10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Drátová Apple sluchátka

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A) Apple EarPods sluchátka s mikrofonem a 3,5mm sluchátkovým konektorem (MNHF2ZM/A)
Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A)

Sluchátka do uší s konektorem Lightning jsou navržena podle geometrie lidského ucha a díky tomu je může pohodlně nosit téměř většina lidí. Měniče sluchátek poskytnou hluboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizují ztráty zvuku, vestavěný ovladač s mikrofonem umožní nastavit hlasitost, ovládat přehrávání hudby nebo přijmout či ukončit hovor.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple EarPods s konektorem USB-C (MTJY3ZM/A) Apple EarPods sluchátka s mikrofonem a 3,5mm sluchátkovým konektorem (MNHF2ZM/A)
Apple EarPods s konektorem USB-C (MTJY3ZM/A)

Zvuk vysoké kvality vpustí do vašich uší slavná jablíčkovská kabelová sluchátka Apple EarPods s konektorem USB-C (MTJY3ZM/A), která mají konstrukci vycházející z geometrie lidského ucha pro co nejpohodlnější nošení. Samozřejmostí je vysoce kvalitní zvukový výstup, ovladač na kabelu, kabelové připojení s USB-C konektorem a mikrofon pro handsfree hovory.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple EarPods sluchátka s mikrofonem a 3,5mm sluchátkovým konektorem (MNHF2ZM/A) Apple EarPods sluchátka s mikrofonem a 3,5mm sluchátkovým konektorem (MNHF2ZM/A)
Apple EarPods sluchátka s mikrofonem a 3,5mm sluchátkovým konektorem (MNHF2ZM/A)

Sluchátka do uší jsou navržena podle geometrie lidského ucha a díky tomu je může pohodlně nosit téměř většina lidí. Měniče sluchátek poskytnou hluboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizují ztráty zvuku, vestavěný ovladač s mikrofonem umožní nastavit hlasitost, ovládat přehrávání hudby nebo přijmout či ukončit hovor.

můžete mít DNES

Od MALL