10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Přes uši

Typ sluchátek: přes ucho (circumaurální), na ucho (supraaurální)

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Typ sluchátek
    na ucho (supraaurální), přes ucho (circumaurální)
    ×
SkyShowtime zdarma
KOSS BT221i bezdrátová sluchátka KOSS Porta Pro Wireless bezdrátová sluchátka, stříbrná/černá
KOSS BT221i bezdrátová sluchátka

Stylová, kvalitní a cenově dostupná Bluetooth bezdrátová sluchátka Koss BT221i si zamiluje každý fanoušek dobré hudby a odpůrce kabelů v jedné osobě. Sluchátka mají klipové uchycení za ucho, vestavěný mikrofon a nabíjecí baterii, která zajistí až 6 hodin provozu. Nabíjení probíhá přes USB.

můžete mít 09.12

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Sony WH-1000XM4, model 2020 KOSS Porta Pro Wireless bezdrátová sluchátka, stříbrná/černá
Sony WH-1000XM4, model 2020

Bezdrátová Bluetooth sluchátka s technologií potlačení šumu a výdrží baterie až 30 h. Sony WH-1000XM4, model 2020 vás ponoří do světa vaší hudby, kde nebudou rušit ani hlasy a zvuky pozadí, které většina sluchátek propouští. Funkce optimalizace atmosférického tlaku vyrovná zvuk i ve vysoké nadmořské výšce – například v letadle.

můžete mít 09.12

Od MALL
SkyShowtime zdarma
KOSS Porta Pro Wireless bezdrátová sluchátka, stříbrná/černá KOSS Porta Pro Wireless bezdrátová sluchátka, stříbrná/černá
KOSS Porta Pro Wireless bezdrátová sluchátka, stříbrná/černá

Bezdrátová verze legendární klasiky sluchátek Koss Porta Pro. Signifikantní kvalita zvuku se s Bluetooth připojením neztratila a zachována zůstala také skladná konstrukce s uzpůsobitelným sklonem náušníků pro maximální pohodlí při poslechu. S ovládáním na sluchátkách můžete regulovat hlasitost nebo přijímat telefonní hovory hands-free.

můžete mít 09.12

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Beyerdynamic Amiron Wireless bezdrátová sluchátka Beyerdynamic Amiron Wireless bezdrátová sluchátka
Beyerdynamic Amiron Wireless bezdrátová sluchátka

Špičková kvalita zvuku, precizní ruční výroba, exkluzivní materiály a funkce – bezdrátová Bluetooth sluchátka Beyerdynamic Amiron Wireless plní tajné sny audiofilů nejen legendárním zvukem, za který vděčí technologii Tesla. Pyšní se také 30h výdrží, ovládáním přes mobilní aplikaci i možností připojit audio kabel.

můžete mít 09.12

Od MALL
SkyShowtime zdarma
JBL Tune 520BT Beyerdynamic Amiron Wireless bezdrátová sluchátka
JBL Tune 520BT

Zažijte naprosté audio blaho s Bluetooth 5.3 sluchátky JBL Tune 520BT, která jsou osazena dynamickými 33mm měniči a hrají legendárním JBL Pure Bass zvukem. Na nabití vydrží v provozu až 57 h. Disponují mikrofonem pro handsfree hovory, vícebodovým připojením i sklápěcí konstrukcí. Zvuk lze doladit na míru pomocí ekvalizéru v mobilní aplikaci JBL Headphones App.

můžete mít 09.12

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Niceboy HIVE Prodigy 4 Beyerdynamic Amiron Wireless bezdrátová sluchátka
Niceboy HIVE Prodigy 4

Brutálně dlouhá výdrž až 50 h na nabití a maximální hudební zážitek – náhlavní Bluetooth 5.3 sluchátka Niceboy HIVE Prodigy 4 se spolehlivým bezdrátovým přenosem zvuku, automatickým párováním, handsfree funkcí a podporou hlasových asistentů si vás okamžitě získají. MaxxBass technologie garantuje zvuk se silnými basy a čistými výškami.

můžete mít 09.12

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Niceboy HIVE Joy 3 Sakura Niceboy HIVE Joy 3 Sakura
Niceboy HIVE Joy 3 Sakura

Díky své hmotnosti pouhých 145 g jsou Bluetooth 5.3 náhlavní sluchátka Niceboy HIVE Joy 3 Sakura lehká jako pírko. Konstrukci je možné složit do kompaktnějšího tvaru. Hrají detailním zvukem, který lze upravit skrze ION mobilní aplikaci. Na jedno nabití vydrží v provozu 33 h, disponují handsfree funkcí a podporují hlasové asistenty.

můžete mít 09.12

Od MALL
SENCOR SEP 710BT Niceboy HIVE Joy 3 Sakura
SENCOR SEP 710BT

Na uších jsou nesmírně pohodlná díky měkkému polstrování náušníků a těší i příjemně vyladěným zvukem – moderní Bluetooth 5.0 náhlavní sluchátka SENCOR SEP 710BT jsou osazena 40mm měniči, mají uzavřenou konstrukci a na nabití hrají až 30 h. Ve výbavě jim nechybí mikrofon pro handsfree a lze je připojit i kabelem.

můžete mít 09.12

Od MALL
SkyShowtime zdarma
JBL JR310BT Niceboy HIVE Joy 3 Sakura
JBL JR310BT
AKCE: Získejte dodatečnou slevu 20 % s kódem SLEVJBL20 v košíku (platí do 23.12. nebo do vyprodání zásob)!

Žádné zbytečné kabely, jen pohádkově krásný poslech písniček – roztomilá dětská sluchátka JBL JR310BT jsou vybavena Bluetooth, takže je se zdrojem zvuku spojíte bezdrátově. Hrají hezky vyladěným zvukem a mají omezenou hlasitost na 85 dB, proto jsou šetrná k citlivým dětským ouškům. Děti si je mohou zkrášlit samolepkami.

můžete mít 09.12

Od MALL
GoGEN HBTM 32 OTL Technologies Hello Kitty dětská bezdrátová sluchátka
GoGEN HBTM 32

Ta jsou tak krásná a jak čistě a zněle hrají i přes omezení hlasitosti na 85 dB, které chrání citlivý dětský sluch před poškozením – roztomilá dětská bezdrátová Bluetooth 4.2 sluchátka GoGEN HBTM 32 mají příjemný zvuk, handsfree mikrofon pro vyřizování hovorů, tlačítkové ovládání a bodují i výdrží 15 h na nabití.

můžete mít 09.12

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Philips TAH4205, černá OTL Technologies Hello Kitty dětská bezdrátová sluchátka
Philips TAH4205, černá

Vydrží hrát parádních 29 h na nabití a pro další 4 h provozu je stačí nabíjet jen 15 min – moderní bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka Philips TAH4205 se kromě skvělé výdrže a rychlonabíjení pyšní i prokresleným zvukem s možností zvýraznění hloubek tlačítkem BASS. Ve výbavě mají mikrofon pro handsfree a lze je složit do kompaktních rozměrů.

můžete mít 09.12

Od MALL
SkyShowtime zdarma
OTL Technologies Hello Kitty dětská bezdrátová sluchátka OTL Technologies Hello Kitty dětská bezdrátová sluchátka
OTL Technologies Hello Kitty dětská bezdrátová sluchátka

Líbivý design, příjemný zvuk, 24h výdrž na nabití – dětská Bluetooth 5.1 sluchátka OTL Technologies Hello Kitty potěší všechny malé posluchače a posluchačky. Mají nastavitelnou hlasitost na 85 nebo 95 dB a lze je používat také pro handsfree hovory díky vestavěnému mikrofonu. Kabel umožňuje připojení dalších sluchátek a sdílení hudby s kamarádem.

můžete mít 09.12

Od MALL