Sennheiser Set 860 bezdrátová sluchátka
5 890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přenosná sluchátka pro domácí poslech TV a rádia pro dokonale čistý a jasný zvuk s možností regulace hlasitosti zvlášť pro levé a pravé ucho. Sennheiser Set 860 je ideálním pomocníkem pro věkovou kategorii 65+. Nesrozumitelný šum televizoru vyladí v jasné věty, takže svůj oblíbený film nebo hudbu si tak opět vychunáte naplno.

Sennheiser Set 880 bezdrátová sluchátka
6 890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiový naslouchací systém pro domácí poslech TV a dalších přístrojů. Sennheiser Set 880 poskytuje dokonale čistý a vyvážený zvuk v maximálním pohodlí digitálního bezdrátového provozu. Jistě oceníte nerušený poslech až 18 hodin na jedno nabití, rozměrná tlačítka a srozumitelné LED upozorňování.

Technaxx TV Chin Gurard bezdrátová sluchátka (TX-99)
1 690 Kč 1 497 Kč

Znovu slyšet ve vynikající zvukové kvalitě oblíbené TV pořady? Toto přání vám mžikem splní bezdrátová sluchátka Technaxx TV Chin Gurard TX-99 s dosahem 15 m a schopností efektivně potlačit okolní hluky. Provoz zajišťuje baterie s výdrží 8 h. Sluchátka jsou vhodná pro osoby s poruchou sluchu.

Beyerdynamic Aventho wireless bezdrátová sluchátka
11 000 Kč 9 901 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová Bluetooth sluchátka přes hlavu s dynamickými měniči Tesla přináší lahodně čisté tóny ve vyváženém zvuku. Beyerdynamic Aventho wireless ovládnete pouhým dotykem na touchpadu. S integrovaným mikrofonem si pohodlně vyřídíte telefonní hovory hands-free.

Thomson WHP5305 bezdrátová sluchátka
2 690 Kč 2 259 Kč

Bezdrátová sluchátka WHP5305 s naslouchacím mikrofonem a regulací, vhodná pro osoby s horším sluchem. Digitální rádiový přenos s dosahem až 30 m, poslech TV, hudby, lehká konstrukce s ovládacími prvky, silikonové špunty do uší, vysílací základna pro dobíjení, vstup jack 3,5 mm, dobíjecí baterie s výdrží až 8 h.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Asistenční sluchátka.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Asistenční sluchátka výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Asistenční sluchátka akce.