Hami 6+ pokračovací kojenecké mléko 6x 800g

98%
Hodnocení: 4,9
Hami

Hami 6+ pokračovací kojenecké mléko 6x 800g

98%
Hodnocení: 4,9
Hami

Akce

Hami kojenecké mléko od uk. 6. měsíce je první, které kombinuje Lactofidus, proces inspirovaný přirozenou fermentací mléka, prebiotickou vlákninu GOS/FOS a potřebné živiny pro správný růst a vývoj děťátka. Celý popis

1512
4.9 37
1 914 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
1 512 Kč
-21%

Platí do 17.1.2021 nebo do vyprodání

Skladem 5+ kusů
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1021749

Popis

Popis produktu

Hami 6+ v praktickém balení

Hami 6+ pokračovací kojenecké mléko 6× 800g

  • Patentované složení
  • Obsahuje potřebné vitamíny a minerály
  • Vyrobeno unikátním procesem fermentace Lactofidus
  • Obsahuje prebiotickou vlákninu GOS/FOS
  • Obsahuje oligosacharid přirozeně se vyskytující v mateřském mléce

Hami 6+ potřebné živiny na jednom místě

S pokračovacím mlékem Hami 6+ dostane vaše miminko potřebné živiny, vitamíny a minerály pro správný růst a vývoj. Hami 6+, jako všechna pokračovací kojenecká mléka, obsahuje vitamin D potřebný pro růst a vývoj kostí u dětí a kyselinu alfa-linolenovou (ALA), která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy. Mléko má složení vhodné pro miminka od konce 6. měsíce do 12. měsíce věku.

Hami 6+ důležité živiny

Lahodná chuť a snadná příprava

Jedinečné složení mléka Hami 6+, které je dodáváno v praktickém 800g balení, je kombinací unikátního procesu fermentace Lactofidus, prebiotické vlákniny GOS/FOS a oligosacharidu přirozeně se vyskytujícího v mateřském mléce. K tomu všemu má mlíčko lahodnou chuť pro malá bříška. A co ocení hlavně maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí.

Hami 6+ proces fermentace

V čem spočívá síla Hami mléka

Hami 6+ pokračovací mléko fermentace
Hami 6+ pokračovací mléko lahodná chuť
Hami 6+ pokračovací mléko oligosacharid
Hami 6+ pokračovací mléko vláknina

Návod na přípravu

Hami 6+ pokračovací mléko návod

Umyjte si ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí. Převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C.

Hami 6+ pokračovací mléko návod

Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované láhve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.

Hami 6+ pokračovací mléko návod

Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v odměrce nestlačujte, prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky. Uzavřete lahev a ihned ji 10 vteřin důkladně protřepejte ve svislé poloze, abyste předešli vzniku hrudek. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou.

Hami 6+ pokračovací mléko návod

Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Složení

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (palmový, kokosový, řepkový, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka) 8,4 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, syrovátková bílkovina (z mléka), rybí olej, citran draselný, chlorid draselný, cholin chlorid, hydrogenfosforečnan hořečnatý, citran sodný, kyselina L-askorbová, chlorid sodný, chlorid hořečnatý, taurin, emulgátor (sójový lecitin), inositol, síran železnatý, L-tryptofan, L-karnitin, síran zinečnatý, L-askorban sodný, cytidin 5´- monofosfát, sodná sůl uridin 5´- monofosfátu, antioxidant (askorbyl palmitát), adenosin 5´- monofosfát, sodná sůl inosin 5´- monofosfátu, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, DL-α tokoferyl acetát, sodná sůl guanosin 5´- monofosfátu, uhličitan vápenatý, síran měďnatý, DL-α tokoferol, retinyl palmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin.Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.


Věděli jste, že…

Kojení je nejlepším způsobem výživy kojenců. Potravina pro zvláštní výživu kojenců starších 6 měsíců. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a rozvojových potřebách konkrétního kojence.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ mléka standardní
Vhodné od od ukončeného 6. měsíce
Příchuť bez příchutě