BOMIMI SIGI isofix podsedák 2020 denim
82x

BOMIMI SIGI isofix podsedák

799 Kč
Doprava zdarma

Vysoce kvalitní SIGI isofix dětský podsedák do auta od značky Bomimi poskytuje dětem perfekní bezpečnost a úžasné pohodlí. Podsedák se v autě snadno instaluje. Vhodné pro děti od 22 do 36 kg.

Od prodejce MALL
Graco Connect 2020 Black
8x

Graco Connect 2020 Black

949 Kč
Doprava zdarma

Connext black podsedák od americké značky Graco je určený pro děti od 22 do 36 kg (přibližně 6 – 12 let). Podsedák lze upevnit na konektory ISOfix pomocí úchytů isoCatch, nebo lze používat i bez konektorů ISOfix.

Od prodejce MALL
Nania TOPO MICKEY STAR STRIPES 2020
3x

Nania TOPO MICKEY STAR STRIPES 2020

489 Kč

Pohodlný sedák TOPO MICKEY STAR STRIPES od francouzské značky Nania má zesílené polstrování, které zaručí pohodlí vašim dětem i během delších cest. Motiv oblíbeného myšáka Mickeyho si jistě najde zalíbení u vašich dětí. Sedák se poutá pomocí tříbodového pásu automobilu, který zároveň slouží k upoutání dítěte.

Od prodejce MALL
Nania TOPO MINNIE STAR STRIPES 2020

Nania TOPO MINNIE STAR STRIPES 2020

489 Kč

Pohodlný sedák TOPO MINNIE STAR STRIPES od francouzské značky Nania má zesílené polstrování, které zaručí pohodlí vašim dětem i během delších cest. Motiv oblíbené myšky Minnie si jistě najde zalíbení u vašich děvčat. Sedák se poutá pomocí tříbodového pásu automobilu, který zároveň slouží k upoutání dítěte.

Od prodejce MALL
Osann Osann Lux Isofix 2021 Universe Grey
134x

Osann Osann Lux Isofix 2021 Universe Grey

1 249 Kč
Doprava zdarma

Dětský podsedák do auta LUX Isofix Universe Grey od značky Osann zajistí bezpečí vašeho dítěte během jízdy autem. Můžete jej připevnit pomocí isofixu nebo i bez něj. Anatomicky tvarovaná sedací část zajistí vašemu dítěti dostatečný komfort.

Od prodejce MALL
Nania TOPO EASYFIX SILVER GREY 2020
44x

Nania TOPO EASYFIX SILVER GREY 2020

769 Kč
Doprava zdarma

Bezpečí při jízdě a komfortní sezení je základ pro cestování automobilem – moderní autosedák určený dětem ve váhové skupině 22 až 36 kg Nania TOPO EASYFIX SILVER GREY 2020 má silné polstrování a masivní konstrukci pro naprosté pohodlí a bezpečnost. Připevňuje se systémem ISOFIX a pyšní se provedením v elegantní černošedé kombinaci.

Od prodejce MALL
More LITO FIX 23 isofix Black
30x

More LITO FIX 23 isofix

1 799 Kč
Doprava zdarma

Podsedák LITO fix je novinkou mezi podsedáky ve skupině 2/3 s opěrkou zad (pro děti s váhou od 15 do 36 kg). Podsedák je vybaven kotevními body Isofix, které pomáhají udržet sedačku na místě i v případě nárazu.

Od prodejce MALL
Peg Perego 2-3 Shuttle Licorice 2021
42x

Peg Perego 2-3 Shuttle

2 190 Kč
2 131 Kč
Doprava zdarma

Sedák do auta disponuje připevňovacím systémem Blind Lock, který zamezuje uvolnění jiným pasažérem. Součástí jsou pohodlné opěrky rukou a držák na nápoje. Peg Perego 2–3 Shuttle je vhodný pro děti od 3 do 12 let či od 15 kg do 36 kg.

Od prodejce MALL
More BASE FIX 2/3 isofix 2021, Black
38x

More BASE FIX 2/3 isofix 2018

1 399 Kč
Doprava zdarma

More BASE FIX je praktický podsedák pro děti od 3 do 12 let s konektory Isoclick Fix, díky kterým lze podsedák instalovat jedním kliknutím. Sedák má extra polstrování pro maximální slupeň pohodlí a regulátor výšky bezpečnostního pásu.

Od prodejce MALL
Nania DREAM LINEA WHITE 2020
16x

Nania DREAM LINEA

479 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM LINEA s anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah zdobí decentní barevný proužek, pro který vypadá podsedák elegantně a vkusně.

Od prodejce MALL
Nania Dream Animals Giraffe 2020
38x

Nania Dream Animals 2020

469 Kč
434 Kč

Dětský podsedák Dream Animals značky Nania je určen pro děti od 4 do 12 let (15 – 36 kg). Mocně vypolstrovaný a omyvatelný podsedák je anatomicky tvarovaný a s pohodlnými loketními opěrkami si děti jízdu i díky zvířátkovým obrázkům zaručeně užijí.

Od prodejce MALL
Nania TOPO CF ACCESS GREY 2020
11x

Nania TOPO CF ACCESS 2020

389 Kč

Bezpečí při jízdě a komfortní sezení je základ pro cestování automobilem – moderní autosedák určený dětem ve váhové skupině 15 až 36 kg Nania TOPO CF ACCESS 2020 má silné polstrování a masivní konstrukci pro naprosté pohodlí a bezpečnost. Připevňuje se 3bodovým pásem a pyšní se nadčasovým provedením.

Od prodejce MALL

Podsedáky do auta

Podsedáky do auta jsou vhodné pro děti vyšší než 135 cm nebo lehčí než 36 kg. Kvalitní podsedáky do auta jsou doplněny silným polstrováním a bezpečnostním systémem kotvení Isofix.

Od kdy použít podsedák do auta

  • Zákon nerozlišuje použití autosedačky a podsedáku.
  • Použití podsedáku (či autosedačky) je povinné, pro dítě menší než 150 cm, lehčí než 36 kg.
  • Bez podsedáku a autosedačky může jezdit dítě vyšší než 150 cm a zároveň těžší než 36 kg.

Jak vybrat podsedák do auta

  • Váha dítěte – váhová skupina II. pro děti 15 až 25 kg. Váhová skupina III. pro děti 22 až 36 kg.
  • Isofix – bezpečné uchycení, podsedák se přichytí čepy ke konstrukci vozu.
  • Loketní opěrky – zvyšují komfort používání, vhodné pro delší cesty autem.
  • Polstrování – vyšší polstrování zvyšuje pohodlí.
  • Údržba – doporučujeme podsedáky s pratelnými potahy.
  • Multifunkce – některé modely autosedaček lze rozdělit a použít pouze podsedák.

Podsedák do auta s Isofixem

Podsedák s Isofixem umožňuje bezpečně spojit sedátko s karosérií vozu. Novější modely vozů již disponují kotevními úchyty pro autosedačku nebo podsedák. Jakmile auto zabrzdí, podsedák zůstává na místě (bez pohybu vpřed nebo do strany).

Ortopedický podsedák do auta

Ortopedický podsedák slouží i jako zdravotní pomůcka nejen pro děti. Obvykle je z části tvořen paměťovou pěnou a zajišťuje podporu kloubům i správné sezení. Dětské ortopedické podsedáky do auta mají často kotvení pomocí Isofixu a pomáhají dětem zdravě sedět na dlouhých cestách.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Podsedáky do auta.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Podsedáky do auta výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Podsedáky do auta akce.