Reer Zámek na okna a balkónové dveře anthracit

Reer Zámek na okna a balkónové dveře anthracit

Zabezpečení oken a balkónových dveří je nejen snadné ovládat, ale je stejně snadné je instalovat – bez vrtání nebo lepení. Může být jednoduše vložen mezi rukojeť a rám okna nebo dveří balkonu a v případě potřeby jej odstranit bez zbytku. Celý popis
259 Kč
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již dnes při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1305357

Popis

Chrání děti před nebezpečnými pády

Každý rok v Německu skoro 50 dětí vypadne z oken nebo balkónů a utrpí vážné nebo smrtelné zranění. Často stačí málo: troubení auta, zpěv ptáků nebo hrající si děti nasměruje pozornost dítěte ven. Stačí malá chvilka nepozornosti, dítě vyleze na parapet, otevře okno a v nejhorším případě ztratí rovnováhu. Nejvíce ohrožené jsou obvykle děti mezi 1 a 3 roky. Díky zámku na okna „WinLock“ děti nebudou v nebezpečí, že mohou samostatně otevřít okno. Zámek se nemusí ani přišroubovat, ani přilepit, ale je upevněn jednoduše mezi rukojeť a rám.

Certifikovaná bezpečnost dětí

prostřednictvím certifikace SLG Dva nezávislé pohyby zabraňují otevření dětmi: stisknutím pojistného tlačítka a současným otáčením rukojeti lze bezpečnostní zámek odemknout. Ochraně oken byla udělena značka „Certifikovaná bezpečnost pro děti“ od zkušebního a certifikačního ústavu SLG.

Jednoduchá (de) montáž

praktický konektorový systém bez vrtání a lepení Zabezpečení oken a balkónových dveří je nejen snadné ovládat, ale je stejně snadné je instalovat – bez vrtání nebo lepení. Může být jednoduše vložen mezi rukojeť a rám okna nebo dveří balkonu a v případě potřeby jej odstranit bez zbytku.

Diskrétní integrace

do každé domácnosti Díky kompaktním rozměrům a štíhlému designu je bezpečnostní zámek nenápadně a harmonicky zasazen do vašeho domova.

Parametry

  • chrání před životem ohrožujícími pády
  • snadná instalace a odstranění beze zbytků
  • praktický zásuvný systém: bez vrtání nebo lepení
  • uzamykací mechanismus odolný proti otevření dveří zablokuje okna a balkonové dveře v uzavřené nebo nakloněné poloze
  • snadné otevírání a zavírání pro dospělé
  • SLG „testovaná bezpečnost dětí“
  • Materiál: plastová / tvrzená nerezová ocel
  • Velikost balení: 10,0 cm x 1,8 cm x 12,0 cm (š x v x h)

Obsah balení

1 kus