další nabídky od 676 Kč

Akce

Rozlučte se s okolními hluky, poslouchejte jen to, co chcete díky moderním Bluetooth 5.0 sluchátkům Niceboy HIVE Pins 2 ANC, která jsou vybavena ANC technologií aktivně potlačující ruchy jdoucí z okolí. Kvalitní zvuk garantují 8mm měniče a 6h výdrž 50mAh baterie. Nabíjecí 500mAh box prodlouží dobu provozu na 24 h.  

Od prodejce MALL
-28%
Sony WH-1000XM4, model 2020 stříbrná
83x

Sony WH-1000XM4, model 2020

10 599 Kč
7 590 Kč
Doprava zdarma
Akce
V balení: Bezplatný 3-měsíční zkušební poukaz na 360 Reality Audio

Bezdrátová Bluetooth sluchátka s technologií potlačení šumu a výdrží baterie až 30 h. Sony WH-1000XM4, model 2020 vás ponoří do světa vaší hudby, kde nebudou rušit ani hlasy a zvuky pozadí, které většina sluchátek propouští. Funkce optimalizace atmosférického tlaku vyrovná zvuk i ve vysoké nadmořské výšce – například v letadle.

Od prodejce MALL
-47%
Sony WH-1000xm3 bezdrátová sluchátka, stříbrná, model 2018
261x

Sony WH-1000xm3 bezdrátová sluchátka, model 2018

9 990 Kč
5 199 Kč
Doprava zdarma

Další nabídka za 4 813 Kč

Akce

Bezdrátová Bluetooth sluchátka s technologií potlačení šumu a výdrží baterie až 30 h. Sony WH-1000×m3 vás ponoří do světa vaší hudby, kde nebudou rušit ani hlasy a zvuky pozadí, které většina sluchátek propouští. Funkce optimalizace atmosférického tlaku vyrovná zvuk i ve vysoké nadmořské výšce – například v letadle.

Od prodejce MALL
Jabra Evolve 75 (stojánek) Businness 7599-832-199
6x

Jabra Evolve 75 (stojánek) Businness 7599-832-199

8 719 Kč
7 699 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Profesionální bezdrátová náhlavní souprava v binaurálním provedení s dobíjecím USB stojánkem. Jabra Evolve 75 Businness 7599–832–199 vám poskytuje reproduktory nejvyšší kvality, vynikající aktivní potlačení šumu a možnost duálního připojení Bluetooth. Má vestavěný indikátor hovoru a řadu praktických funkcí, které vám umožní se plně soustředit i v rušné kanceláři.

Od prodejce MALL
Apple AirPods Pro 2021 MLWK3ZM/A
4x

Apple AirPods Pro 2021 MLWK3ZM/A

7 290 Kč
6 271 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Vytvoří dokonalé ticho, abyste si mohli vychutnat muziku v každém zvukovém detailu – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods Pro (2021) vystřelí každého posluchače či posluchačku do hudebního ráje. Hrají špičkovým zvukem, který je zbaven okolního hluku díky ANC technologii. Do výbavy dostala mikrofon pro handsfree hovory a hlasové ovládání. Na nabití hrají až 4,5 h, dalších více než 19 h provozu sluchátek přidá nabíjecí pouzdro.

Od prodejce MALL
-14%
Huawei FreeBuds 4, bílá
3x

Huawei FreeBuds 4

3 499 Kč
2 999 Kč
Doprava zdarma
Akce

Vybavená ANC technologií s inteligentní detekcí uší a způsobu poslechu pro výběr toho nejlepšího potlačení okolních hluků na míru posluchači nebo posluchačce – Bluetooth 5.2 sluchátka Huawei FreeBuds 4 s dynamickými 14,3mm měniči poskytnou dokonale čistý zvuk bez ohledu na žánr hudby. Mají mikrofony se 2 režimy snímání hlasu, jsou odolná dle normy IPX4, na nabití hrají až 4 h a v balení mají stylový nabíjecí box.

Od prodejce MALL
AfterShokz Aeropex, modrá
23x

AfterShokz Aeropex

4 369 Kč
4 089 Kč
Doprava zdarma

Bezdrátová Bluetooth sluchátka s technologií Bone conduction AfterShokz Aeropex jsou stvořena pro náročné sportovce. Lehká 26g konstrukce je vybavena krytím IP67, tudíž odolají potu i vodě. Působivé basy si můžete vychutnávat až 8 hodin na jedno nabití.

Od prodejce MALL
-15%
Huawei FreeBuds 4i, černá
37x

Huawei FreeBuds 4i

1 999 Kč
1 699 Kč
Doprava zdarma
Akce

Exkluzivní vysoce lesklý povrch a moderně zaoblené linie dávají najevo, že Bluetooth 5.2 špuntová sluchátka Huawei FreeBuds 4i jsou extra stylovou záležitostí. Hrají špičkovým zvukem díky 10mm dynamickým měničům s polymerickými membránami a umí potlačit okolní hluky díky ANC technologii. Režim Awareness umožňuje komunikaci s okolím bez vyndání sluchátek z uší. Na nabití hrají až 10 h, s nabíjecím pouzdrem se doba provozu dostává na celkových 22 h.

Od prodejce MALL
-30%
Huawei FreeBuds Pro, černá
22x

Huawei FreeBuds Pro

4 999 Kč
3 490 Kč
Doprava zdarma
Akce

Okolní ruchy účinně potlačí až o 40 dB díky ANC technologii, kterou mají moderní Bluetooth 5.2 sluchátka Huawei FreeBuds Pro se 3 režimy intenzity odstranění hluků. Za jejich skvěle vyladěným zvukem stojí 11mm ultramagnetické dynamické měniče, ve výbavě nechybí handsfree funkce a systém 3 mikrofonů potlačujících šumy pro čisté hovory. Na nabití hrají 4,5 h s aktivní ANC a 7 h bez ANC.

Od prodejce MALL
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro, černá

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

1 599 Kč
1 457 Kč
Doprava zdarma

Potlačí okolní ruchy a míru potlačení přizpůsobí prostředí posluchače nebo posluchačky – Bluetooth 5.2 sluchátka Xiaomi Redmi Buds 3 Pro vybavená inteligentní ANC technologií si okamžitě oblíbíte. Mají čistý zvuk s výborným vyladěním díky 9mm měničům. Na nabití hrají až 6 h, s nabíjecím pouzdrem po ruce až 28 h. Jsou odolná vodě a potu dle normy IPX4.

Od prodejce MALL
-51%
LAMAX NoiseComfort ANC
44x

LAMAX NoiseComfort ANC

3 490 Kč
1 690 Kč
Doprava zdarma

Další nabídky od 1 476 Kč

Akce

Účinně potlačí okolní hluky díky ANC technologii a zvládnou hrát na nabití až 50 h – moderní bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka LAMAX NoiseComfort ANC lze připojit i kabelem, v každém případě ale pustí do vašich uší krásně vyladěný zvuk. Nechybí jim handsfree mikrofon, podporují hlasové asistenty a mají prvotřídní zpracování.

Od prodejce MALL
-62%
Happy Plugs Air 1 ANC, černá
5x

Happy Plugs Air 1 ANC

3 990 Kč
1 490 Kč
Doprava zdarma
Akce

Vypadají v uších jako klenoty a není divu – Bluetooth 5.0 sluchátka Happy Plugs Air 1 ANC se totiž pyšní minimalistickým švédským designem. Do uší ládují krásně vyladěný zvuk díky 10mm výkonným měničům a bez okolních hluků díky ANC technologii. Na nabití hrají až 7 h a o 31 h prodlouží dobu jejich provozu nabíjecí box.

Od prodejce MALL

Bezdrátová sluchátka

Hledáte stylová a kvalitní výkonná bezdrátová sluchátka? Vybírejte na Mall.cz. V nabídce máme kvalitní intraaurální bezdrátová sluchátka do uší, i supraurální a cicumaurální sluchátka přes uši!

Bezdrátová sluchátka vytříbených designů a vysoké kvality nabízí značky Niceboy, Sony, JBL, Beats, KOSS, MARLEY, MARSHALL, Panasonic, Sennheiser a mnoho dalších.