Boneco Nálepka U200, třešňový květ
300 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dekorujte ultrazvukový zvlhčovač BONECO U200 snímkem kvetoucí třešně a udělejte si jaro v domácnosti i během zimy. Nálepku lze opakovaně aplikovat a sejmout.


Duux Ovi Filter for Humidifier
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vodní filtr do zvlhčovače vzduchu Duux Ovi for Humidifier je snadno udržovatelný a do místnosti vypouští pouze čistou páru bez bakterií. Jeho životnost je přibližně 6 měsíců, určen do zvlhčovače vzduchu Duux Ovi.


Duux Tag cartridge
399 Kč

Vodní filtr a antibakteriální filtr do zvlhčovače vzduchu. Duux Tag cartridge je snadno udržovatelný a zajišťuje vypouštění pouze čisté páry bez bakterií a virů. Jeho životnost je přibližně 6 měsíců, určen do zvlhčovače vzduchu Duux Tag.


Duux aroma olej Citronella
349 Kč

Esenciální olej s citronellovou vůní Duux Aromatherapy Citronella pro zvlhčovače vzduchu Maxxo Duux dokáže eliminovat až 99,9 % virů a bakterií a odpuzuje hmyz. Podporuje léčbu horních a dolních cest dýchacích s relaxačním účinkem.


Duux aroma olej Eucalyptus
349 Kč

Esenciální olej s vůní eukalyptu Duux Aromatherapy Eucalyptus pro zvlhčovače vzduchu Maxxo Duux dokáže eliminovat až 99,9 % virů a bakterií. Podporuje léčbu horních a dolních cest dýchacích s relaxačním účinkem.


Duux aroma olej Lavender

Duux aroma olej Lavender

Hodnocení: 5
349 Kč

Esenciální olej s vůní levandule Duux Aromatherapy Lavender pro zvlhčovače vzduchu Maxxo Duux dokáže eliminovat až 99,9 % virů a bakterií. Podporuje léčbu horních a dolních cest dýchacích s relaxačním účinkem.