Bose Noise Masking Sleepbuds
6 900 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dopřejte si nerušený spánek třeba po nočních směnách díky Bluetooth sluchátkům Bose Noise Masking Sleepbuds s technologií maskování okolního hluku. Uklidňující zvuky pomohou s usínáním a zajistí, aby vás ze spánku neprobudil žádný okolní ruch. Výdrž baterie je 16 h, 1 plné nabití zajistí nabíjecí pouzdro.


Muse M-280CTV
2 099 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová TV sluchátkadigitální technologií 2,4 GHz. Čistý stereofonní zvuk ze zdrojů jako DVD, TV, Hi-Fi nebo CD přehrávače. Sluchátka Muse M-280CTV jsou spárovaná s vysílačem, který zároveň slouží jako nabíječka pro headset. Vestavěný mikrofon slouží k zesílení okolních zvuků a sluchátka jsou tak ideální pro osoby se slabším sluchem.


Pioneer PHA-M70-H
4 900 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Znovu uslyšíte své oblíbené TV pořady, milovanou hudbu i přátele a rodinu – osobní zesilovač Pioneer PHA-M70-H se stane vaším malým pomocníkem, který citlivě zesílí okolní zvuky tak, abyste se mohli zapojit do živé konverzace. Přístroj má 2 mikrofony pro ještě lepší snímání zvuku a na 1 nabití vydrží v provozu 21 h.


Sennheiser Set 860
5 890 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Přenosná sluchátka pro domácí poslech TV a rádia pro dokonale čistý a jasný zvuk s možností regulace hlasitosti zvlášť pro levé a pravé ucho. Sennheiser Set 860 je ideálním pomocníkem pro věkovou kategorii 65+. Nesrozumitelný šum televizoru vyladí v jasné věty, takže svůj oblíbený film nebo hudbu si tak opět vychunáte naplno.


Sennheiser Set 880

Sennheiser Set 880

Hodnocení: 2
6 890 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Prémiový naslouchací systém pro domácí poslech TV a dalších přístrojů. Sennheiser Set 880 poskytuje dokonale čistý a vyvážený zvuk v maximálním pohodlí digitálního bezdrátového provozu. Jistě oceníte nerušený poslech až 18 hodin na jedno nabití, rozměrná tlačítka a srozumitelné LED upozorňování.


Technisat STEREOMAN ISI

Technisat STEREOMAN ISI

Hodnocení: 3
2 599 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká a pohodlná sluchátka TechnoSat StereoMan ISI jsou určená pro bezdrátový přenos audio signálů v domácnosti i mluveného slova pro seniory a jedince s poruchou sluchu. Bezdrátová 2,4GHz technologie umožňuje přenos křišťálově čistého zvuku z hudebních zdrojů. Vysílač, sloužící zároveň jako nabíječka, je vždy připojen ke zdroji zvuku, například k televizoru.


Thomson WHP5305

Thomson WHP5305

Hodnocení: 1
2 690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová sluchátka Hama WHP5305 s naslouchacím mikrofonem a regulací, vhodná pro osoby s horším sluchem. Digitální rádiový přenos s dosahem až 30 m, poslech TV, hudby, lehká konstrukce s ovládacími prvky, silikonové špunty do uší, vysílací základna pro dobíjení, vstup jack 3,5 mm, dobíjecí baterie s výdrží až 8 h.


Sennheiser Set 830-TV
5 390 Kč
+ doprava zdarma

Bezdrátová sluchátka vhodná pro osoby s horším sluchem umožní poslouchat zvuk kdekoliv v místnosti z připojeného televizoru. Přenos v FM pásmu s dosahem až 12 m, ergonomický ovladač hlasitosti, maximální pohodlí při nošení, dobíjecí baterie s výdrží až 12 h.