Nutrilon 2 Advanced pokračovací kojenecké mléko 1 kg, 6+

Nutrilon 2 Advanced pokračovací kojenecké mléko 1 kg, 6+

Nutrilon 2 Advanced je pokračovací kojenecké mléko určené pro děti od ukončeného 6. měsíce. Nejnovější inovace mléka vyvinuta speciálně pro podporu imunitního systému a normálního vývoje. Jedinečné složení s patentovanou směsí PREBIOTIK GOS/FOS a LCP a oligosacharidu mateřského mléka 3´GL (3´galaktosyllaktóza). Inovovaná receptura bez palmového oleje ve 100 % recyklovatelném DUO balení. Celý popis
449 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Od prodejce MALL

Skladem 5 kusů

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3588873

Popis

ambilight ambilight

Nutrilon 2 Advanced pokračovací kojenecké mléko 1 kg, 6+

 • Nová patentovaná receptura inspirovaná výzkumem mateřského mléka
 • Unikátní směs oligosacharidů – oligosacharid mateřského mléka 3‘GL2 a prebiotika GOS/FOS napodobující funkci oligosacharidů v mateřském mléce
 • Podpora imunity – vitamíny C a D1 přispívají k normální funkci imunitního systému
 • Rozvoj mozku – Omega-3 ALA (kyselina alfa-linolenová)1 přispívá ke správnému vývoji mozku a nervové soustavy
 • Růst kostí – významný zdroj vitamínu D, který je důležitý pro správný růst a vývoj kostí
 • Bez palmového oleje a bez konzervantů1
 • V ekonomickém papírovém plně recyklovatelném obalu
1Tak jako všechna pokračovací kojenecká mléka dle požadavků legislativy

23‘GL = 3 galaktosyllaktóza, 3‘GL přináší náš unikátní proces


Rozumíme mateřskému mléku

Již 50 let se věnujeme odkrývání tajemství mateřského mléka, nejlepší výživy pro imunitu dětí. Vkládáme všechny naše znalosti do receptur podporujících imunitní systém a vývoj vašeho děťátka.

Nutrilon Advance

Podporujeme rodičovství

Počátek života vašeho děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Rozumíme nádherným i těžším momentům rodičovství. Jsme tu pro vás.


Nutrilon Advance


Proč si vybrat pokračovací mléko NutrilonNutrilon Advance
Nutrilon Advance
Nutrilon Advance
Nutrilon Advance


Ekologické balení pro Vás

Naše krabice je…
 • z 95 % vyrobena z rostlinného recyklovatelného materiálu
 • 100 % recyklovatelná
Naše továrny..
 • využívají 100 % energie z obnovitelných zdrojů
 • se zavazují k tomu, že 99 % odpadu neskončí na skládkách


Návod na přípravu

Nutrilon Advance

1. krok

Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované lahvičky.

Nutrilon Advance

2. krok

Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.

Nutrilon Advance

3. krok

Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka). Ihned po uzavření láhve ji důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.

Nutrilon Advance

4. krok

Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.Doporučené dávkování

 • Doporučené množství mléka denně je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením vašeho pediatra. Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno.
Nutrilon 2 Advanced pokračovací kojenecké mléko 1 kg, 6+
 • 100 ml Nutrilon 2 = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky = 293 kJ (70 kcal)
 • 1 zarovnaná odměrka = 4,9 g sušeného prášku, používejte originální odměrku z výrobku


Složení

 • Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka) 8,6 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, rybí olej, mléčné bílkoviny, chlorid draselný, citronan, hydrogenfosforečnan hořečnatý, chlorid cholinu, olej z Mortierella alpina, citronan sodný, uhličitan vápenatý, emulgátor (sójový lecitin), chlorid sodný, kyselina L-askorbová, L-askorban sodný, inositol, L-tryptofan, chlorid hořečnatý, síran železnatý, síran zinečnatý, L-karnitin, DL-α-tokoferyl acetát, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát, nikotinamid, síran měďnatý, thiamin hydrochlorid, retinylpalmitát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), jodid draselný, síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin.
 • Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Důležité upozornění

 • Kojení je nejlepším způsobem výživy kojenců. Potravina pro zvláštní výživu kojenců starších 6 měsíců. Nutrilon 2 má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoli výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno jen na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a rozvojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení. Podporujeme doporučení WHO – plné kojení v prvních 6 měs. věku a pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy.
 • Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí. Vyvarujte se dlouhého kontaktu mléčné výživy se zoubky – zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pečujte pravidelně o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře. Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření. Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max 25 °C, ne v ledničce). Nutricia a.s. V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 – Chodov, CZ