BOMIMI SIGI isofix podsedák
799 Kč

Vysoce kvalitní SIGI isofix dětský podsedák do auta od značky Bomimi poskytuje dětem perfekní bezpečnost a úžasné pohodlí. Podsedák se v autě snadno instaluje. Vhodné pro děti od 22 do 36 kg.

Nania DREAM EASYFIX SPIDERMAN BLACK 2020
1 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM EASYFIX SPIDERMAN BLACK 2020 s ISOFIX upevněním, anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah má potisk odvážného Spidermana, pro který se bude dětem líbit.

Nania TOPO SPIDERMAN 2020
576 Kč

Bezpečí při jízdě a komfortní sezení je základ pro cestování automobilem – moderní autosedák určený dětem ve váhové skupině 15 až 36 kg Nania TOPO SPIDERMAN 2020 má silné polstrování a masivní konstrukci pro naprosté pohodlí a bezpečnost. Připevňuje se 3bodovým pásem a pyšní se potiskem v podobě slavného Spidermana.

Nania DREAM EASYFIX PRINCESS LUXE 2020
1 440 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM EASYFIX PRINCESS LUXE 2020 s ISOFIX upevněním, anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah má potisk Disney princezen Ariel, Lociky, Tiany a Mulan, pro který se bude dětem líbit.

Nania Dream LX Bonjour

Nania Dream LX Bonjour

Hodnocení: 5
665 Kč 609 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pohodlný sedák Bonjourzesílené polstrování a pohodlné ruční opěrky. Zajišťuje tak komfort dítěte i na delších cestách. Do auta se sedák upevňuje pomocí tříbodového pásu automobilu, který zároveň slouží i k připoutání dítěte.

Nania DREAM CARS LX 2020
720 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM CARS LX 2020 s anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah zdobí parádní motiv z pohádky Auta, pro který si ho děti velmi oblíbí.

Nania DREAM MICKEY MOUSE LX 2020
719 Kč

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM MICKEY MOUSE LX 2020 s anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah zdobí potisk veselého Mickey Mouse, pro který si ho děti velmi oblíbí.

Nania DREAM EASYFIX HULK LX 2020
1 440 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM EASYFIX HULK LX 2020 s ISOFIX upevněním, anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah má potisk zeleného svalovce Hulka, pro který se bude dětem líbit.

Nania DREAM PRINCESS LX 2020
720 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM PRINCESS LX 2020 s anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah zdobí potisk s půvabnými Disney princeznami Ariel, Locikou, Mulan a Tianou, pro který si ho děti velmi oblíbí.

Nania DREAM EASYFIX CARS LUXE 2020
1 439 Kč

Dětský sedák DREAM EASYFIX od značky Nania se jednoduše instaluje pomocí Isofix systému . Silné polstrování s motivem pohádky Cars a příjemné zvýšené ruční opěrky přispějí k pohodlí i během delších cest.

Nania TOPO CARS 2020

Nania TOPO CARS 2020

Hodnocení: 4
575 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezpečí při jízdě a komfortní sezení je základ pro cestování automobilem – moderní autosedák určený dětem ve váhové skupině 15 až 36 kg Nania TOPO CARS 2020 má silné polstrování a masivní konstrukci pro naprosté pohodlí a bezpečnost. Připevňuje se 3bodovým pásem a pyšní se potiskem v podobě auťáku Bleska McQueena z pohádky Auta.

Nania TOPO EASYFIX PRINCESS 2020
1 040 Kč

Bezpečí při jízdě a komfortní sezení je základ pro cestování automobilem – moderní autosedák určený dětem ve váhové skupině 22 až 36 kg Nania TOPO EASYFIX PRINCESS 2020 má silné polstrování a masivní konstrukci pro naprosté pohodlí a bezpečnost. Připevňuje se systémem ISOFIX a pyšní se něžným dívčím potiskem v podobě Lociky z pohádky Na vlásku.

Nania TOPO EASYFIX CARS 2020
1 039 Kč

Dětský sedák TOPO EASYFIX od značky Nania se jednoduše instaluje pomocí Isofix systému a následného upoutání pásem pro ještě větší bezpečnost. Silné polstrování s motivem pohádky Cars a příjemné ruční opěrky přispějí k pohodlí i během delších cest.

Nania DREAM FISHER PRICE 2020
720 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM FISHER PRICE 2020 s anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah zdobí originální piškvorkový motiv s logem známého výrobce hraček, pro který si ho děti velmi oblíbí.

Nania DREAM TOYS STORY LX 2020
719 Kč

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM TOYS STORY LX 2020 s anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah zdobí potisk s veselými hrdiny z pohádky Příběh hraček, pro který si ho děti velmi oblíbí.

Graco Connext black

Graco Connext black

Hodnocení: 5
800 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Connext black podsedák od americké značky Graco je určený pro děti od 22 do 36 kg (přibližně 6 – 12 let). Podsedák lze upevnit na konektory ISOfix pomocí úchytů isoCatch, nebo lze používat i bez konektorů ISOfix.

Nania DREAM EASYFIX FISHER PRICE 2020
1 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM EASYFIX FISHER PRICE 2020 s ISOFIX upevněním, anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah má originální piškvorkový potisk, pro který se bude dětem líbit.

Nania TOPO EASYFIX FROZEN 2020
1 039 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský sedák TOPO EASYFIX od značky Nania se jednoduše instaluje pomocí Isofix systému a následného upoutání pásem pro ještě větší bezpečnost. Silné polstrování s motivem pohádky Frozen a příjemné ruční opěrky přispějí k pohodlí i během delších cest.

Nania DREAM EASYFIX IRON MAN LX 2020
1 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM EASYFIX IRON MAN LX 2020 s ISOFIX upevněním, anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah má prďácký potisk s Iron Manem, pro který se bude dětem líbit.

Nania DREAM EASYFIX MINNIE MOUSE LUXE 2020
1 439 Kč

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM EASYFIX MINNIE MOUSE LUXE 2020 s ISOFIX upevněním, anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah má potisk roztomilé myšky Minnie, pro který se bude dětem líbit.

Nania TOPO EASYFIX MINNIE STAR STRIPES 2020
1 040 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pohodlný sedák TOPO EASYFIX MINNIE STAR STRIPES od francouzské značky Nania má zesílené polstrování, které zaručí pohodlí vašim dětem i během delších cest. Motiv oblíbené myšky Minnie si jistě najde zalíbení u vašich děvčat. Sedák se poutá pomocí Isofixu a dítě následně připoutáte tříbodovým bezpečnostním pásem automobilu.

Nania DREAM EASYFIX CAPTAIN AMERICA LX 2020
1 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM EASYFIX CAPTAIN AMERICA LX 2020 s ISOFIX upevněním, anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah zdobí štít slavného Kapitána Ameriky, pro který se bude dětem líbit.

Nania TOPO EASYFIX TOYS STORY 2020
1 039 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečí při jízdě a komfortní sezení je základ pro cestování automobilem – moderní autosedák určený dětem ve váhové skupině 22 až 36 kg Nania TOPO EASYFIX TOYS STORY 2020 má silné polstrování a masivní konstrukci pro naprosté pohodlí a bezpečnost. Připevňuje se systémem ISOFIX a pyšní se veselým potiskem Buzze Rakeťáka.

Nania DREAM BARBIE 2020
719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM BARBIE 2020 s anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah zdobí půvabný motiv ve stylu Barbie, pro který si ho děti velmi oblíbí.

Nania DREAM EASYFIX MICKEY MOUSE LUXE 2020
1 439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM EASYFIX MICKEY MOUSE LUXE 2020 s ISOFIX upevněním, anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah má potisk veselého myšáka Mickeyho, pro který se bude dětem líbit.

Nania DREAM EASYFIX TOYS STORY 2020
1 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM EASYFIX TOYS STORY 2020 s ISOFIX upevněním, anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah má potisk hrdinů pohádky Příběh hraček, pro který se bude dětem líbit.

Nania TOPO TOYS STORY 2020
575 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pohodlný sedák TOPO TOYS STORY od francouzské značky Nania má zesílené polstrování, které zaručí pohodlí vašim dětem i během delších cest. Motiv oblíbeného Buzze rakeťáka z pohádky Toy Story si jistě najde zalíbení u vašich dětí. Sedák se poutá pomocí tříbodového pásu automobilu, který zároveň slouží k upoutání dítěte.

Osann LUX Isofix Universe Grey
1 399 Kč

Dětský podsedák do auta LUX Isofix Universe Grey od značky Osann zajistí bezpečí vašeho dítěte během jízdy autem. Můžete jej připevnit pomocí isofixu nebo i bez něj. Anatomicky tvarovaná sedací část zajistí vašemu dítěti dostatečný komfort.

Hauck Booster Fix podsedák isofix 2020
1 088 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Podsedák je měkce vypolstrován a ergonomicky tvarován. Součástí je kvalitní prodyšný potah, který je snímatelný a pratelný. Je možné ho upevnit pomocí isofixu či tříbodovým pásem. Hauck Booster Fix podsedák isofix 2020 je vhodný pro děti od 15 do 36 kg.

Nania Dream LX Denim

Nania Dream LX Denim

Hodnocení: 4,8
665 Kč 609 Kč

Pohodlný sedák Dream LX Denimzesílené polstrování a pohodlné ruční opěrky. Zajišťuje tak komfort dítěte i na delších cestách. Do auta se sedák upevňuje pomocí tříbodového pásu automobilu, který zároveň slouží i k připoutání dítěte.

Renolux podsedák texas 2/3, černá
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento krásný podsedák s příjemným povrchem a loketními opěrky, zajistí vašemu dítěti dokonalý komfort a bezpečí během cest autem. Podsedák je dostatečně široký, je vhodný pro děti od 15 do 36 kg nebo 2 do 10 let.

Renolux autosedačka Romeo 2/3, červená
3 049 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato sedačka je vyrobená ze speciálního měkkého materiálu, který vašemu dítěti zajistí maximální pohodlí i behěm dlouhých cest. Sedačka je vhodná pro děti do 11 let nebo děti o motnosti 15 kg až 36 kg, upevňuje se pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu.

Renolux autosedačka Step 123 Sophiela Girafe, modrá
4 449 Kč

Objevte Step 123 od firmy Renolux, autosedačku zajišťující vysokou bezpečnost a extra pohodlí během vašich cest. Tato autosedačka bude růst s vaším dítětem a bude mu dělat společnost až do hmotnosti 36 kilogramů. Nastavení výšky a šířky umožňuje přizpůsobení jakémukoliv typu těla.

Nania Dream Plus

Nania Dream Plus

Hodnocení: 4,5
479 Kč 439 Kč

Podsedák Dream+ značky NANIA s příjemným dětským motivem a polstrovanými ručními opěrkami je určený pro děti s hmotností 15 – 36 kg. Díky své pohodlnosti zabezpečí dítěti příjemný pocit z jízdy.

Chicco sedák Quasar Basic Plus
599 Kč 526 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Anatomicky tvarovaný sedák se speciálním vodičem pásu zaručuje bezpečné připoutání dítěte. Potah lze odejmout a čistit.

Nania Topo CF Cars 2015

Nania Topo CF Cars 2015

Hodnocení: 4,7
465 Kč 399 Kč

TOPO CF CARS 2015 má masivní skelet, silné polstrování a příjemné ruční opěrky. Zaručí opravdu pohodlné cestování i na delších výletech.

Lorelli Autosedačka TOPO COMFORT
532 Kč 426 Kč

Podsedák do auta od bulharské značky Lorelli Topo Comfort je určen pro děti od 3 do 12 let (15–36kg) nabízí komfort a bezpečnost při cestování.

Nania Topo CF Access

Nania Topo CF Access

Hodnocení: 4,5
385 Kč 329 Kč

Nania Topo CF Access podsedák, který umožní obvzláště starším dětem pohodlně cestovat. Má příjemně zvýšené ruční opěrky, pro ještě větší pohodlí. Upevnění pomocí 3bodového bezpečnostního pásu, instalace po směru jízdy.

Nania Dream Premium

Nania Dream Premium

Hodnocení: 4,4
639 Kč 555 Kč

Podsedák Premium značky NANIA s příjemným dětským motivem a polstrovanými ručními opěrkami je určený pro děti s hmotností 15 – 36 kg. Díky své pohodlnosti zabezpečí dítěti příjemný pocit z jízdy.

More LITO FIX 23 isofix

More LITO FIX 23 isofix

Hodnocení: 4
1 799 Kč

Podsedák LITO fix je novinkou mezi podsedáky ve skupině 2/3 s opěrkou zad (pro děti s váhou od 15 do 36 kg). Podsedák je vybaven kotevními body Isofix, které pomáhají udržet sedačku na místě i v případě nárazu.

G-mini Usus

G-mini Usus

Hodnocení: 4,6
399 Kč

G-mini podsekák Usus je měkce polstrovaný s pohodlnými opěrkami na ruce. Díky svému provedení umožňuje podsedák dítěti používat správně bezpečnostní pásy automobilu. Homologovaný podle standardu ECE R44 / 04 pro převoz dětí s váhou od 15 kg do 36 kg.

Nania Topo CF Skyline

Nania Topo CF Skyline

Hodnocení: 4,7
419 Kč 379 Kč

Nania Topo CF Skyline podsedák pro děti 15–36 kg je anatomicky tvarovaný, s příjemnými ručními opěrkami. Zaručuje pohodlné sezení i během dlouhého cestování.

Nania Dream LX Princess

Nania Dream LX Princess

Hodnocení: 5
599 Kč 529 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pohodlný sedák Dream LX Princesszesílené polstrování a pohodlné ruční opěrky. Zajišťuje tak komfort dítěte i na delších cestách. Do auta se sedák upevňuje pomocí tříbodového pásu automobilu, který zároveň slouží i k připoutání dítěte.

More BASE FIX 2/3 isofix 2018
1 399 Kč

More BASE FIX je praktický podsedák pro děti od 3 do 12 let s konektory Isoclick Fix, díky kterým lze podsedák instalovat jedním kliknutím. Sedák má extra polstrování pro maximální slupeň pohodlí a regulátor výšky bezpečnostního pásu.

Nania Dream Skyline

Nania Dream Skyline

Hodnocení: 4,4
455 Kč 395 Kč

Nania Dream Skyline je pohodlný, anatomicky tvarovaný sedák určený pro 15–36kg. Má příjemně zvýšené ruční opěrky, pro ještě větší pohodlí při delších cestách.

Nania Dream LX Cars

Nania Dream LX Cars

Hodnocení: 4,8
599 Kč 529 Kč

Pohodlný sedák Dream LX Carszesílené polstrování a pohodlné ruční opěrky. Zajišťuje tak komfort dítěte i na delších cestách. Do auta se sedák upevňuje pomocí tříbodového pásu automobilu, který zároveň slouží i k připoutání dítěte.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Podsedáky do auta.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Podsedáky do auta výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Podsedáky do auta akce.