Nania Dream LX Denim

Nania Dream LX Denim

Hodnocení: 4
665 Kč 579 Kč

Pohodlný sedák Dream LX Denimzesílené polstrování a pohodlné ruční opěrky. Zajišťuje tak komfort dítěte i na delších cestách. Do auta se sedák upevňuje pomocí tříbodového pásu automobilu, který zároveň slouží i k připoutání dítěte.

Nania Dream Plus

Nania Dream Plus

Hodnocení: 4,5
479 Kč 415 Kč

Podsedák Dream+ značky NANIA s příjemným dětským motivem a polstrovanými ručními opěrkami je určený pro děti s hmotností 15 – 36 kg. Díky své pohodlnosti zabezpečí dítěti příjemný pocit z jízdy.

Lorelli Autosedačka TOPO COMFORT
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Podsedák do auta od bulharské značky Lorelli Topo Comfort je určen pro děti od 3 do 12 let (15–36kg) nabízí komfort a bezpečnost při cestování.

Nania Dream Premium

Nania Dream Premium

Hodnocení: 4,5
639 Kč 555 Kč

Podsedák Premium značky NANIA s příjemným dětským motivem a polstrovanými ručními opěrkami je určený pro děti s hmotností 15 – 36 kg. Díky své pohodlnosti zabezpečí dítěti příjemný pocit z jízdy.

More BASE FIX 2/3 isofix 2018
1 399 Kč 1 299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

More BASE FIX je praktický podsedák pro děti od 3 do 12 let s konektory Isoclick Fix, díky kterým lze podsedák instalovat jedním kliknutím. Sedák má extra polstrování pro maximální slupeň pohodlí a regulátor výšky bezpečnostního pásu.

Nania Dream LX Coco
665 Kč 579 Kč

Pohodlný sedák Cocozesílené polstrování a pohodlné ruční opěrky. Zajišťuje tak komfort dítěte i na delších cestách. Do auta se sedák upevňuje pomocí tříbodového pásu automobilu, který zároveň slouží i k připoutání dítěte.

Nania Dream Platinum
755 Kč 655 Kč

Nania Dream Platinum je určen pro děti od 15 do 36 kg. Má příjemně zvýšené ruční opěrky, pro ještě větší pohodlí. Zabezpečí dítěti příjemný pocit z jízdy. Homologovaný podle standardu ECE R44 / 04.

Nania Topo CF Access

Nania Topo CF Access

Hodnocení: 5
385 Kč 329 Kč

Nania Topo CF Access podsedák, který umožní obvzláště starším dětem pohodlně cestovat. Má příjemně zvýšené ruční opěrky, pro ještě větší pohodlí. Upevnění pomocí 3bodového bezpečnostního pásu, instalace po směru jízdy.

BOMIMI SOFI

BOMIMI SOFI

Hodnocení: 5
399 Kč

Bomimi SOFI je podsedák pro přepravu dětí od 15 do 36kg. Podsedák umožní dítěti používat správně bezpečnostní auto pásy. Je měkce polstrovaný s pohodlnými opěrkami rukou, takže je pohodolný i pro delší cesty.

Nania Dream Animals
479 Kč 415 Kč

Nania Dream podsedák pro děti 15–36 kg je anatomicky tvarovaný, s příjemnými zvýšenými ručními opěrkami. Zaručuje pohodlné sezení i během dlouhého cestování.

Safety 1st Manga Safe

Safety 1st Manga Safe

Hodnocení: 4
399 Kč 299 Kč

Safety 1st Mangad Safe je anatomicky podsedák pro děti 15–36kg, skupiny 2/3. Je extrémně lehký a zvláště vhodný, když ho potřebujete často přendavat z jednoho auta do druhého. Komfort při cestování zajistí plné polstrování a zvýšené opěrky rukou.

Nania Topo CF Frozen

Nania Topo CF Frozen

Hodnocení: 5
389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nania Topo CF Frozen je pohodlný, anatomicky tvarovaný sedák určený pro větší děti. Má příjemně zvýšené ruční opěrky, pro ještě větší pohodlí.

Nania Dream LX
549 Kč 475 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nania Dream LX sedák, je určen pro děti od 15 do 36 kg. Má příjemně zvýšené ruční opěrky, pro ještě větší pohodlí. Homologovaný podle standardu ECE R44 / 04.

Nania Dream LX Cars

Nania Dream LX Cars

Hodnocení: 5
599 Kč 529 Kč

Pohodlný sedák Dream LX Carszesílené polstrování a pohodlné ruční opěrky. Zajišťuje tak komfort dítěte i na delších cestách. Do auta se sedák upevňuje pomocí tříbodového pásu automobilu, který zároveň slouží i k připoutání dítěte.

Nania Dream Luxe Frozen

Nania Dream Luxe Frozen

Hodnocení: 5
645 Kč 525 Kč

Nania Dream Luxe Frozen je pohodlný, anatomicky tvarovaný sedák určený pro větší děti. Má příjemně zvýšené ruční opěrky, pro ještě větší pohodlí.

Graco Booster 2017
839 Kč

Graco autosedačka – podsedák Booster je vhodný pro děti od 15 do 36 kg. Má výškově nastavitelné loketní opěrky a držák na pití.

BOMIMI SALUS
599 Kč

Bomimi SALUS je velký podsedák pro přepravu dětí od 22 do 36kg. Podsedák umožní dítěti používat správně bezpečnostní auto pásy. Je měkce polstrovaný s pohodlnými opěrkami rukou, takže je pohodolný i pro delší cesty.

ZOPA Booster

ZOPA Booster

Hodnocení: 4,5
599 Kč

Podsedák Booster je vhodný pro děti od 15 do 36 kg. Textilní potah je snadno odnímatelný a lze čistit neutrálním mýdlem a studenou vodou.

Nania Dream LX Denim Minnie
599 Kč 529 Kč

Nania Dream LX Denim Minnie je určen pro děti od 15 do 36 kg a zaujme každého milovníka Disney postavičky Minnie. Má příjemně zvýšené ruční opěrky, pro ještě větší pohodlí. Homologovaný podle standardu ECE R44 / 04.

Nania Topo CF Skyline

Nania Topo CF Skyline

Hodnocení: 5
419 Kč 359 Kč

Nania Topo CF Skyline podsedák pro děti 15–36 kg je anatomicky tvarovaný, s příjemnými ručními opěrkami. Zaručuje pohodlné sezení i během dlouhého cestování.

Nania Topo CF Princess

Nania Topo CF Princess

Hodnocení: 4,5
465 Kč 399 Kč

TOPO CF PRINCESSmasivní skelet, silné polstrování a příjemné ruční opěrky. Zaručí opravdu pohodlné cestování i na delších výletech.

Nania Topo SP Paw
485 Kč 419 Kč

Anatomicky tvarovan, pohodlný podsedák se silným polstrováním zaručuje veškerý komfort při cestování pro děti od 15 do 36 kilo. Podsedák má snímatelný prací potah.

Nania Dream Skyline

Nania Dream Skyline

Hodnocení: 4
455 Kč 395 Kč

Nania Dream Skyline je pohodlný, anatomicky tvarovaný sedák určený pro 15–36kg. Má příjemně zvýšené ruční opěrky, pro ještě větší pohodlí při delších cestách.

Nania Dream Plus Hippo
479 Kč 385 Kč

Podsedák Dream Plus Hippo značky NANIA s příjemným dětským motivem a polstrovanými ručními opěrkami je určený pro děti s hmotností 15 – 36 kg. Díky své pohodlnosti zabezpečí dítěti příjemný pocit z jízdy.

Nania Topo CF Star Wars, Yoda
465 Kč 399 Kč

Nania Topo CF Star Wars, Yoda je pohodlný, anatomicky tvarovaný sedák určený pro větší děti. Má příjemně zvýšené ruční opěrky, pro ještě větší pohodlí.

Nania Dream LX Mickey Mouse
719 Kč 519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pohodlný sedák Dream LX Mickey Mousezesílené polstrování a pohodlné ruční opěrky. Zajišťuje tak komfort dítěte i na delších cestách. Do auta se sedák upevňuje pomocí tříbodového pásu automobilu, který zároveň slouží i k připoutání dítěte.

Nania Dream Fashion
639 Kč 555 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nania Dream Fashion elegantní sedák s motivem Paříže, je určen pro děti od 15 do 36 kg. Má příjemně zvýšené ruční opěrky, pro ještě větší pohodlí. Homologovaný podle standardu ECE R44 / 04.

Nania Dream LX Minnie Dots
599 Kč 529 Kč

Pohodlný sedák Dream LX Minnie Dotszesílené polstrování a pohodlné ruční opěrky. Zajišťuje tak komfort dítěte i na delších cestách. Do auta se sedák upevňuje pomocí tříbodového pásu automobilu, který zároveň slouží i k připoutání dítěte.

Lionelo Podsedák 15-36 Kg LUUK
399 Kč 359 Kč

Podsedák LUUK stanoví nové bezpečnostní normy. Speciální konstrukce poskytuje maximální bezpečnost malému cestujícímu. Jeho montáž je mimořádně snadná a intuitivní. Kromě bezpečnosti poskytuje sedadlo také vysoký komfort pro malého cestujícího.

Nania Dream LX Princess

Nania Dream LX Princess

Hodnocení: 5
599 Kč 529 Kč

Pohodlný sedák Dream LX Princesszesílené polstrování a pohodlné ruční opěrky. Zajišťuje tak komfort dítěte i na delších cestách. Do auta se sedák upevňuje pomocí tříbodového pásu automobilu, který zároveň slouží i k připoutání dítěte.

Nania DREAM SP Paw
599 Kč

Pohodlný anatomický podsedák se silným polstrováním zaručuje veškerý komfort při cestování pro děti od 15 do 36 kilo. Podsedák má snímatelný pratelný potah.

Nania Topo CF Mickey
465 Kč 399 Kč

Nania Topo CF s oblíbenou Disney postavičkou Mickey. Podsedák, který umožní obvzláště starším dětem pohodlně cestovat. Má příjemně zvýšené ruční opěrky, pro ještě větší pohodlí. Upevnění pomocí 3bodového bezpečnostního pásu, instalace po směru jízdy.

4Baby Boost XIX 22-36
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Podsedák pro každou slečnu i chlapce co již nepotřebují autosedačku. Autosedačka 4Baby Boost má velký úspěch a všech maminek i tatínků jak díky svému nadčasovému designu tak i díky bezpečnostním prvkům.

KIDDO RUNNER 23 podsedák
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Podsedák Runner dodá dítěti potřebnou výšku*, aby mohlo být bezpečně upevněno pomocí autopásu. Pro Skupinu 2/3 homologováno podle ECE R44/04, pro skupinu **od 15 do 36 kg .

Nania Topo CF, Hello Kitty
523 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

TOPO CF HELLO KITTY 2015 má masivní skelet, silné polstrování a příjemné ruční opěrky. Zaručí opravdu pohodlné cestování i na delších výletech.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: