Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 501237

Hami Zapečené brambory s vepř. kýtou - 6x250g

Hami Zapečené brambory s vepř. kýtou - 6x250g

Zapečené brambory s vepřovou kýtou je masozeleninový příkrm vhodný pro děti od ukončeného 12. měsíce. Příkrm má nízký obsah sodíku, proto nezatěžuje ledviny dítěte. Celý popis
Produkt se již neprodává
246 Kč
Zboží od: MALL
246 Kč

Popis

Doma připravovaná strava všeobecně obsahuje málo zeleniny. A protože malé děti kopírují chování svých rodičů a starších sourozenců, je potřebné obohatit o zeleninu jídelníček celé rodiny. Maminky navíc při přípravě domácí stravy často používají několik málo osvědčených druhů zeleniny. Dítě ale potřebuje poznávat rozmanité chutě.

  • Měkké kousky pro rozvoj kousání
  • S nízkým obsahem sodíku (neobsahuje přidanou sůl) – sůl zatěžuje ledviny dítěte, proto by se příkrmy pro nejmenší neměly přisolovat
  • Z pečlivě vybraných surovin a bez konzervantů (dle zákona)
  • Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin

Příkrm je vhodný pro děti od ukončeného 12. měsíce.

Víte, že:

  • Děti mezi 1 a 3 rokem věku by měly denně přijmout minimálně 6 mg železa, které je nezbytné pro jejich zdravý růst a vývoj. Když přijde na plánování stravy batolat, měla byste mít na paměti, že hlavní je v tomto případě železo. To se nachází v potravinách jako jsou ryby a červené maso, z nichž se nejlépe vstřebává do dětského těla.

Složení:

  • Voda, brambory 18 g, hrášek 12 g, pórek 10 g, žampióny, vepřové maso – šunka 8,5 g, zelené fazole, rajčata 6,2 g, pšeničná mouka, řepkový olej 1,7 g, petrželová nať, kukuřičný škrob, bobkový list.

Pro zdravou výživu Vašich dětí dále doporučujeme:

Z naší nabídky Vás také mohou zajímat: