Thomas Vysavač THOMAS CYCLOON HYBRID LED Parquet
8 833 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysavač Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet – světová novinka od firmy Thomas pro milovníky parket. První bezsáčkový cyklónový vysavač, který odděluje hrubý a jemný prach a 100 % znatelně osvěžuje vzduch.

Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 10.0
3 798 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače! (vůně dle skladové dostupnosti)Vysavač profesionální PROFI 10.0 – vyjímečný svou vertikální konstrukcí. Je novinkou v segmentu vysavačů pro domácí použití a zároveň splňuje všechny parametry profesionálního vysavače.

Thomas Vysavač THOMAS CYCLOON HYBRID Pet&Friends
6 896 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysavač Thomas Cycloon Hybrid – světová novinka od firmy Thomas pro milovníky domácích mazlíčků První bezsáčkový cyklónový vysavač, na který většina domacích chovatelů dlouho čekala.

Thomas Vysavač THOMAS perfect air animal pure
6 534 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysavač THOMAS perfect air animal pure   DOPRAVA  ZDARMAVysavač Thomas Perfect Air Animal efektivně eliminuje nepříjemné pachy ve vzduchua také si hravě poradí s odstraněním nežádoucích chlupů pd vašich domácích mazlíčků.

Thomas Vysavač THOMAS - Twin Aquawash
5 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysavač THOMAS – Twin Aquawash – je vhodný jak pro suché, tak pro mokré vysávání plus šamponování a čistění. S příkonem  1600 W, speciálním (H)EPA filtrem, akčním radiem 9 m a sáčkem o objemu 6 l je ideálním pomocníkem při úklidu.

Thomas Vysavač THOMAS - Twin Panther
5 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysavač THOMAS – Twin Panther – je vhodný jak pro suché, tak pro mokré vysávání plus šamponování a čistění. S příkonem  1600 W, speciálním (H)EPA filtrem, akčním radiem 9 m a sáčkem o objemu 6 l je ideálním pomocníkem při úklidu.

Thomas Tyčový vysavač Thomas - QUICK STICK FAMILY
3 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyčový vysavač QUICK STICK FAmily – univerzální akumilátorový vysvavač s výkonem 150 W a objemem prachové nádoby 0,65 l a s pracovní dobou na jedno nabití 20 minut (Baterie typu Li-Ion 2500 mAh 18V). Použití je velmi snadné, rovněž vyprazdňování.

Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 6
5 080 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače! (vůně dle skladové dostupnosti)Vysavač profesionální PROFI 6 – nový model sáčkového vysavače s navijákem. Použitelný zejména pro úklid kanceláří, škol, ordinací a domácností. Vybavený motorem AMETEK s prodlouženou životností a vysoce účinným EPA filtrem.

Güde Vysavač na suché a mokré nečistoty GNTS 20L
1 506 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický vysavač, určený k vysávání suchých, vlhkých i kapalných nečistot. Odstranění prachu nebo jemných či hrubých nečistot v garáži, dílně, při renovacích prostor apod.; vysátí menšího množství vody (vč. vodě podobných tekutin). Alternativní použití: vyfukování prachu, písku, pavučin aj.

Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 10.5
3 782 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysavač profesionální PROFI 10.5 – vyjímečný svou vertikální konstrukcí. Je novinkou v segmentu vysavačů pro domácí použití a zároveň splňuje všechny parametry profesionálního vysavače. Je to nejvybavenější varianta modelu PROFI 10 Korpus je vyrobený z velmi odolných plastů nejvyšší kvality.

Thomas Vysavač THOMAS perfect air allergy pure
6 837 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysavač THOMAS perfect air allergy pure + DOPRAVA ZDARMA Tento model patří mezi nejmenší vysavače s vodním filtrem. Vodní filtr AQUA plus je patentovaný a tvoří uzavřený systém. Filtrace přes vodu je doplněná vstupní vodní clonou, která podstatně zvyšuje její účinnost.

vybaveniprouklid.cz Tyčový vysavač 1000 W
10 878 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

vybaveniprouklid.cz Tyčový vysavač HY36 - profesionální tyčový vysavač s rotačním kartáčem určený na suché vysávání koberců. Součástí vysavače jsou dva motory, jeden sací, druhý kartáčový.

AllServices vybaveniprouklid.cz Vysavač profi na suché a mokré vysávání 30 l
3 622 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysavač vybaveniprouklid.cz profi na suché a mokré vysávání 30 l – profesionální vysavač 30 l pro práci na sucho i na mokro. Nádoba z nerezové oceli je lehká na udržení čistoty. Tichý chod motoru a velký výkon. Vysavač je uzpůsoben pro vysávání velkého množství vody a nečistot. Jednoduchá obsluha.

Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 1.2.1 ET
5 659 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače! (vůně dle skladové dostupnosti) Vysavač PROFI 1.2.1. ET – nová komfortní varianta vysavače PROFI 1.2.1, která má ve výbavě zásuvku na elektro hubici, splňuje veškeré nároky jak na profi vysavač, tak vysavač pro použití v domácnosti.

Profi Europe Vysavač profesionální Profi 5 KLUGE
3 670 Kč

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače! (vůně dle skladové dostupnosti) Profesionální podlahový vysavač Profi 5 KLUGE – vysavač KLUGE z řady Profi 5 využijete zejména pro úklid škol a školek, kanceláří a v neposlední řadě také domů a bytů.

Thomas Vysavač THOMAS crooSer silver lite
5 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysavač THOMAS crooSer silver lite   DOPRAVA ZDARMA Radost z vysávání pro generaci 50+ „Povysávám dnes jenom obývák, nebo rovnou celý byt?“ Nový lehký vysavač s jednodušším ovládáním dělá z každého vysávání rehabilitační cvičení na záda.

AllServices vybaveniprouklid.cz Vysavač profi na suché a mokré vysávání 15 l
2 992 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysavač vybaveniprouklid.cz profi na suché a mokré vysávání 15 l  – profesionální vysavač 15 l pro práci na sucho i na mokro. Nádoba z nerezové oceli je lehk´á na udržení čistoty. Tichý chod motoru a velký výkon. Vysavač je uzpůsoben pro vysávání vody ale i suchých nečistot. Jednoduchá obsluha.

Black+Decker vysavač profi se zásuvkou, nerez BX30XT - 30 l
3 233 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Black + Decker vysavač profi, nerez - vysavač prachu a tekutin Black + Decker BX30XT – ideální vysavač pro veškeré aplikace ve Vaší dílně, bytě nebo Vašem domě. Vysavač je vybaven zásuvkou pro připojení elektrického nářadí se systémem automatického vypnutí a zapnutí připojeného elektrického nářadí…

Bohman Bohman 602 EXT - extraktor a vysavač v jednom
14 107 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bohman 600 EXT – tento profesionální extraktor je vhodný na čištění koberců, čalounění, interiérů vozidel a dalších textilních povrchů. Stroj obsahuje kompletní příslušenství na suché i mokré vysávání.

Bohman Extraktor Bohman Power K 15
18 303 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Extraktor Bohman POWER K 15 Extraktor Power K 15 se vyznačuje především svými malými rozměry a přitom se jedná o plně profesionální extraktor. Je vhodný jak pro občasné použití tak i pro náročné a dlouhé práce.

Bohman Průmyslový vysavač Bohman V 12 Eco - sáčkový
2 795 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Průmyslový vysavač Bohman V 12 Eco – sáčkový – při vývoji vysavače Bohman V 12 Eco se výrobce soustředil hlavně na nízkou hlučnost ( 59 dB ), velkou sací sílu a tudíž i produktivitu. Díky vysavači Bohman V12 může být Vaše každodenní vysávání zábavné a hlavně rychlé.

Bohman Vysavač - extraktor prachu BOHMAN NRG 30 STC - Green Line
5 460 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysavač – extraktor prachu BOHMAN NRG 30 PTC – Green Line - nová řada vysavačů Green line značky Bohman se vyznačuje hlavně svými úspornými motory a zpracováním, při kterém byl brán velký ohled na minimální ekologickou zátěž.

Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 20
5 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače! (vůně dle skladové dostupnosti)Vysavač profesionální PROFI 20 – Průmyslový vysavač PROFI 20 – tento profesionální vysavač se nejlépe hodí na sbírání jak suchých tak i mokrých nečistot díky své vyjímečné konstrukci.

Thomas Vysavač THOMAS crooSer eco 2.0
4 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysavač THOMAS crooSer eco 2.0 + DOPRAVA ZDARMA Zábavné a úsporné vysávání „Budu dneska vysávat s modrým nárazníkem, nebo si radši vyberu jinou barvu?“ Nárazník chrání nábytek, nízká hmotnost nového vysavače zdraví lidí a technologie vysavače THOMAS crooSer eco 2.0 chrání váš účet za elektřinu.

Thomas Vysavač THOMAS crooSer turbooz 2.0
4 839 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysavač THOMAS crooSer turbooz 2.0 +  DOPRAVA ZDARMA Zábavné vysávání pro milovníky zvířat „Budu dneska vysávat s černým nárazníkem, nebo si radši vyberu jinou barvu?“ Nárazník chrání nábytek, nízká hmotnost nového vysavače chrání lidí a speciální hubice na chlupy zvířat ulehčují milovníkům zvířat…

Vysavače

Výběr vysavače se na dnešním trhu zdá jako nadlidský úkol. Jak vybrat vysavač na zvířecí chlupy a podle čeho se řídit, když už nemají vysavače energetický štítek?

Proč vysavače už nemají energetické štítky

Dnes již výrobce nemusí u vysavače udávat jeho spotřebu, respektive nemusí vysavače označovat energetickým štítkem. Proč? Protože každý výrobce testoval vysavač na spotřebu energie svými vlastními metodami, a hodnoty na štítku tedy ve skutečnosti nesouvisely s reálnou spotřebou vysavače v běžné domácnosti. Při výběru musíte tento parametr oželet, zaměřte se ale na hlučnost, sací výkon a kapacitu nádoby či sáčku.

Vysavače na psí chlupy a pro zvířata

Milovníci chlupatých domácích mazlíčku mají vysavač jako svou pravou ruku, proto se výrobci vysavačů zaměřili právě na jejich domácnosti. Vyrábí se vysavače, které jsou vhodné na zvířecí chlupy. Obvykle jsou označované jako „Animal Care“ nebo „Pet Pro“. Tyto vysavače mají obvykle:

  • jemný HEPA či EPA filtr
  • vysoký sací výkon
  • rotační turbokartáč v balení
  • hubici na čalounění v balení

Vysavač s mopem 2v1

Pokud chcete co nejvíce zefektivnit úklid, zaměřte se na vysavače 2 v 1. Tyto tyčové vysavače v sobě ukrývají nádobu na prach a na vodu. Vysavač podlahu vysaje a následně vyčistí horkou párou. Tyto vysavače jsou také ideální pro majitele domácích mazlíčků.

Akumulátorový vysavač

Obtěžují vás při vysávání dlouhé šňůry k zásuvce? Akumulátorový vysavač stačí nabít pomocí nabíječky nebo kabelu a vydrží až hodinu vysávání. Nevýhodou jsou menší nádoby na nečistoty (0,5 – 1 l).

Cyklónový vysavač

Princip cyklónového vysavače je prostý. V luxu se vytvoří malý cyklon, pomocí něhož se všechny nečistoty a prach usadí na stěnách a zbyde jen čistý vzduch. Čím větší rychlostí se vzduch do vysavače dostane, tím je odloučení prachu od vzduchu účinnější. V praxi to tedy opět znamená, že záleží především na sacím výkonu cyklonového vysavače.

Vysavač listí využijete na podzim

Víte, že mimo klasického domácího vysavače můžete pořídit i vysavač na listí? Akumulátorové nebo benzínové vysavače se hodí zejména velké zahrady pokryté stromy a na podzim vám tento pomocník ušetří dřinu s vidlemi a hráběmi.

^ Zpátky nahoru

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné vysavače
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii vysavače výprodej
Produkty v akci naleznete v kategorii vysavače akce.