Hello Cuuc 100% ovocná kapsička s jahodami 12x100g

Hello Cuuc 100% ovocná kapsička s jahodami 12x100g

CUUC 100% ovocná přesnídávka s jahodami bez přidaného cukru, od dokončeného 4. měsíce. Obsahuje 100% ovoce. Celý popis
169 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
132 Kč
11 Kč/ks
-21%
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1221014

Popis

HELLO CUUC s jahodami – 100% ovoce ve 100g

Pro naše nejmenší jsme připravili řadu ovocných přesnídávek HELLO CUUC bez přidaného cukru. Jejich velkou předností je právě 100% ovocný podíl bez přídavku cukru a velmi jemná konzistence plná ovocné chuti. Přesnídávku si můžete koupit v moderním balení praktickém na cesty. Přesnídávky jsou tak velmi vhodné pro individuální potřeby dětí, jako svačina do školy, na cesty, na hřiště, zkrátka porce výborného ovoce, kterou můžete mít díky praktickému balení vždy s sebou.

Neobsahují:

  • přidaný cukr
  • přidanou sůl
  • přidaná ochucovadla
  • konzervační látky
  • lepek

Všechny přesnídávky HELLO CUUC jsou vhodné pro děti od dokončeného 4 měsíce.

Obsahují: 100% ovoce, jablečná dřeň a jablečná šťáva z koncentrátu 90% hm., jahodová dřeň 10% hm., Citrónová šťáva z koncentrátu, barvící ovocné a rostlinné extrakty (koncentrát z karotky a granátového jablka), Antioxidant: kyselina askorbová, vitamin C min. 10mg ve 100g, tj. 40% referenční hodnoty vitaminu pro kojence a malé děti a 12,5% referenční hodnoty příjmu pro dospělé.

O výrobci: Hello patří ke společnosti LINEA, která je doma v podhůří Bílých Karpat. Zásobuje z nich svými přesnídávkami a nápoji nejen Českou, ale i Slovenskou republiku. Nápoje od HELLO se vyrábí od roku 1995 a lidé si je natolik oblíbili, že v současnosti patří mezi nejpopulárnější u nás. O kvalitě výrobků svědčí fakt, že některé z nich jsou oceněné značkou kvality Klasa.

Skladování Skladujte v suchu a při teplotě od 0 do 25 °C. Po otevření uchovejte v lednici a spotřebujte do 24 hodin.