Počet nalezených produktů: 9

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Apple Mini DisplayPort na VGA Adapter (MB572Z/B)
1 099 Kč

917 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ke každému počítači Mac s konektorem Mini DisplayPort lze pomocí adaptéru připojit externí displej nebo projektor. Externí displej můžete používat jako hlavní pracovní prostor nebo k rozšíření pracovní plochy, také můžete pracovat v režimu zrcadlení s projektorem, kdy vidíte to samé, co diváci.


I-TEC USB-C VGA Cable Adapter 1080p/60 Hz, 150 cm C31CBLVGA60HZ
429 Kč
419 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kabelový adaptér, díky kterému můžete rozšířit svou pracovní plochu o druhý VGA monitor. I-tec USB-C VGA Cable Adapter podporuje přenos až 1080p, rozlišení až 1920 × 1080 pixelů a je kompatibilní se zařízeními, která disponují portem USB-C nebo Thunderbolt 3.


PremiumCord Elektronický převodník VGA+audio na HDMI
919 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elektronický převodník z VGA + audio na HDMI PremiumCord pro snadné připojení zařízení z VGA výstupem k TV či monitoru s HDMI vstupem. Napájení pomocí USB konektoru, podpora Windows 7, snadná instalace.


Sencor SCO 505-015 (VGA kabel)
109 Kč

99 Kč
+ doprava zdarma

Propojovací VGA kabel Sencor v délce 1,5 m a s feritovými filtry na obou koncích. Kabel je vhodný pro propojení počítače s LCD monitorem, televizorem nebo s projektorem.


Vigan VGA (D-SUB) kabel, M/M
109 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce kvalitní propojovací VGA (D-SUB) kabel v délce 1 m. Vodič z bezkyslíkaté mědi, feritové filtry na obou koncích proti EMI/RFI interferenci, poniklované konektory se zlacenými kontakty z 24k zlata.


Apple USB‑C víceportový VGA adaptér (MJ1L2ZM/A)
2 390 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

S USB‑C víceportovým VGA adaptérem lze připojit MacBook s USB‑C portem k VGA displeji. Lze připojit i standardní USB zařízení a USB‑C nabíjecí kabel. USB‑C víceportový VGA adaptér umožňuje zrcadlit displej MacBooku na televizi nebo displeji s rozhraním VGA v HD rozlišení až 1080p.


I-TEC VGA adaptér (USB-C), černá
553 Kč

497 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Kvalitní značkový VGA adaptér, který dobře poslouží každému, kdo touží po více než jednom monitoru. Zařízení nepotřebuje externí napájení – je napájeno ze sběrnice USB-C.


Sencor SCO 505-030 (VGA kabel)
149 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Propojovací VGA kabel Sencor v délce 3 m a s feritovými filtry na obou koncích. Kabel je vhodný pro propojení počítače s LCD monitorem, televizorem nebo s projektorem.


Sencor SCO 505-050 (VGA kabel)
219 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Propojovací VGA kabel Sencor v délce 5 m a s feritovými filtry na obou koncích. Kabel je vhodný pro propojení počítače s LCD monitorem, televizorem nebo s projektorem.