10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Mléčné kaše od 4. měsíce

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Sunar banánová kaše mléčná rýžová na dobrou noc 3 x 225 g HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s banánem a suchary od uk. 4.-6. měsíce, 6 x 250g
Sunar banánová kaše mléčná rýžová na dobrou noc 3 x 225 g

Mléčná kaše je ideální potravou pro děti od ukončeného 4. měsíce. Obsahuje důležité vitamíny a minerály. Sunar banánová kašička na dobrou noc mléčná (3×225g) je vhodná pro správný růst a vývoj. Bez konzervačních látek a barviv.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s banánem a suchary od uk. 4.-6. měsíce, 6 x 250g HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s banánem a suchary od uk. 4.-6. měsíce, 6 x 250g
HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s banánem a suchary od uk. 4.-6. měsíce, 6 x 250g

HiPP BIO mléčná kaše na dobrou noc s celozrnnými obilnými vločkami je ideální jako hodnotná večeře v období přikrmování. Velmi dobře zasytí a po dni plném zážitků podpoří spokojený spánek vašeho miminka. Kaše je vhodná při zavádění lepku do stravy dítěte a navíc neobsahuje žádný přidaný cukr. Má jemnou strukturu a lahodnou přirozenou chuť.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Nutrilon Pronutra První kaše rýžová s příchutí vanilky 225g, 4+ HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s banánem a suchary od uk. 4.-6. měsíce, 6 x 250g
Nutrilon Pronutra První kaše rýžová s příchutí vanilky 225g, 4+

Obilno-mléčná kaše značky Nutrilon bude tou pravou svačinkou pro děti od ukončeného 4. měsíce. Rýžová kaše s příchutí vanilky obsahuje pro tělo prospěšná probiotika, vlákninu a vitamíny A, C, D.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP Mléčná kaše PRAEBIOTIK broskev-meruňka od ukončeného 4.-6. měsíce, 6 x 250 g HiPP Mléčná kaše PRAEBIOTIK broskev-meruňka od ukončeného 4.-6. měsíce, 6 x 250 g
HiPP Mléčná kaše PRAEBIOTIK broskev-meruňka od ukončeného 4.-6. měsíce, 6 x 250 g

První mléčná obilná kaše PRAEBIOTIK® s broskví a meruňkami je ideálním jídlem v období přikrmování a pro poznávání nových chutí vašeho dítěte. Kaše je bez lepku a neobsahuje žádné přidané cukry. Je vhodná pro kojence od ukončeného 4. / 6. měsíce jako doplněk ke kojení či k počátečnímu mléku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP Mléčná první kaše pro kojence vanilková 6 x 250 g, od uk. 4./6. měsíce HiPP Mléčná kaše PRAEBIOTIK broskev-meruňka od ukončeného 4.-6. měsíce, 6 x 250 g
HiPP Mléčná první kaše pro kojence vanilková 6 x 250 g, od uk. 4./6. měsíce

První mléčná obilná kaše PRAEBIOTIK s extraktem z Bourbonské vanilky je ideálním jídlem v období příkrmování a pro poznávání nových chutí vašeho dítěte. Je vhodná pro kojence od ukončeného 4. měsíce jako doplněk ke kojení nebo k počátečnímu mléku. Má jemnou strukturu a lahodnou přirozenou chuť. Kaši připravíte velmi jednoduše smícháním s převařenou pitnou vodou určenou pro kojence.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Sunar vanilková kaše mléčná rýžová 3 x 225 g HiPP Mléčná kaše PRAEBIOTIK broskev-meruňka od ukončeného 4.-6. měsíce, 6 x 250 g
Sunar vanilková kaše mléčná rýžová 3 x 225 g

Mléčná kaše je ideální potravou pro děti od ukončeného 4. měsíce. Obsahuje důležité vitamíny a minerály. Sunar vanilková kašička mléčná (3×225g) je vhodná pro správný růst a vývoj. Bez konzervačních látek a barviv.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Hami mléčná kaše rýžová s vanilkovou příchutí 9x210g Hami mléčná kaše rýžová s vanilkovou příchutí 9x210g
Hami mléčná kaše rýžová s vanilkovou příchutí 9x210g

Obilný příkrm pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce, v prášku. Hami mléčná kaše rýžová s vanilkovou příchutí je vhodná jako chutná večeře nebo snídaně pro malá bříška. Obilniny tvoří důležitou součást zdravé a pestré stravy děťátka, proto by neměly chybět v každodenním jídelníčku vašeho nezbedy. Při přechodu z mléka na pevnou stravu jsou kaše skvělou volbou, která dodá Vašemu děťátku energii do dalšího dne plného nových objevů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Sunar meruňková kaše mléčná rýžová 3 x 225 g Hami mléčná kaše rýžová s vanilkovou příchutí 9x210g
Sunar meruňková kaše mléčná rýžová 3 x 225 g

Mléčná kaše je ideální potravou pro děti od ukončeného 4. měsíce. Obsahuje důležité vitamíny a minerály. Sunar meruňková kašička mléčná (3×225g) je vhodná pro správný růst a vývoj. Bez konzervačních látek a barviv.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Gerber Cereal mléčná kaše banánová Dobrou noc 230 g Hami mléčná kaše rýžová s vanilkovou příchutí 9x210g
Gerber Cereal mléčná kaše banánová Dobrou noc 230 g

GERBER Cereal mléčná kaše banánová Dobrou noc je kombinací vysoce kvalitní rýžové mouky, jemné chuti banánu a vitamínů, která uspokojí potřeby děťátka i jeho mlsný jazýček. Neobsahuje lepek, tudíž je vhodným začátkem pro každé malé bříško v době prvních příkrmů. Kaše je vhodná pro kojence od ukončeného 4. měsíce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Gerber Cereal mléčná kaše banánová Dobrou noc 9x230 g Gerber Cereal mléčná kaše banánová Dobrou noc 9x230 g
Gerber Cereal mléčná kaše banánová Dobrou noc 9x230 g

GERBER Cereal mléčná kaše banánová Dobrou noc je kombinací vysoce kvalitní rýžové mouky, jemné chuti banánu a vitamínů, která uspokojí potřeby děťátka i jeho mlsný jazýček. Neobsahuje lepek, tudíž je vhodným začátkem pro každé malé bříško v době prvních příkrmů. Velké balení kaše, která je vhodná pro kojence od ukončeného 4. měsíce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Hami mléčná kaše rýžová banánová 210g Gerber Cereal mléčná kaše banánová Dobrou noc 9x230 g
Hami mléčná kaše rýžová banánová 210g

Obilný příkrm pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce vždy dle doporučení pediatra, v prášku. Hami mléčná kaše rýžová banánová na dobrou noc je vhodná jako chutná večeře ale i snídaně pro malá bříška. Obilniny tvoří důležitou součást zdravé a pestré stravy děťátka, proto by neměly chybět v každodenním jídelníčku vašeho nezbedy. Při přechodu z mléka na pevnou stravu jsou kaše skvělou volbou například na snídani, která dodá Vašemu děťátku energii do dalšího dne plného nových objevů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Holle Bio Špaldová mléčná kaše - 3 x 250g Gerber Cereal mléčná kaše banánová Dobrou noc 9x230 g
Holle Bio Špaldová mléčná kaše - 3 x 250g

BIO HOLLE celozrnná špaldová mléčná kaše je pokračovací obilná kojenecká výživa vhodná od 4. měsíce věku dítěte. Ideální jako večerní výživa.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Mléčné kaše od 4. měsíce.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Mléčné kaše od 4. měsíce výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Mléčné kaše od 4. měsíce akce.