10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Ze široké nabídky produktů z kategorie klávesnice pro tablety u nás na MALL.cz si vybere každý. Užívejte si váš nový přístroj ještě dnes!

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 6 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie klávesnice pro tablety nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr nejlevnější klávesnice pro tablety či nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Snadno si vyberete ideálního pomocníka pro práci i zábavu také pomocí filtrování podle parametrů.

U nás na MALL.cz najdete i další produkty a mezi nimi i Odolné telefony, iPhone 12, Telefony Xiaomi, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Apple Smart Keyboard for iPad Czech MX3L2CZ/A Apple Magic Keyboard - Czech Black (MJQK3CZ/A)
Apple Smart Keyboard for iPad Czech MX3L2CZ/A

Kvalitní pouzdro pro Apple iPad zajišťuje ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Smart Keyboard for iPad 2021 (9th generace), iPad 2020 (8th generace), iPad (7th generation) a iPad Air (3rd generation) – Czech MX3L2CZ/A je opatřeno kvalitní klávesnicí, kterou stačí připojit pomocí Smart Connectoru a hned ji můžete používat.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple Smart Keyboard Folio - Czech MXNL2CZ/A Apple Magic Keyboard - Czech Black (MJQK3CZ/A)
Apple Smart Keyboard Folio - Czech MXNL2CZ/A

Kvalitní polohovací pouzdro pro Apple iPad Pro 12,9″ zajišťuje ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Smart Keyboard Folio for 12,9 ″ iPad Pro (4th generation) a (5th generation) – Czech MXNL2CZ/A je opatřeno kvalitní klávesnicí, kterou stačí připojit pomocí Smart Connectoru a hned ji můžete používat.

můžete mít DNES

Od MALL
Výprodej
Apple Magic Keyboard - Czech Black (MJQK3CZ/A) Apple Magic Keyboard - Czech Black (MJQK3CZ/A)
Apple Magic Keyboard - Czech Black (MJQK3CZ/A)

Kvalitní doplňková klávesnice s trackpadem pro Apple iPad Pro 12,9″ (5. generace) zajišťuje nejen pohodlné psaní, ale i ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9‑inch (5th generation) – Czech (MJQK3CZ/A) se může pochlubit klávesami v plné velikosti, podsvícením a nastavitelným úhlem. K tabletu se připevňuje magneticky.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple Magic Keyboard - Czech - White (MJQL3CZ/A) Apple ochranný kryt s klávesnicí Magic Keyboard pro iPad Pro 11" (3.gen)/ Air 10.9" (4.gen), CZ, (MJQJ3CZ/A)
Apple Magic Keyboard - Czech - White (MJQL3CZ/A)

Kvalitní doplňková klávesnice s trackpadem pro Apple iPad Pro 12,9″ (5. generace) zajišťuje nejen pohodlné psaní, ale i ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9‑inch (5th generation) – Czech (MJQL3CZ/A) se může pochlubit klávesami v plné velikosti, podsvícením a nastavitelným úhlem. K tabletu se připevňuje magneticky.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple ochranné pouzdro s klávesnicí Magic Keyboard Folio pro iPad (10th gen.), Ukrainian (MQDP3UA/A) Apple ochranný kryt s klávesnicí Magic Keyboard pro iPad Pro 11" (3.gen)/ Air 10.9" (4.gen), CZ, (MJQJ3CZ/A)
Apple ochranné pouzdro s klávesnicí Magic Keyboard Folio pro iPad (10th gen.), Ukrainian (MQDP3UA/A)

Klávesnice pro iPad (10. generace). Dvě odnímatelné části – zadní ochranný panel a klávesnice. Trackpad s podporou Multi-Touch gest, 14 funkčních kláves. Stojánek pro nastavení iPadu do správného úhlu. Magnetické připojení. Ukrainian.  

můžete mít 3.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Apple ochranný kryt s klávesnicí Magic Keyboard pro iPad Pro 11" (3.gen)/ Air 10.9" (4.gen), CZ, (MJQJ3CZ/A) Apple ochranný kryt s klávesnicí Magic Keyboard pro iPad Pro 11" (3.gen)/ Air 10.9" (4.gen), CZ, (MJQJ3CZ/A)
Apple ochranný kryt s klávesnicí Magic Keyboard pro iPad Pro 11" (3.gen)/ Air 10.9" (4.gen), CZ, (MJQJ3CZ/A)

Originální pouzdro s klávesnicí Magic Keyboard určeno pro iPad Pro 11" (3.gen)/ Air 10.9" (4.gen), magnetické přichycení, automatické párování a napájení, nastavení do různých úhlů pro pohodlné psaní.

můžete mít 3.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Apple ochranné pouzdro s klávesnicí Smart Keyboard Folio for iPad Air (4/5th gen) and iPad Pro 11 (3/4th gen) (MXNK2CZ/A) Apple ochranné pouzdro s klávesnicí Smart Keyboard Folio for iPad Air (4/5th gen) and iPad Pro 11 (3/4th gen) (MXNK2CZ/A)
Apple ochranné pouzdro s klávesnicí Smart Keyboard Folio for iPad Air (4/5th gen) and iPad Pro 11 (3/4th gen) (MXNK2CZ/A)

Originální pouzdro s českou klávesnicí určeno pro iPad Pro 11'' (3.-4.gen) / iPad Air (4.-5.gen), magnetické přichycení, automatické párování a napájení, nastavení do různých úhlů pro pohodlné psaní.

můžete mít 3.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Apple ochranné pouzdro s klávesnicí Smart Keyboard Folio pro iPad Pro 11'' (2.generace) - Internatio (MXNK2Z/A) Apple ochranné pouzdro s klávesnicí Smart Keyboard Folio for iPad Air (4/5th gen) and iPad Pro 11 (3/4th gen) (MXNK2CZ/A)
Apple ochranné pouzdro s klávesnicí Smart Keyboard Folio pro iPad Pro 11'' (2.generace) - Internatio (MXNK2Z/A)

Ochranný kryt, pouzdro s mezinárodní anglickou klávesnicí určeno pro iPad Pro 11'' (2.generace), magnetické přichycení, automatické párování a napájení, nastavení do různých úhlů pro pohodlné psaní.

můžete mít 3.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Apple ochranný kryt s klávesnicí Magic Keyboard pro iPad Air (4/5th gen) and iPad Pro 11" (3/4th gen), černá (MXQT2CZ/A) Apple ochranné pouzdro s klávesnicí Smart Keyboard Folio for iPad Air (4/5th gen) and iPad Pro 11 (3/4th gen) (MXNK2CZ/A)
Apple ochranný kryt s klávesnicí Magic Keyboard pro iPad Air (4/5th gen) and iPad Pro 11" (3/4th gen), černá (MXQT2CZ/A)

Originální pouzdro s klávesnicí Magic Keyboard určeno pro iPad Pro 11'' (3.-4.gen) / iPad Air (4.-5. gen), magnetické přichycení, automatické párování a napájení, nastavení do různých úhlů pro pohodlné psaní.

můžete mít 3.10.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Apple ochranný kryt s klávesnicí Magic Keyboard pro iPad Pro 12.9" (5.gen/6.gen), US, černá (MJQK3LB/A) Apple ochranný kryt s klávesnicí Magic Keyboard pro iPad Air (4/5th gen) and iPad Pro 11" (3/4th gen) US, černá (mxqt2lb/a)
Apple ochranný kryt s klávesnicí Magic Keyboard pro iPad Pro 12.9" (5.gen/6.gen), US, černá (MJQK3LB/A)

Ochranný kryt s klávesnicí pro iPad Pro 12,9'' (5.-6. gen). Podsvícené klávesy s příjemnou odezvou. Navržený pro Multi-Touch gesta a kurzor v iPadOS. USB-C pro nabíjení iPadu Pro. V zavřeném stavu chrání iPad Pro z obou stran.

můžete mít 3.10.

nebo
Levněji na Allegro od 10 490 Kč
Apple ochranné pouzdro s klávesnicí Magic Keyboard Folio pro iPad (10th gen.), CZ (MQDP3CZ/A) Apple ochranný kryt s klávesnicí Magic Keyboard pro iPad Air (4/5th gen) and iPad Pro 11" (3/4th gen) US, černá (mxqt2lb/a)
Apple ochranné pouzdro s klávesnicí Magic Keyboard Folio pro iPad (10th gen.), CZ (MQDP3CZ/A)

Klávesnice pro iPad (10. generace). Dvě odnímatelné části – zadní ochranný panel a klávesnice. Trackpad s podporou Multi-Touch gest, 14 funkčních kláves. Stojánek pro nastavení iPadu do správného úhlu. Magnetické připojení. 

můžete mít 3.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Apple ochranný kryt s klávesnicí Magic Keyboard pro iPad Air (4/5th gen) and iPad Pro 11" (3/4th gen) US, černá (mxqt2lb/a) Apple ochranný kryt s klávesnicí Magic Keyboard pro iPad Air (4/5th gen) and iPad Pro 11" (3/4th gen) US, černá (mxqt2lb/a)
Apple ochranný kryt s klávesnicí Magic Keyboard pro iPad Air (4/5th gen) and iPad Pro 11" (3/4th gen) US, černá (mxqt2lb/a)

Originální pouzdro s klávesnicí Magic Keyboard určeno pro iPad Pro 11'' (3.-4.gen) / iPad Air (4.-5.gen), magnetické přichycení, automatické párování a napájení, nastavení do různých úhlů pro pohodlné psaní. US layout.

můžete mít 3.10.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Klávesnice pro tablety.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Klávesnice pro tablety výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Klávesnice pro tablety akce.