Kočárky v dvojkombinaci do terénu musí mít kvalitní odpružení a pevnou konstrukci, která odolá otřesům. Kola by měla být celogumová nebo nafukovací. Výhodou dvojkombinace je pak upevnění hluboké či sportovní korby.

Zobrazit více

Jak vybrat kombinovaný kočárek do terénu?

Kočárky do terénu 2 v 1 mají výměnné korby:

  • Hluboká korba – pro novorozence a děti co do cca 8 měsíců věku
  • Sportovní korbička – přibližně od 6 měsíců do 3 let

→ Při výběru se zaměřte především na kvalitu konstrukce kočárku, provedení kol a odpružení.

Info:

Kočárky trojkombinace s autosedačkou jsou kromě hluboké a sportovní korby vybaveny také sedačkou (vajíčkem) do auta.


Kočárek do terénu jako trojkolka nebo čtyřkolka, co je lepší?

  • Trojkolka v terénu – kočárek je vybaven dvěma zadními a jedním předním kolem, výhodou je lepší manipulace a snazší průjezdnost terénem, nevýhodou může být horší stabilita.
  • Čtyřkolka v terénu – kočárek má klasicky 2 kola vzadu a 2 vpředu. Výhodou je dobrá stabilita, nevýhodou horší průjezdnost v úzkých úsecích.

Typ koleček u terénního kočárku v dvojkombinaci

  • Nafukovací kola – kočárky s velkými nafukovacími koly dobře pruží a obstojí i v náročném terénu, je však dávat pozor na píchnutí kola.
  • Gumová kola – výhodou gumových kol je nulové riziko píchnutí, dobře pracují v terénu.

→ Do terénu jsou zcela nevhodná malá nebo plastová kola, která špatně tlumí nerovnosti.

Kvalitní rám a odpružení kočárku zajišťuje dlouhou životnost

Kočárky v dvojkombinaci do terénu musí mít dostatečně pevný a odolný rám, který vydrží i větší otřesy.

  • Kovové rámy – jsou odolné, ale poměrně těžké. Pořídíte je však za příznivou cenu.
  • Hliníkové rámy – mají dobrou odolnost, dlouhou životnost a vynikají nízkou hmotností. Musíte však počítat s vyšší cenou kočárku.

→ Měkké odpružení, které je ideální na nerovné povrchy, by mělo být u terénních kočárků na přední i zadní nápravě.

Info:

Pokud máte již odrostlejší dítko, vystačíte si se sportovním kočárkem. Ten je k dostání v provedení jako trojkolka nebo čtyřkolka.


KinderKraft PRIME 2020 with car seat and accessoriess 3in1 deep navy + mommy bag
2x

KinderKraft PRIME 2020 with car seat and accessoriess 3in1 deep navy + mommy bag

12.199 €

3v1 kočárek s autosedačkou značky Kinderkraft je vyroben z odolné hliníkové konstrukce s nosností 22 kg. Kočárek je vybaven velkými zadními koly s centrální brzdou a odpružením. O klidnou jízdu se taká postará možnost hladké regulace opěradla z pozice sedící až po ležící.

Od prodejce MALL
KinderKraft PRIME 2020 with accessoriess 2in1 deep navy + mommy bag 2020
1x

KinderKraft PRIME 2020 with accessoriess 2in1 deep navy + mommy bag 2020

9.990 €

Další nabídka za 9.390 €

2v1 kočárek značky Kinderkraft je vyroben z odolné hliníkové konstrukce s nosností 22 kg. Kočárek je vybaven velkými zadními koly s centrální brzdou a odpružením. O klidnou jízdu se taká postará možnost hladké regulace opěradla z pozice sedící až po ležící.

Od prodejce MALL
ABC Design Viper 4 midnight Fashion 2021

ABC Design Viper 4 midnight Fashion 2021

17.990 €
Poslední kus za tuto cenu!

Kočárek disponuje nafukovacími koly, které usnadní ježdění po nerovném povrchu. Součástí je výškově nastavitelná a omyvatelná opěrka nohou a otočná sportovní nástavba. ABC Design Viper 4 midnight Fashion 2021 má ochranný nánožník hluboké korby se zipem.

Od prodejce MALL
ABC Design Viper 4 navy Diamond 2021

ABC Design Viper 4 navy Diamond 2021

17.990 €
Poslední kus za tuto cenu!

Kočárek disponuje nafukovacími koly, které usnadní ježdění po nerovném povrchu. Součástí je výškově nastavitelná a omyvatelná opěrka nohou a otočná sportovní nástavba. ABC Design Viper 4 navy Diamond 2021 má ochranný nánožník hluboké korby se zipem.

Od prodejce MALL
ABC Design Salsa 4 Air dolphin Diamond 2021

ABC Design Salsa 4 Air Diamond

18.390 €

Kočárek disponuje nafukovacími koly, které usnadní ježdění po městě. Součástí je výškově nastavitelná a omyvatelná opěrka nohou a otočná sportovní nástavba. ABC Design Salsa 4 Air Diamond má ochranný nánožník hluboké korby se zipem.

Od prodejce MALL
ABC Design Salsa 4 Air smaragd Fashion 2021
2x

ABC Design Salsa 4 Air Fashion

18.390 €
Poslední kus za tuto cenu!

Kočárek disponuje nafukovacími koly, které usnadní ježdění po městě. Součástí je výškově nastavitelná a omyvatelná opěrka nohou a otočná sportovní nástavba. ABC Design Salsa 4 Air Fashion má ochranný nánožník hluboké korby se zipem.

Od prodejce MALL
ABC Design Viper 4 graphite grey 2021
1x

ABC Design Viper 4

15.590 €
Poslední kus za tuto cenu!

Kočárek Viper 4 v robustním provedení je jako stvořený do přírody. Kočárek značky ABC design je vybavený opěrkou zad, omyvatelnou opěrkou nohou a výškově nastavitelnou rukojetí. Součástí kočárku je matrace na spaní, skládací korbička a ochranný nánožník hluboké korby se zipem.

Od prodejce MALL
KinderKraft EVOLUTION COCOON 2IN1 platinum grey 2020
1x

KinderKraft EVOLUTION COCOON 2IN1

8.099 €

Dětský kočárek EVOLUTION COCOON 2IN1 značky Kinderkraft je určený pro miminka již od narození. Díky měkké tasče bude vaše miminko ve větším pohodlí. Sedadlo můžete dát ve směruproti směru jízdy, takže na vaše dětátko můžete neustále dohlížet.

Od prodejce MALL
ABC Design Salsa 4 Air rose gold Diamond EDITION 2021
1x

ABC Design Salsa 4 Air

18.390 €
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský kočárek Salsa 4 Air od německé značky ABC DESIGN vás vezme i do náročnějšího terénu díky kvalitním nafukovacím kolům s integrovaným odpružením. Kočárek navíc roste s dítětem, jakmile dítě vyroste, můžete korbičku vyměnit za pohodlnou otočnou sportovní nástavbu, kterou lze nastavit do polohy zcela vleže. V setu jak korbička tak sportovní nástavba. Autosedačku je nutné dokoupit.

Od prodejce MALL
KinderKraft Prime Lite grey 2in1 2020
2x

KinderKraft Prime Lite 2in1

9.599 €
8.690 €

2v1 kočárek značky Kinderkraft je vyroben z odolné oceové konstrukce s nosností 22 kg. Kočárek je vybaven velkými zadními koly s brzdou a odpružením. O klidnou jízdu se taká postará možnost hladké regulace opěradla z pozice sedící až po ležící.

Od prodejce MALL
ABC Design Salsa 4 graphite grey 2021
1x

ABC Design Salsa 4

15.290 €

Další nabídka za 14.372 €

Poslední kus za tuto cenu!

Kočárek Salsa 4 v městském designu se snadno ovladatelnými koly. Kočárek značky ABC design je vybavený odpružením, nastavitelnou opěrkou zad a omyvatelnou opěrkou nohou. Součástí kočárku je matrace na spaní, skládací korbička a ochranný nánožník hluboké korby se zipem.

Od prodejce MALL
Graco Evo XT black 2020

Graco Evo XT

8.661 €
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kombinovaný kočárek Evo XT od americké značky Graco se skládá ze sportovní nástavby a hluboké korby. Součástí balení je také nánožník, pláštěnka a vnitřní vložka pro novorozence. Kočárek je vhodný od narození do 15 kg.

Od prodejce MALL

Kočárky dvojkombinace do terénu

Kočárky v dvojkombinaci do terénu využijete na výlety do přírody od narození miminka až do cca tří let věku. Kočárky do terénu mají velká kolečka a dobré odpružení, aby zvládly i náročné přejezdy v lese, na poli nebo po kamení.

Kočárek do terénu

Kočárky do terénu jsou vybaveny kvalitním rámem, měkkým odpružením a velkými koly, které zvládnou i náročný terén. Terénní kočárky mají výrazně delší životnost než klasické městské kočárky, které budou mít v náročnějším přírodním prostředí problém s průjezdností a dostatečnou odolností podvozku.

Kočárek dvojkombinace vs. trojkombinace

Kočárky dvojkombinace jsou vybaveny hlubokou i sportovní korbou, kočárky trojkombinace mají navíc dětskou sedačku. Dvojkombinace jsou levnější, pro cesty autem je však nutné pořídit dětskou autosedačku zvlášť a hrozí, že nebude kompatibilní s ostatním příslušenstvím kočárku.

Sportovní kočárek

Sportovní kočárek je ideální na běhání či výlety do přírody. Při výběru sportovního kočárku berte ohled na jeho hmotnost, s lehčím kočárkem se bude v náročném terénu nebo městské hromadné dopravě výrazně lépe manipulovat.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Kočárky dvojkombinace do terénu.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Kočárky dvojkombinace do terénu výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Kočárky dvojkombinace do terénu akce.