Hami 6+ pokračovací kojenecké mléko na dobrou noc 5x 600 g

Hami 6+ pokračovací kojenecké mléko na dobrou noc 5x 600 g

Pokračovací kojenecké mléko Hami 6+ na dobrou noc je vhodné pro miminka od ukončeného 6. měsíce, na rozdíl od běžného kojeneckého mléka obsahuje i rýžové a kukuřičné vločky, které dělají mléko hutnější. Mléko je vhodné dávat před spaním jako večerní lahvičku pro spokojené bříško. Celý popis
Od prodejce MALL
1 195 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
999 Kč
199,80 Kč/ks
-16%

Skladem 5+ kusů

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 2523411

Popis

Hami 6+ Na dobrou noc 5 × 600 g

Hami 6+ Na dobrou noc 5 × 600g

  • Skvěle se rozpouští
  • Obsahuje potřebné vitamíny a minerály
  • Obsahuje omega 3 (ALA) a železo, které přispívá k normálnímu vývoji mozku
  • Obsahuje prebiotickou vlákninu GOS/FOS
  • S přídavkem rýžových a kukuřičných vloček

Hami 6+ potřebné živiny na jednom místě

S pokračovacím mlékem Hami 6+ dostane vaše miminko potřebné živiny, vitamíny a minerály pro správný růst a vývoj. Hami 6+, jako všechna pokračovací kojenecká mléka, obsahuje vitamin D potřebný pro růst a vývoj kostí u dětí a kyselinu alfa-linolenovou (ALA), která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy. Mléko má složení vhodné pro miminka od konce 6. měsíce do 12. měsíce věku.

Hami 6+ důležité živiny

Lahodná chuť a snadná příprava

Jedinečné složení mléka Hami 6+ Na dobrou noc, které je dodáváno v praktickém 5 × 600 g balení, je doplněné o kukuřičné a rýžové vločky, které přispívají k lepšímu spánku vašeho dítěte.K tomu všemu má mlíčko lahodnou chuť pro malá bříška. A co ocení hlavně maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí.

Hami 6+ proces fermentace

V čem spočívá síla Hami mléka

Hami 6+ pokračovací mléko vitamíny a minerály
Hami 6+ pokračovací mléko vláknina
Hami 6+ pokračovací mléko lahodná chuť
Hami 6+ pokračovací mléko mléko rozpouštění

Návod na přípravu

Hami 6+ pokračovací mléko návod

Umyjte si ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí. Převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C.

Hami 6+ pokračovací mléko návod

Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované láhve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.

Hami 6+ pokračovací mléko návod

Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v odměrce nestlačujte, prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky. Uzavřete lahev a ihned ji 10 vteřin důkladně protřepejte ve svislé poloze, abyste předešli vzniku hrudek. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou.

Hami 6+ pokračovací mléko návod

Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Složení

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), škrob, galaktooligosacharidy (z mléka) 8 %, obilné vločky (kukuřičné a rýžové) 4,7 %, fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, chlorid cholinu, kyselina L-askorbová, taurin, sójový lecitin, L-askorban sodný, síran železnatý, L-tryptofan, inositol, DL-α-tokoferyl acetát, L-isoleucin, sodná sůl uridin 5´- monofosfátu, síran zinečnatý, cytidin 5´- monofosfát, L-cystein hydrochlorid, adenosin 5´- monofosfát, sodná sůl inosin 5´- monofosfátu, nikotinamid, L-karnitin, sodná sůl guanosin 5´monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, síran meďnatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), retinylpalmitát, DL-α-tokoferol, D-biotin, thiamin hydrochlorid, cholekalciferol, kyanokobalamin, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, tiamínmononitrát, fytomenadion, seleničitan sodný.Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.


Věděli jste, že…

Kojení je nejlepším způsobem výživy kojenců. Potravina pro zvláštní výživu kojenců starších 6 měsíců. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a rozvojových potřebách konkrétního kojence.