10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Bezdrátová sluchátka přes hlavu

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Sony WH-1000XM4, model 2020 KOSS Porta Pro Wireless bezdrátová sluchátka, stříbrná/černá
Sony WH-1000XM4, model 2020

Bezdrátová Bluetooth sluchátka s technologií potlačení šumu a výdrží baterie až 30 h. Sony WH-1000XM4, model 2020 vás ponoří do světa vaší hudby, kde nebudou rušit ani hlasy a zvuky pozadí, které většina sluchátek propouští. Funkce optimalizace atmosférického tlaku vyrovná zvuk i ve vysoké nadmořské výšce – například v letadle.

můžete mít DNES

Od MALL
KOSS Porta Pro Wireless bezdrátová sluchátka, stříbrná/černá KOSS Porta Pro Wireless bezdrátová sluchátka, stříbrná/černá
KOSS Porta Pro Wireless bezdrátová sluchátka, stříbrná/černá

Bezdrátová verze legendární klasiky sluchátek Koss Porta Pro. Signifikantní kvalita zvuku se s Bluetooth připojením neztratila a zachována zůstala také skladná konstrukce s uzpůsobitelným sklonem náušníků pro maximální pohodlí při poslechu. S ovládáním na sluchátkách můžete regulovat hlasitost nebo přijímat telefonní hovory hands-free.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Beyerdynamic Amiron Wireless bezdrátová sluchátka KOSS Porta Pro Wireless bezdrátová sluchátka, stříbrná/černá
Beyerdynamic Amiron Wireless bezdrátová sluchátka

Špičková kvalita zvuku, precizní ruční výroba, exkluzivní materiály a funkce – bezdrátová Bluetooth sluchátka Beyerdynamic Amiron Wireless plní tajné sny audiofilů nejen legendárním zvukem, za který vděčí technologii Tesla. Pyšní se také 30h výdrží, ovládáním přes mobilní aplikaci i možností připojit audio kabel.

můžete mít DNES

Od MALL
Muse M-276 BT bezdrátová sluchátka Muse M-276 BT bezdrátová sluchátka
Muse M-276 BT bezdrátová sluchátka

Velké polstrované náušníky zajišťují maximální pohodlí a skvělý zvuk předurčuje k častému používání – přenosná Bluetooth 4.2 + EDR sluchátka Muse M-276 BT si zamilujete pro jejich komfortnost i funkční výbavu. Pyšní se 10h výdrží baterie, 100cm odnímatelným kabelem, handsfree mikrofonemsložitelnou konstrukcí.

můžete mít DNES

Od MALL
JBL Tune 520BT Muse M-276 BT bezdrátová sluchátka
JBL Tune 520BT

Zažijte naprosté audio blaho s Bluetooth 5.3 sluchátky JBL Tune 520BT, která jsou osazena dynamickými 33mm měniči a hrají legendárním JBL Pure Bass zvukem. Na nabití vydrží v provozu až 57 h. Disponují mikrofonem pro handsfree hovory, vícebodovým připojením i sklápěcí konstrukcí. Zvuk lze doladit na míru pomocí ekvalizéru v mobilní aplikaci JBL Headphones App.

můžete mít DNES

Od MALL
MARSHALL Major IV Bluetooth Muse M-276 BT bezdrátová sluchátka
MARSHALL Major IV Bluetooth + DÁREK maXlife WirelessCharger

Ikonický design a legendární zvuk ve vysoké kvalitě – Bluetooth 5.0 sluchátka Marshall Major IV Bluetooth jsou zkrátka jedinečná. Pyšní se dynamickými 40mm měniči, které reprodukují zvuk se silnými basy, hladkými středy a čistými výškami. Dají se připojit audio kabelem, disponují handsfree mikrofonem a na nabití hrají více než 80 h.

můžete mít DNES

Od MALL
Philips TAK4206 Apple AirPods Max
Philips TAK4206

Udělají radost malým posluchačům a malým posluchačkám nejen příjemným zvukem, ale také hezkým designem se světelnými panely – dětská Bluetooth 5.0 sluchátka Philips TAK4206 mají omezenou hlasitost na bezpečných 85 dB a lze je ovládat aplikací Philips Headphones. Na nabití hrají 28 h, disponují audio vstupem pro kabelové připojení a mají mikrofon pro handsfree hovory.

můžete mít DNES

Od MALL
JBL Tune 720BT Apple AirPods Max
JBL Tune 720BT

Zažijte naprosté audio blaho s Bluetooth 5.3 sluchátky JBL Tune 720BT, která jsou osazena dynamickými 40mm měniči a hrají legendárním JBL Pure Bass zvukem. Na nabití vydrží v provozu až 76 h. Disponují mikrofonem pro handsfree hovory, vícebodovým připojením, možností kabelového připojení i sklápěcí konstrukcí. Zvuk lze doladit na míru pomocí ekvalizéru v mobilní aplikaci JBL Headphones App.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple AirPods Max Apple AirPods Max
Apple AirPods Max

Bohové mezi sluchátky – to jsou jednoznačně bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods Max, která mají ANC technologii aktivního potlačení hluků z okolí, Transparency režim, adaptivní ekvalizér a prostorový zvuk. Osazena jsou 40mm dynamickými měniči s duálními neodymovými magnety, podporují hlasové ovládání, mají handsfree funkci a hrají 20 h na nabití.

můžete mít DNES

Od MALL
GoGEN HBTM 43 LAMAX NoiseComfort ANC
GoGEN HBTM 43

Líbivá pro svůj povedený design, s krásným zvukem díky kvalitním měničům – taková jsou náhlavní Bluetooth 5.0 sluchátka GoGEN HBTM 43, která lze připojit také audio kabelem. Na jedno nabití hrají až 31 h a disponují mikrofonem pro handsfree hovory.

můžete mít DNES

Od MALL
LAMAX NoiseComfort ANC LAMAX NoiseComfort ANC
LAMAX NoiseComfort ANC

Účinně potlačí okolní hluky díky ANC technologii a zvládnou hrát na nabití až 50 h – moderní bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka LAMAX NoiseComfort ANC lze připojit i kabelem, v každém případě ale pustí do vašich uší krásně vyladěný zvuk. Nechybí jim handsfree mikrofon, podporují hlasové asistenty a mají prvotřídní zpracování.

můžete mít DNES

Od MALL
Philips TAH4205 LAMAX NoiseComfort ANC
Philips TAH4205

Vydrží hrát parádních 29 h na nabití a pro další 4 h provozu je stačí nabíjet jen 15 min – moderní bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka Philips TAH4205 se kromě skvělé výdrže a rychlonabíjení pyšní i prokresleným zvukem s možností zvýraznění hloubek tlačítkem BASS. Ve výbavě mají mikrofon pro handsfree a lze je složit do kompaktních rozměrů.

můžete mít DNES

Od MALL