Sunar Complex 5, 8x600g

92%
Hodnocení: 4,6
Sunar

Sunar Complex 5, 8x600g

92%
Hodnocení: 4,6
Sunar

Doprava zdarmaAkce

Sunar complex 5 je rozpustný mléčný nápoj pro děti v prášku, určen pro výživu dětí od ukončeného 36. měsíce věku dítěte, obohacený o důležité vitaminy a minerální látky tak, aby vyhovoval výživovým potřebám dětí této věkové kategorie. Celý popis

1272
4.6 31
1 512 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
1 272 Kč
159,00 Kč/ks

Platí do 31.1.2021 nebo do vyprodání

Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1709501

Popis

Popis produktu

Komplexní péče

Unikátní složení Sunaru Сomplex vychází z mateřského mléka. Obsahuje důležité vitaminy, prebiotickou vlákninu GOS a jedinečný mléčný tuk, který mléku dodává lahodnou chuť. Vaše miminko tak bude mít spokojené bříško a bude si s vámi častěji užívat šťastné chvíle bez pláče.


Benefity mléka Sunar Complex

Sunar Сomplex je vyvinutý podle vzoru mateřského mléka. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce. Prebiotickou vlákninu GOS pro spokojené bříško, vápník a vitamin D pro podporu růstu kostí. Mléčný tuk dodává mléku lahodnou chuť.

Sunar Complex

Spokojené bříško

Sunar Complex

Pevné kosti

Sunar Complex

Lahodná mléčná chuť

Sunar Complex

Bez přídávku cukrů

Mléčný tuk je jednou z nejdůležitějších složek mateřského mléka Mléčný tuk je jednou z nejdůležitějších složek mateřského mléka

Benefity mléka Complex

Mléčný tuk je jednou z nejdůležitějších živin přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku, s vysokým obsahem mastných kyselin.

Hraje klíčovou roli ve vývoji mozku, imunitního systému a poznávacích funkcí.

Ne každá kojenecká výživa obsahuje mléčný tuk!

Mléčný tuk je jednou z nejdůležitějších složek mateřského mléka

Mléčný tuk je jednou z nejdůležitějších složek mateřského mléka.

To je ta superingredience, kterou obsahuje Sunar.

Sunar Complex

Zdroj energie

Je významným zdrojem energie, která je důležitá pro růst a vývoj dítěte.

Sunar Complex

Vitamíny

Je důležitý pro vstřebávání vitaminů A, D, E, K rozpustných v tucích.

Sunar Complex

Mléčná chuť

Dodává mléku lahodnou mléčnou chuť, která nemusí být zvýrazňována přidáváním mléčných aromat.

Video

Sunar kojenecké mléko

SLOŽENÍ:

Odtučněné mléko, laktóza (z mléka), maltodextrin, syrovátková bílkovina (z mléka), slunečnicový olej, mléčný tuk, řepkový olej, palmový olej, kokosový olej, orthofosforečnan vápenatý, draselná sůl kyseliny citronové, citronan sodný, uhličitan vápenatý, emulgátor (sójový lecithin), chlorid draselný, chlorid hořečnatý, chlorid cholinu, kyselina L-askorbová, síran hořečnatý, síran železnatý, inositol, L-askorbylpalmitan, síran zinečnatý, L-karnitin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, DL-alfa tokoferol acetát, D-alfa tokoferol, thiamin hydrochlorid, retinylacetát, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, kyselina listová, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin.

ZPŮSOB PŘÍPRAVY:

  1. Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Vysterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut.
  2. V jiné nádobě převařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ji vychladnout např. ve vodní lázni na 40°C. Vlijte požadované množství do vysterilizované lahve (viz dávkovací tabulka). Nespotřebovanou převařenou vodu již pro další přípravu mléka nepoužívejte.
  3. Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz dávkovací tabulka). Dobře zavřete a důkladně protřepejte, až se prášek rozpustí. Používejte vždy pouze přiloženou odměrku.
  4. Před podáváním dítěti si zkontrolujte na vnitřní straně zápěstí, že teplota mléka není vyšší než 37—40°C. Připravenou porci ihned podávejte.

UCHOVÁVÁNÍ:

  • Skladujte v suchu při teplotě do 24°C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!:

  • Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Dříve, než se rozhodnete používat náhradní mléčnou výživu, poraďte se s dětským lékařem. Sunar complex jako náhradu za kojení používejte pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. Pro zdraví kojenců je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku. Neměňte poměr prášku a vody. Potravina pro zvláštní výživu.

Pro zdravou výživu Vašich dětí dále doporučujeme:

Z naší nabídky Vás také mohou zajímat:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ mléka standardní
Vhodné od od ukončeného 36. měsíce
Bio ne
Příchuť bez příchutě
Mléko na noc ne
Počet kusů v balení 8 ks