Sluchátka přes hlavu

Široká nabídka elektroniky a příslušenství včetně zboží z kategorie sluchátka přes hlavu. Nákup u nás na MALL.CZ se vyplatí:

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes nebo podle vašich preferencí.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, hotově, nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží ze sekce sluchátka přes hlavu nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtry nejlevnější sluchátka přes hlavu či nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i OS tablety, Mini projektory, Apple Mackbooky, Tiskárny, Domácí projektory.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Sony WH-1000XM4, model 2020 Jabra Evolve 20, Duo, USB, MS, leather
Sony WH-1000XM4, model 2020

Bezdrátová Bluetooth sluchátka s technologií potlačení šumu a výdrží baterie až 30 h. Sony WH-1000XM4, model 2020 vás ponoří do světa vaší hudby, kde nebudou rušit ani hlasy a zvuky pozadí, které většina sluchátek propouští. Funkce optimalizace atmosférického tlaku vyrovná zvuk i ve vysoké nadmořské výšce – například v letadle.

můžete mít DNES

Od MALL
Jabra Evolve 40 Stereo (USB-C) Jabra Evolve 20, Duo, USB, MS, leather
Jabra Evolve 40 Stereo (USB-C)

Profesionální binaurální náhlavní souprava, která vám zajistí klidný hovor i v rušném prostředí. Jabra Evolve 40 Stereo lze snadno připojit k PC i mobilnímu telefonu a nabízí vám kvalitní zvuk a mikrofon, který eliminuje šum. Sluchátka chrání váš sluch před příliš hlasitými zvuky a potlačují ozvěnu.

můžete mít DNES

Od MALL
Jabra Evolve 20, Duo, USB, MS, leather Jabra Evolve 20, Duo, USB, MS, leather
Jabra Evolve 20, Duo, USB, MS, leather

Profesionální náhlavní souprava, která vám zajistí nerušený hovor i v rušném prostředí. Jabra Evolve 20 Duo nabízí mikrofon s technologií odstínění šumu, dvě koženková sluchátka s kvalitním zvukem a ovládání hlasitosti. Kromě toho chrání váš sluch před příliš hlasitými zvuky a potlačuje ozvěnu.

můžete mít DNES

Od MALL
Jabra Evolve 20, Duo, USB, MS Sennheiser Momentum 4 Wireless, černá
Jabra Evolve 20, Duo, USB, MS

Profesionální náhlavní souprava, která vám zajistí nerušený hovor i v rušném prostředí. Jabra Evolve 20, Duo, USB, MS nabízí mikrofon s technologií odstínění šumu, dvě molitanová sluchátka s kvalitním zvukem a ovládání hlasitosti. Kromě toho chrání váš sluch před příliš hlasitými zvuky a potlačuje ozvěnu.

můžete mít DNES

Od MALL
MARSHALL Major IV Bluetooth Sennheiser Momentum 4 Wireless, černá
MARSHALL Major IV Bluetooth

Ikonický design a legendární zvuk ve vysoké kvalitě – Bluetooth 5.0 sluchátka Marshall Major IV Bluetooth jsou zkrátka jedinečná. Pyšní se dynamickými 40mm měniči, které reprodukují zvuk se silnými basy, hladkými středy a čistými výškami. Dají se připojit audio kabelem, disponují handsfree mikrofonem a na nabití hrají více než 80 h.

můžete mít DNES

Od MALL
Sennheiser Momentum 4 Wireless, černá Sennheiser Momentum 4 Wireless, černá
Sennheiser Momentum 4 Wireless, černá

Vytříbený zvuk studiové kvality pustí do vašich uší high-endová Bluetooth 5.2 sluchátka Sennheiser Momentum Wireless 4, která mají hybridní ANC technologii aktivního potlačení okolního hluku, Transparency režim, audiofilně vyladěné 42mm měniče, nabíjecí baterii s výdrží 60 h, handsfree mikrofon i skládací konstrukci. Součástí balení je kvalitní pouzdro a adaptér do letadla.

můžete mít DNES

Od MALL
JBL Tune 520BT Apple AirPods Max
JBL Tune 520BT

Zažijte naprosté audio blaho s Bluetooth 5.3 sluchátky JBL Tune 520BT, která jsou osazena dynamickými 33mm měniči a hrají legendárním JBL Pure Bass zvukem. Na nabití vydrží v provozu až 57 h. Disponují mikrofonem pro handsfree hovory, vícebodovým připojením i sklápěcí konstrukcí. Zvuk lze doladit na míru pomocí ekvalizéru v mobilní aplikaci JBL Headphones App.

můžete mít DNES

Od MALL
GoGEN HBTM 43 Apple AirPods Max
GoGEN HBTM 43
MALL.CZ Dny – Sleva 15 % na vybrané produkty značky GoGEN s kódem 24MDC4CZ41 (platí od 15. 4. do 28. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob)!
Líbivá pro svůj povedený design, s krásným zvukem díky kvalitním měničům – taková jsou náhlavní Bluetooth 5.0 sluchátka GoGEN HBTM 43, která lze připojit také audio kabelem. Na jedno nabití hrají až 31 h a disponují mikrofonem pro handsfree hovory.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple AirPods Max Apple AirPods Max
Apple AirPods Max

Bohové mezi sluchátky – to jsou jednoznačně bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods Max, která mají ANC technologii aktivního potlačení hluků z okolí, Transparency režim, adaptivní ekvalizér a prostorový zvuk. Osazena jsou 40mm dynamickými měniči s duálními neodymovými magnety, podporují hlasové ovládání, mají handsfree funkci a hrají 20 h na nabití.

můžete mít DNES

Od MALL
GoGEN HBTM 32 Meliconi HP EASY Digital Bundle, černá
GoGEN HBTM 32
MALL.CZ Dny – Sleva 15 % na vybrané produkty značky GoGEN s kódem 24MDC4CZ41 (platí od 15. 4. do 28. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob)!
Ta jsou tak krásná a jak čistě a zněle hrají i přes omezení hlasitosti na 85 dB, které chrání citlivý dětský sluch před poškozením – roztomilá dětská bezdrátová Bluetooth 4.2 sluchátka GoGEN HBTM 32 mají příjemný zvuk, handsfree mikrofon pro vyřizování hovorů, tlačítkové ovládání a bodují i výdrží 15 h na nabití.

můžete mít DNES

Od MALL
JBL JR310BT Meliconi HP EASY Digital Bundle, černá
JBL JR310BT

Žádné zbytečné kabely, jen pohádkově krásný poslech písniček – roztomilá dětská sluchátka JBL JR310BT jsou vybavena Bluetooth, takže je se zdrojem zvuku spojíte bezdrátově. Hrají hezky vyladěným zvukem a mají omezenou hlasitost na 85 dB, proto jsou šetrná k citlivým dětským ouškům. Děti si je mohou zkrášlit samolepkami.

můžete mít DNES

Od MALL
Meliconi HP EASY Digital Bundle, černá Meliconi HP EASY Digital Bundle, černá
Meliconi HP EASY Digital Bundle, černá

O čem se mluví v televizi? To uslyšíte na výbornou i ze 100m vzdálenosti díky bezdrátovým TV sluchátkům Meliconi HP EASY Digital Bundle, která mají 2 volitelné přenosové kanály, 8h výdrž na jediné nabití a až 100m dosah bezdrátového signálu. Nabíjení probíhá prostřednictvím malé USB základny. Lze je připojit audio i optickým digitálním kabelem.

můžete mít DNES

Od MALL