CZ 2019-03-MJ-SpringSeason


Velký výprodej na MALL.CZ odstartuje již 27. prosince

Praha, 26. prosince 2010

Již o půlnoci z 26. na 27. prosince, tedy bezprostředně po svátcích, odstartuje svůj povánoční výprodej internetová nákupní galerie MALL.CZ. Slevy dosáhnou až 70 % a budou se týkat všech oddělení. Výprodej bude probíhat až do konce ledna a zlevněné zboží bude průběžně doplňováno.

Ihned po vánočních svátcích zahájí MALL.CZ, jeden z největších českých maloobchodních prodejců, masivní výprodej. Slevy se dotknou velké části sortimentu (několika tisíc druhů zboží) a současně všech oddělení, které pod MALL.CZ patří (elektronika, domácí spotřebiče a potřeby, hobby a chovatelské potřeby, kosmetika a parfémy, hodinky, produkty pro děti a hračky, sport a outdoor).

„Od 27. prosince do konce ledna budou zákazníci moci nakoupit se slevou až 70 %,“ popisuje Tomáš Jeřábek, obchodní ředitel MALL.CZ. „Podle našich zkušeností z minulých let se povánoční výprodej setkává u zákazníků s velkým zájmem. Mnoho lidí dostalo pod stromeček peníze a počítá s tím, že jim nabídneme zboží za zajímavé ceny. Díky výprodejům tak po Vánocích nenastává radikální pokles objednávek, naopak následuje druhá velká vlna nákupů, která trvá po celý leden,“ dodává Tomáš Jeřábek.

Výprodejové zboží bude po celou dobu slev doplňováno. Vyplatí se tedy nepromeškat začátek a současně průběžně sledovat, co je možné za výhodné ceny momentálně nakoupit.