10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Bezdrátová sluchátka Niceboy

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Značka
    Niceboy
    ×
SkyShowtime zdarma
Niceboy HIVE sport 2 Niceboy HIVE SpacePods
Niceboy HIVE sport 2

Lehoulinká a v uších perfektně sedící i při sportu? Bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka Niceboy HIVE sport 2 s vámi oddaně půjdou do každé sportovní výzvy a díky IPX5 odolají i zásahu vodou nebo kontaktu s potem. Na nabití hrají až 16 h, mají handsfree mikrofon a senzační zvuk se silnými MaxxBass basy.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Niceboy HIVE SpacePods Niceboy HIVE SpacePods
Niceboy HIVE SpacePods

Nádherný vesmírně modrý design, superzvuk se speciálním gaming módem – Bluetooth 5.1 sluchátka Niceboy HIVE SpacePods nabízí potěšení pro oči i pro uši. Do výbavy dostala handsfree mikrofon, výkonné 13mm měniče, pohodlné pecky do uší, baterii s výdrží 6,5 h, odolnost vodě dle normy IPX5 i nabíjecí pouzdro pro dalších 18,5 h provozu sluchátek.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Niceboy HIVE Podsie 3 Niceboy HIVE SpacePods
Niceboy HIVE Podsie 3

Díky mobilní aplikaci Niceboy ION je snadno vyhledáte a také nastavíte jejich zvuk dle svých preferencí – Bluetooth 5.1 sluchátka Niceboy HIVE Podsie 3 jsou osazena 8mm měniči, poskytují čistý zvuk a pyšní se mikrofonem s potlačením okolních šumů pro srozumitelné handsfree hovory. Automaticky se párují s již jednou spárovaným zdrojem zvuku a na nabití hrají 9,5 h. Energii pro dalších 25,5 h provozu dodá 500mAh nabíjecí box.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Niceboy HIVE Airsport 3 Niceboy HIVE Joy 3 Sakura
Niceboy HIVE Airsport 3

Výborně se s nimi sportuje – Bluetooth 5.1 sluchátka Niceboy HIVE Airsport 3 mají lehounkou a vysoce odolnou konstrukci s háčky za uši pro ještě lepší fixaci během pohybové aktivity. Hrají bravurně vyladěným zvukem, podporují hlasové ovládání, disponují handsfree mikrofonem a na jedno nabití vydrží v provozu 7 h. Díky nabíjecímu pouzdru hrají až 25 h.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Niceboy HIVE Joy 3 Sakura Niceboy HIVE Joy 3 Sakura
Niceboy HIVE Joy 3 Sakura

Díky své hmotnosti pouhých 145 g jsou Bluetooth 5.3 náhlavní sluchátka Niceboy HIVE Joy 3 Sakura lehká jako pírko. Konstrukci je možné složit do kompaktnějšího tvaru. Hrají detailním zvukem, který lze upravit skrze ION mobilní aplikaci. Na jedno nabití vydrží v provozu 33 h, disponují handsfree funkcí a podporují hlasové asistenty.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Niceboy HIVE drops 3 Niceboy HIVE Joy 3 Sakura
Niceboy HIVE drops 3

Při poslechu muziky z Bluetooth 5.1 sluchátek Niceboy Drops 3 se budete tetelit blahem, hrají opravdu pěkným zvukem díky 6mm měničům. Zvuk lze upravit ekvalizérem skrze aplikaci ION. Na jedno nabití vydrží 5 h v provozu, dalších 13 h přidá 300mAh nabíjecí box. Disponují handsfree funkcí a jsou odolná vodě dle normy IPX4.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Niceboy HIVE Beans Niceboy HIVE Bones 3
Niceboy HIVE Beans

Inspirována drobnými fazolkami – moderní Bluetooth 5.0 sluchátka Niceboy HIVE Beans mají po fazolkách název a připomínají je i svým tvarem a mini velikostí. Hrají křišťálově čistým zvukem díky 10mm měničům s MaxxBass technologií. Na nabití vydrží 4 h, dalších 16 h dodá 300mAh nabíjecí box. Model je odolný vodě a podporuje hlasové ovládání.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Niceboy HIVE Pins 3 Niceboy HIVE Bones 3
Niceboy HIVE Pins 3

Designové vydařená Bluetooth 5.1 sluchátka Niceboy HIVE Pins 3 nabízí propracovaný plný zvuk díky osazení 13mm měniči a AAC kodeku, který garantuje přenos zvuku bez ztráty kvality. Na nabití hrají 5 h, dalších 25 h provozu přidá 450mAh nabíjecí box. Jsou odolná vodě a potu dle normy IPX4 a podporují hlasové ovládání. Jejich funkce rozšiřuje mobilní aplikace ION.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Niceboy HIVE Bones 3 Niceboy HIVE Bones 3
Niceboy HIVE Bones 3

Jedinečná technologie Bone Conduction zajistí přenos zvuku skrze lícní kosti – sportovní Bluetooth 5.3 sluchátka Niceboy HIVE Bones 3 jsou vysoce bezpečná pro poslech hudby a podcastů při venkovním sportování, ponechají totiž povědomí o dění kolem vás. Mají pěkně vyladěný zvuk, až 10h výdrž na nabití a vnitřní 16GB úložiště. Lze s nimi vyřizovat i handsfree hovory. Jedná se o vysoce odolný model dle normy IP68.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Niceboy HIVE Pins 3 ANC Niceboy HIVE Pins 3 ANC
Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Po designové stránce velice povedená moderní Bluetooth 5.3 sluchátka Niceboy HIVE Pins 3 ANC nabízí propracovaný plný zvuk díky osazení 10mm měniči a ANC technologii aktivně potlačující okolní hluky. Na nabití hrají 10 h, dalších 30 h provozu přidá 400mAh nabíjecí box. Jsou odolná vodě a potu dle normy IPX4 a podporují hlasové ovládání. Jejich funkce rozšiřuje mobilní aplikace ION.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Niceboy HIVE Prodigy 4 Niceboy HIVE Pins 3 ANC
Niceboy HIVE Prodigy 4

Brutálně dlouhá výdrž až 50 h na nabití a maximální hudební zážitek – náhlavní Bluetooth 5.3 sluchátka Niceboy HIVE Prodigy 4 se spolehlivým bezdrátovým přenosem zvuku, automatickým párováním, handsfree funkcí a podporou hlasových asistentů si vás okamžitě získají. MaxxBass technologie garantuje zvuk se silnými basy a čistými výškami.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Niceboy HIVE Smarties Niceboy HIVE Pins 3 ANC
Niceboy HIVE Smarties

Jako malé barevné lentilky – krásný design sluchátek do uší Niceboy HIVE Smarties nadchne každého, kdo si potrpí na originalitu. Sluchátka hrají pěkně vyladěným zvukem, disponují Bluetooth 5.3 technologií, mají speciální režim pro sledování filmů a hraní her, jsou odolná potu i vodě a na nabití hrají 5 h. Dalších 9 h provozu zajistí nabíjecí box.

můžete mít DNES

Od MALL